Комп’ютери, ноутбуки, комплектуючі, периферія та аксесуари, вигідні ціни Каталог товарів
Спілкуємося українською?
Залишити російську
Комп'ютери Artline Комп'ютери Artline 0 1 2 3 4 5 6 7 0 1 2 3 4 0 0 1 2 3 4 5 6 7 8 0 1 2 3 4 0 1 2 3 4 5 6 3D пристрої та аксесуари 3D пристрої та аксесуари 3D принтери Філаменти та смоли Запасні частини 3D сканери Одноплатні комп'ютери Додаткове обладнання Гравери Ноутбуки Ноутбуки 0 1 2 3 4 5 0 1 2 3 4 Монітори Комплектуючі Комплектуючі Відеокарти Процесори Материнські плати Оперативна пам'ять Системи охолодження Корпуси QUBE Блоки живлення SSD накопичувачі HDD накопичувачі Звукові карти Контролери Додаткові аксесуари Комп'ютерна периферія Комп'ютерна периферія ДБЖ, стабілізатори, батареї Клавіатури Мишки Килимки для мишки Навушники та гарнітури Крісло для геймера Комп'ютерний стіл Кріплення для монітора (кронштейни) Веб-камери Ігрові контролери Акустичні системи Мережеві фільтри Принтери та БФП Обладнання для проведення конференцій Графічні планшети Презентери Аксесуари для клавіатур та мишок Витратні матеріали USB флешки Перехідники та адаптери Командна панель для ПК Шредери Мережеве обладнання Мережеве обладнання Маршрутизатори Комутатори Точки доступу / Ретранслятори Wi-Fi адаптери Bluetooth адаптери Мережеві карти та адаптери Мережеві сховища (NAS) LAN-кабелі (патч корди) PoE адаптери Powerline адаптери Медіаконвертери Підсилювачі зв'язку Модеми Трансивери KVM-Перемикачі Комутаційні шафи Стійки Патч-панелі Блоки розеток Сервери Artline Електрогенерація Електрогенерація Системи збереження енергії Енергостанції Зарядні станції Генератори Інвертори Акумуляторні батареї Повербанки Сонячні панелі Пуско-зарядні пристрої Батарейки та акумулятори Аксесуари електрогенерація Електроніка, ТВ, мобільні гаджети Електроніка, ТВ, мобільні гаджети Аксесуари Смартфони Планшети Електронні книги Кнопкові телефони Автомобільні насоси Смарт-годинники Карти пам'яті Телевізори Фотоапарати Освітлення Автомобільні пилососи Ігрові консолі Розумний дім та безпека Розумний дім та безпека Сигналізації Камери відеоспостереження Відеореєстратори Панелі виклику Аксесуари для відеоспостереження Розумні розетки Смарт приставки Програмне забезпечення Програмне забезпечення Операційні системи Офісні програми Ігри Побутова техніка Побутова техніка Кондиціонери Зволожувачі повітря Роботи пилососи Ваги Обігрівачі Чайники Електрогрилі Мийки високого тиску Активний відпочинок та туризм Активний відпочинок та туризм Окуляри для керування дронами Пульти керування для дронів Приймачі та передавачі для дронів Квадрокоптери (дрони) Автохолодильники Каністри Ліхтарики Туристичний посуд Туристичні пальники Гамаки Електротранспорт Електротранспорт Електровелосипеди Електросамокати Електроскутери
#kompyutery

Найкращі ігрові ноутбуки до 1000 доларів

Найкращі ігрові ноутбуки до 1000 доларів

Запуск ігор на ПК є дорогим хобі. Крім придбання ігор, вам знадобиться потужний пристрій та комплектуючі. Геймери можуть почати грати без великих витрат, достатньо вибрати ігровий ноутбук за ціною, меншою за 1000 доларів. Такий девайс матиме базові можливості для ігор, наприклад, потужний процесор, дисплей 1080р, відповідний графічний процесор для ігор для змагань і кіберспорту. Ви зможете не лише грати, але працювати з контентом та транслювати улюблені шоу.

У цьому ціновому діапазоні пропонуються системи, де не нові процесори. Тому вам не вдасться використовувати деякі функції штучного інтелекту. Також у таких ноутбуках немає потужних графічних процесорів. Об'єм ОЗП буде 8-16 Гб, але тут необхідно уникати одноканальної пам'яті. Дисковий простір спочатку буде обмежено. Користувачеві потрібно буде прийняти рішення про найважливіші комплектуючі. Якщо ви професійний геймер, то можете витратити трохи більше і вибирати девайс зі списку кращих ігрових ноутбуків. Це дозволить отримати якісніше обладнання.

