Сучасні технології постійно розвиваються, користувачі прагнуть отримати не тільки високопродуктивний комп'ютер, але й досягти естетики робочого простору. Зараз все більшої популярності набирає оригінальне рішення, яке полягає в розміщенні комп'ютера безпосередньо у столі. Це робить застосування техніки більш практичним та зручним процесом, а робоче місце набуває футуристичного вигляду.
Зміст:
- Переваги
- Як правильно вибрати ПК у столі
- Готові рішення чи кастомний проект?
- Моддінг ПК у столі: ідеї для креативного оформлення
- Де можна замовити найкращу кастомізацію корпусів ПК?
Переваги
Якщо подивитися на сучасний ПК у столі, то він ефективно вирішує проблему громіздкого корпусу та зайвих дротів. Це оптимальне рішення для використання комп'ютера у невеликому приміщенні. Також вдається досягти забезпечення грамотного охолодження корпусу. У цьому пристрої система вентиляції набагато краща, ніж у традиційних корпусів.
Столи із вбудованим комп'ютером завжди мають стильний вигляд. Вони можуть бути виконані для будь-якого дизайну інтер'єру, починаючи з мінімалізму і закінчуючи хай-теком. Такі вироби менш схильні до накопичення пилу. Якщо система встановлена правильно, шум від вентиляторів буде мінімальним.
Як правильно вибрати ПК у столі
Перед покупкою такого комп'ютера користувачеві необхідно враховувати низку факторів. Давайте розглянемо їх:
- Потреби. Перед вибором варто визначити бюджет. Також потрібно вибрати простір для розміщення пристрою, підібрати відповідні комплектуючі. Продумайте майбутній апгрейд системи. Якщо ви зможете відповісти на ці питання, то без проблем оберете найкращий варіант.
- Тип конструкції. Нині на ринку багато готових рішень. Це фабричні моделі, що спочатку адаптовані під розміщення комплектуючих. Також є кастомні проекти, які є самостійно розробленими конструкціями. Користувач при бажанні може адаптувати їх для вирішення своїх завдань. Ще виділяються модифіковані звичайні столи. Вони є стандартними моделями, які доопрацьовані для розміщення ПК. У всіх типів конструкції є плюси та мінуси. Якщо ви вибираєте кастомні проекти, то варто звернутися до професіоналів, так як потрібні навички проектування та складання. Фахівці Артлайн зможуть ефективно вирішити поставлені перед ними завдання.
- Розміри та ергономіка. При виборі столу потрібно дивитися на зручність використання та габарити. Користувач повинен бути впевнений, що він матиме достатньо місця, щоб комфортно працювати з клавіатурою, монітором та периферійним обладнанням. Також висота столу має бути комфортною для роботи та ігор.
- Система охолодження. Для вбудованого ПК це один із головних аспектів. Користувач повинен звернути увагу, щоб у столі було достатньо вентиляційних отворів, а при необхідності можна було б встановити додаткові вентилятори. Ще варто пам'ятати, що застосування металевих чи скляних поверхонь дозволяє краще відвести тепло.
- Матеріали. Рекомендується вибирати стіл із якісних та міцних матеріалів, які витримають вагу всього обладнання. Естетичним та довговічним варіантом буде МДФ або натуральне дерево. Підвищена міцність конструкції досягається за рахунок металу. Стильним дизайном відрізняється загартоване скло, але його потрібно використовувати дуже акуратно.
- Доступ до комплектуючих. Якщо в майбутньому потрібно виконати апгрейд або обслуговування ПК, слід передбачити легкий доступ до внутрішніх компонентів. Відмінним рішенням буде використання знімних панелей, щоб мати швидкий доступ до системної плати та накопичувачів. Для прокладання кабелів мають бути наскрізні отвори. У столі мають бути спеціальні відсіки, в яких встановлюється система охолодження та блок живлення.
У спеціальних столах можуть бути додаткові функції. Якщо ви хочете забезпечити стильне оформлення, підійде RGB-підсвічування. Для зручного підключення пристроїв застосовуються порти та USB-хаби. Ще є підставки для аксесуарів та моніторів.
Готові рішення чи кастомний проект?
Кожен варіант має свої особливості. Наприклад, готові ПК у столі дозволяють досягти комфортної роботи без самостійної збірки. Це заощаджує час, оскільки конструкцію не потрібно розробляти та збирати з нуля. Розробники заздалегідь оптимізували систему тепловідведення та вентиляції. Також були враховані питання, пов'язані із зручністю роботи за столом та застосуванням периферійних пристроїв. У готових збірок є вагомий недолік, який полягає в обмеженому вигляді конфігурацій. Іноді користувачеві доводиться вибирати слабші параметри ПК, щоб отримати потрібний дизайн. Також у них важко замінити комплектуючі та вносити зміни.
Кастомні проекти дозволяють досягти індивідуальності та свободи. Це буде найкращим варіантом для ентузіастів. Завдяки гнучкій конфігурації можна встановлювати будь-які компоненти охолодження, матеріали та комплектуючі. Тут можна зовнішній вигляд адаптувати під свої уподобання та стиль. У майбутньому без істотних обмежень можна здійснити модернізацію системи. Недоліками кастомних проектів є тимчасові витрати. Потрібно створити детальний план, вибрати матеріали та зробити збірку. Також необхідно мати навички та знання у проектуванні, збірці та системі вентиляції.
Вибір відповідного варіанта залежить від низки факторів. Якщо ви не хочете витрачати час на складання, виберіть готову модель. Кастомний проект потрібен користувачам, які хочуть досягти гнучкої конфігурації та унікальності. Початківцям варто звернутися до фахівців, які зможуть без проблем виконати їхнє замовлення.
Моддінг ПК у столі: ідеї для креативного оформлення
Моддінг дозволяє створити унікальне робоче місце. Таким чином покращується ергономіка, система охолодження та зручність використання. Далі пропонуються ідеї для креативного оформлення ПК у столі:
- Прозора поверхня. Часто користувачі використовують скляну кришку, через яку можна побачити всі комплектуючі ПК. Це показує нутрощі ПК, підсвічування, кабель-менеджмент. Створюється стильне та сучасне робоче місце. Також користувач зможе легко контролювати стан комплектуючих.
- RGB-підсвічування. Такий моддинг грає функціональну та естетичну роль. Шляхом підсвічування компонентів вдається отримати атмосферне висвітлення. Колір може змінюватись залежно від навантаження на відеокарту або процесор. При необхідності підсвічування можна синхронізувати з аксесуарами та периферійними пристроями.
- Гравірування та кастомні панелі. Якщо ви хочете зробити комп'ютер у столі дійсно унікальним, варто додати персоналізовані елементи. Виконується гравіювання на акрилових та металевих панелях. Можна наносити написи, візерунки або логотипи. Широко використовуються індивідуальні 3D накладки, які мають тематичне оформлення: ретро, мінімалізм, кіберпанк. Ефектні світлові візерунки можна створювати на панелях із лазерною різкою.
Моддинг можна виконати шляхом влаштування різних аксесуарів. Це може бути бездротова зарядка для смартфонів, сенсорні панелі управління, підставка для навушників, USB-хаби в поверхні столу і багато іншого.
Де можна замовити найкращу кастомізацію корпусів ПК?
Якщо вам набридли стандартні корпуси ПК, то кастомізація від компанії Артлайн буде найкращим варіантом. Фахівці готові розробити індивідуальний дизайн для вирішення будь-яких завдань. Вони наносять унікальні зображення, візерунки та логотипи, виконують фарбування у будь-який колір. