Система зберігання енергії DEYE SUN-15K-SG01HP3-EU-AM2-BOS-G4-20.48kW-LFP 15kW 20.48kWh 1BAT LiFePO4 6000 циклів
Доставка
Умови оплати
Гарантія та сервіс
Ціна DEYE SUN-15K-SG01HP3-EU-AM2-BOS-G4-20.48kW-LFP: вартість виправдовує якість
Система зберігання енергії DEYE SUN-15K-SG01HP3-EU-AM2-BOS-G4-20.48kW-LFP 15kW 20.48kWh 1BAT LiFePO4 є високотехнологічним рішенням для накопичення та ефективного використання сонячної енергії. Гібридний інвертор цієї системи, модель DEYE SUN-15K-SG01HP3-EU-AM2, є ключовим компонентом, що забезпечує чудову продуктивність та стійкість електропостачання вашого будинку чи бізнесу.
Інвертор має номінальну потужність 15000 Вт і здатний досягати пікової потужності до 22500 Вт, що гарантує високу продуктивність навіть у найбільш вимогливих умовах. З трифазною напругою та високою ефективністю до 97,6% цей інвертор мінімізує втрати при передачі енергії, значно підвищуючи ефективність вашої сонячної системи. Завдяки можливості паралельного підключення система легко масштабується для збільшення енергетичної потужності.
- Артикул
- SUN-15K-SG01HP3-EU-AM2-BOS-G4-20.48kW-LFP
- Код
- Бренд
- DEYE
Номінальна потужність АС
Номінальна потужність АС
- 15000 W
- Інвертор
- SUN-15K-SG01HP3-EU-AM2
Тип інвертора
Тип інвертора
- Гібридний
- Кількість інверторів в комплекті
- 1
Кількість фаз
Кількість фаз
- 3
Кількість MPPT
Кількість MPPT
- 2
Макс. вхідна потужність PV (сонячного масиву)
- 19.5 kW
Сумарна ємність блоку батарей
Сумарна ємність блоку батарей
- 100 Ah
- Батарея
- BOS-G4-20.48kW
Кількість батарей
Кількість батарей
- 1
Тип батареї
Тип батареї
- LiFePO4
Сумарна енергія, що зберігається в блоку батарей
- 20.48 kWh
- Максимально можливий струм заряду стеку батарей
- 125 A
- Максимальний струм заряду (вихід інвертора)
- 37 A
- Орієнтовний час до повного заряду стеку батарей
- 3 год
Номінальна напруга батарей
Номінальна напруга батарей
- 204.8 V
Життевий цикл
Життевий цикл
- 6000 циклів
- Комплектація
- Додатковий опціонал/можливості
- Зв'язок із змінним струмом для модернізації існуючої сонячної системи
- 6 періодів часу для зарядки/розрядки акумулятора
- Високовольтний акумулятор, більш висока ефективність
- 100% небалансований вихід по кожній фазі
- Захист IP65
- Підтримка паралельного з'єднання
- ККД 97,6%
- Можливість підключення генератора
- Габарити товару (без пакування), мм
- 1615x590x829
- Вага (без пакування), кг
- Габарити інвертора (без пакування), мм
- 638x408x249
- Вага інвертора, кг
- 30.5
- Габарити батареї, мм
- 1615x590x580
- Вага батареї, кг
- 258
- Вага комплекту батарей, кг
- 258
- 1615x590x955
- Вага (в упаковці), кг
- 320
- Країна-виробник товару
- Китай
- Гарантія
- 60 міс.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.