Існують методи покращення ігрового ноутбука, який коштує менше 1000 доларів. Наприклад, користувач може додати ОЗП або більш ємний накопичувач. Також можна знайти ноутбук, де спочатку є місце для встановлення додаткових дисків. Ми протестували найкращі ноутбуки з цієї категорії та пропонуємо вам ознайомитися з ними. Такі пристрої дозволять вам запускати більшість ігор, хоча геймерам доведеться стримати очікування від дозволу та ігрових налаштувань.

 

 

Зміст:

 

  1. Dell G15
  2. Acer Nitro V 15
  3. MSI Katana 17
  4. HP Victus 15-fa1033nn
  5. Поради експертів
  6. Висновок
  7. Де можна купити найкращі ігрові ноутбуки до 1000 доларів?

 

 

Dell G15

 

Dell G15 5530 відрізняється високою продуктивністю з різних напрямків. Він орієнтований на геймерів та користувачів, які хочуть отримати високопродуктивний девайс для роботи з контентом, ресурсомістким софтом та іграми. Мінусом можна назвати нагрівання корпусу під час ігрового процесу.

За вартістю до 1000 доларів користувачі отримують багато цінних можливостей. Тут використовується потужний процесор Core i7-13650HX, тому бездоганна продуктивність гарантується навіть у ААА-іграх. На ньому можна створювати графічний та відео контент. Окремо варто відзначити оптимізований хід клавіш та ігрове підсвічування. Геймеру буде зручно користуватися ним при тривалому ігровому процесі. Додатковий комфорт забезпечується за рахунок великого тачпада та зручного розташування всіх елементів.

Як графічний процесор застосовується RTX 4060. Ви отримуєте реалістичні текстури, тіні та освітлення. Це дозволить запускати сучасні ігри у найкращій якості. Взаємодія використовуваного процесора та відеокарти відкривають великі можливості для створення контенту та геймерів. SSD накопичувач на 512 Гб дозволить встановити 1-2 сучасних ігор, а також необхідні файли для роботи. Частота екрану 165 Гц дозволяє досягти реалістичної передачі кольору.

 

 

Acer Nitro V 15

 

Acer Nitro V 15 створений для користувачів, яким потрібний потужний ноутбук для роботи з мультимедіа та іграми. Дана модель поєднує стильний дизайн і сучасну графіку. Девайс пропонує високий рівень продуктивності.

Високопродуктивний чіп Ryzen 5 7535HS створений для вирішення складних обчислювальних завдань. Навіть у багатозадачному режимі користувачі отримують практично миттєвий відгук та плавну роботу. Спеціальні технології дозволяють досягти підвищення рівня продуктивності без втрати якості картинки.

Частота екрану 144 Гц, що відповідає сучасним вимогам. Якісна передача кольорів та кути огляду сподобаються всім геймерам та професіоналам, які працюють з графічними редакторами. Використовується SSD на 512 Гб, він дозволяє швидко отримувати доступ до потрібних файлів. Клавіатура має RGB підсвічування, яке забезпечує комфортне використання ноутбука у темний час доби. Nitro V 15 орієнтований на інтенсивну експлуатацію, а технологія CoolBoost ефективно регулює швидкість вентиляторів.

 

 

MSI Katana 17

 

MSI Katana 17 має гарні динаміки та високу продуктивність в іграх 1080р. Мінусом можна назвати низьку автономність.

У Katana 17 спостерігається оптимальне поєднання підвищеної продуктивності, дизайну та якісної графіки. Ноутбук є максимально надійним. Діагональ 17.3 дюйма та частота 144 Гц здатні задовольнити запити навіть найвибагливіших геймерів. Процесор Core i5-12450H дозволяє ефективно вирішувати навіть складні завдання, наприклад, стрімінг, мультимедійні проекти. Сучасні ігри мають якісну візуалізацію навіть за високих налаштувань графіки.

Цей ноутбук приваблює користувачів не лише потужними параметрами, а й стильним дизайном. Девайс має підсвічування RGB, а матовий екран має покриття антивідблиску. Katana 17 має багато інтерфейсів, які дозволяють підключати додаткове обладнання.

 

 

HP Victus 15-fa1033nn

 

HP Victus 15-fa1033nn є визначним ноутбуком у нашому рейтингу. У ньому дисплей на 15.6 дюймів, який дозволяє досягти чіткої та яскравої картинки.

Це ідеальний варіант для професіоналів та запуску ігор. Важливою особливістю стала наявність відеокарти RTX 4060, яка відмінно поєднується із процесором Core i5-12500H. Це гарантує високий рівень продуктивності навіть у найвибагливіших іграх. Для надійності використовується просунута теплова система. Завдяки такій системі охолодження досягається високий рівень продуктивності навіть за інтенсивного навантаження.

