/>

Питання

+ Як часто на сайті Артлайн виходять новини і експертні матеріали про світ комп'ютерної техніки?
Новини на сайті Артлайн виходять щотижня. Ми постійно публікуємо матеріали про відеоігри і їх системні вимоги, інноваційні технології і вимоги професійних програм, нові відеокарти і процесори. Новини Артлайн – це незалежний портал про найцікавіші події в світі комп'ютерів і їх компонентів.
+ Статті якого характеру можна знайти в розділі "Новини" на сайті інтернет-магазину Артлайн?
Найпопулярніша тема в розділі "Новини" – відеоігри. Ми постійно публікуємо інформацію про нові відеоігри і системні вимоги до них. Після відеоігор великою популярністю користуються порівняння різних відеокарт, процесорів, материнських плат та інших компонентів ПК. Також на нашому сайті можна знайти новини про нові технології, компоненти ПК і робочі програми.
+ Наскільки об'єктивні новини Артлайн?
Наша команда об'єктивно відноситься до всіх виробників компонентів для ПК. При написанні новинних матеріалів вся інформація береться з незалежних ресурсів, за допомогою експертного погляду наших фахівців аналізується і переробляється, а потім з'являється в розділі "Новини" інтернет-магазину Artline. Більш того, щоб зробити новинні матеріали максимально об'єктивними, ми працюємо з кількома ресурсами інформації.