hero image
Кастомізація комп'ютера
Зробити Upgrade від Artline – це легко!
Наші кейси
stalker pc foto
stalker pc foto arrows
ПК Artline QUBE STALKER
#portfolio
Детальніше
QUBE STALKER
ПК ARTLINE Overlord
#portfolio
Детальніше
jonsbo pc foto
Overlord
Завантажити ще
Чому ми ?
experience
Досвід роботи більше 10 років
Наші фахівці мають великий досвід, накопичений більш ніж за 10 років роботи з найрізноманітнішими комп'ютерами та ноутбуками. Ми зібрали понад 25 000 комп'ютерів,
experience
Чесні ціни та терміни ремонту
Вартість апгрейду комп'ютера розраховується індивідуально, залежно від складності передбачуваних робіт. Наші ціни прозорі, ми не нав'язуємо зайвих додаткових послуг та повідомляємо вартість робіт заздалегідь.
experience
Команда професіоналів
Наша команда фахівців складається з людей, які спілкуються з комп'ютером на «ти». Ми знаємо, що необхідно геймерам та творчим професіоналам.
advantages-video-background foto experience
Наші роботи
advantages-video-background foto experience
УНІКАЛЬНИЙ ПК "СТРАЖІ ГАЛАКТИКИ" З РУЧНОЮ АЕРОГРАФІЄЮ
advantages-video-background foto experience
ЗБІРКА КРУТОГО ПК ARTLINE У СТИЛІ HYPERX
advantages-video-background foto experience
ПК ARTLINE ДЛЯ ХОЛДИК У СТИЛІ BRAWL STARS
advantages-video-background foto experience
УНІКАЛЬНИЙ ПК ARTLINE ДЛЯ Влада Kapusta У СТІЛІ FIFA
advantages-video-background foto experience
ПК ARTLINE ДЛЯ PARI MATCH - ATLAS WEEKEND
advantages-video-background foto experience
ЗБІРКА ПК ARTLINE WHITE Ня! Арігато
Моддiнг
case modding foto Обклеювання корпуса
case modding foto Кастомізація комплектуючих
case modding foto Підсвічування корпусу
та комплектуючих
case modding foto Захисні грилі
case modding foto Порошкове фарбування
корпусу
case modding foto Альтернативне розташування
комплектуючих
case modding foto Брендування корпусу
case modding foto Декоративні елементи
case modding foto Контур СВО
case modding foto Моддiнг кабелів
Що кажуть наші клієнти
Решил сделать апгрейд своего старого ПК и по совету обратился в магазин Artline. Отличный сервис и знающие консультанты. По моему запросу поставили видеокарту с двумя кулерами, вместо изначально заявленной с одним и предложили целую кучу разных вариантов корпусов. Все прекрасно работает и новая водянка на процессоре практически беззвучна, если сравнивать по памяти со старым кулером! Пытался сам собрать пк с точно такими же комплектующими, получилось почти на 100$ дороже.
P.S. Также отмечу прекрасную доставку, заранее со мной связался курьер и привез ПК вовремя.
Андрей Даценко, м. Житомир
8.12.2021
avatart foto
Після апгрейду мого комп'ютеру минуло вже понад 2 місяці і ось я вирішив написати відгук. Скажу відразу – консультанти молодці, їхньою роботою я залишився задоволений. Вони відповіли на всі мої запитання та навіть виконали невеликі прохання. Що особливо вразило, так це що врахували навіть мої побажання з підсвічування. А щодо моєї покупки (монітор плюс комп'ютер) у ПК все якісно зібрано. Монітор підібрали, як я хотів, під мої вимоги. Так що те що хотів - те я і отримав. Процес покупки та саме обслуговування - на висоті, тому можу сміливо рекомендувати цю контору друзям.
Михаил Абрамов, м. Киев
28.11.2021
avatart foto
Хотілося сказати велике дякую хлопцям. Уважно вислухали усі хотілки. Проконсультували за ціною. Швидко, а головне - якісно, всі зібрали. Новий "кінь" після апгрейду прибув протягом двох днів. Рекомендую.
Олександр Соколов, м. Киев
22.11.2021
avatart foto
Спасибо компании Artline за их профессионализм и искреннее желание помочь, а не просто заработать на клиенте. Большая редкость в современных реалиях.
Мой комп далеко не из старых моделей, но уже давно стал сдавать позиции и многие игры тормозили, не было уже того комфорта. Решил обновить сборку. Благо знакомые посоветовали магазин Artline, где ранее заказывали комп и остались довольны. Обратился за помощью к консультанту, мне посоветовали обновить видеокарту и оперативку. Предложили ряд моделей на мой бюджет, помогли определиться. Оперативно установили, мне даже не надо было вникать в детали. В общем, сервис на высшем уровне и цены самые адекватные по рынку.
Владимир Вдовиченков, м. Львов
2.11.2021
avatart foto
Как я рада, что нашла ваш магазин! Изначально я думала, что мне надо покупать новый системник, потому что нынешний уже не справлялся с рендерами, слишком долго. Но наткнулась на услугу модернизации компа и решила проконсультироваться. Посоветовали поставить более новую модель процессора и увеличить объем накопителя. Сказали, что по остальным характеристикам, компьютер мои задачи потянет. Нельзя описать, как я обрадовалась, ведь мне сэкономили значительную сумму и не переубеждали брать новый компьютер. Спасибо.
Мария Павлова, м. Киев
16.10.2021
avatart foto
Я рідко залишаю якісь відгуки на ресурсах, але тут не зміг пройти повз. Виникла потреба покращити кілька робочих комп'ютерів для дизайнерів у моєму інтернет-магазині. Спочатку довго шукав фахівця, який розуміється на цьому, але потім знайомий підказав ваш інтернет-магазин. Консультанти знають свою справу на всі 100%, професійно, чітко та по ділу. Я повністю довірив питання модернізації системних блоків компанії Artline і не помилився, все точно на мої запити. Можу сміливо рекомендувати!
Андрей Бурунов, м. Киев
08.10.2021
avatart foto
Відповіді на часті запитання
Що таке апгрейд комп'ютера? close icon
Навіщо потрібен upgrade ПК? close icon
Як правильно виконати апгрейд свого комп'ютера? close icon
Що необхідно враховувати під час модернізації ПК? close icon
Комплектуючих сотні, а що потрібно саме мені? close icon