 

 

Поради експертів

 

Найбільший вплив на категорію ноутбуків, що розглядається, надає відеокарта. Від цього компонента залежить рівень відтворення ігор, особливо де багато ефектів та встановлені високі дозволи. На найдешевших ігрових ноутбуках встановлені карти GTX 1650, які вже застаріли за всіма показниками. Тому зараз багато виробників переходять на використання RTX 4050. У розглянутому ціновому діапазоні можна зустріти пристрої з RTX 4060.

Найпопулярнішим розміром екрану в даному ціновому діапазоні є 15 дюймів. До категорії ігрових ноутбуків належать моделі з діагоналлю 14-18 дюймів. Тут не варто розраховувати на отримання дозволу вище 1080р. Через низькорівневі відеокарти ви не зможете запускати ігри у форматах 2К, 4К, тому немає сенсу в дисплеї з більш високою роздільною здатністю. Ще в цій категорії часто можна побачити екрани із частотою 144 Гц, хоча у деяких моделях використовується 60 Гц. Для кіберспортивних ігор 144 Гц будуть гарним бонусом, якщо ви запускатимете їх на низьких налаштуваннях.

До процесорів не варто бути надто вимогливим. Найчастіше тут застосовується Ryzen 5 або Core i5, хоча можна зустріти моделі з R7 та i7. Іноді трапляються старіші чіпи 12-13 покоління Intel, що не дозволить працювати з новими опціями штучного інтелекту.

У більш дорогих ноутбуках використовується ОЗП DDR5, але тут можна знайти девайси на DDR4. У будь-якому випадку об'єм ОЗП буде в діапазоні 8-16 Гб. Рекомендується вибирати пам'ять на 16 Гб, що функціонує у двоканальному режимі. Розглянемо можливість апгрейду, щоб можна було додати нову пам'ять.

Об'єм сховища найчастіше становить від 512 Гб. Моделі з ємністю 256 Гб не варто розглядати. Під час тестування ми побачили, що деякі ноутбуки мають вільне місце для додавання додаткових дисків. Такий апгрейд буде дешевшим варіантом, ніж покупка пристрою з більш ємним накопичувачем.

 

 

Висновок

 

Ігрові ноутбуки до 1000 доларів є компромісом для користувачів. Деякі компанії встановлюють у свої пристрої недорогі відеокарти, інші скорочують витрати на SSD. Тому користувачеві необхідно детально розібратися з усіма особливостями девайсу, а також вирішити, від яких переваг варто відмовитись. Якщо ви зробите правильний вибір, то зможете насолоджуватись улюбленими іграми на ноутбуці. Ще можна розпланувати, які поновлення комплектуючих можна зробити в майбутньому.

При виборі ноутбука слід враховувати не лише рівень продуктивності. Рекомендується детально оглянути дизайн пристрою, перевірити, як відчуватиметься клавіатура. Подивіться, чи є всі інтерфейси, які вам потрібні для роботи. Ще перед роботою перевірте ноутбук, щоб вирішити всі питання.

 

 

Де можна купити найкращі ігрові ноутбуки до 1000 доларів?

 

Артлайн пропонує якісні ноутбуки. Там є всі пристрої до 1000 доларів, розглянуті в нашому рейтингу. За допомогою операторів техпідтримки ви зможете підібрати функціональний та надійний інструмент, який буде відповідати всім вашим вимогам. У каталозі пропонується великий вибір техніки із гарантією якості.

 

м. Київ, вул. Кирилівська, 104

  • (080) 033-10-06
  • (044) 338-10-06
  • (066) 356-10-01
  • (097) 356-10-01
  • (063) 356-10-01

info@artline.ua

Питання

+ Який фірми краще брати ігровий ноутбук?
У запропонованому рейтингу ми рекомендуємо лише якісні та надійні ноутбуки. Тут були запропоновані пристрої від компаній MSI, HP, Dell та Acer. Будь-яка техніка цих виробників відповідає високим стандартам якості.
+ На що звертати увагу при покупці ноутбука?
Головний елемент ноутбука для ігор – це відеокарта. Також варто уважно дивитися на продуктивність процесора та параметри дисплея. В іграх цінується висока швидкість роботи накопичувача та ОЗП. Правильне поєднання цих комплектуючих дозволить отримати оптимальний ігровий ноутбук.
+ У чому різниця між звичайним та ігровим ноутбуком?
У ігрових ноутбуках широко використовуються високоякісні компоненти, які розраховані для ігрової продуктивності. Відеокарта, CPU, твердотільні накопичувачі та пам'ять повинні безперебійно функціонувати при швидшому завантаженні. За рахунок цього у ігрових ноутбуків досягається більш плавний ігровий процес.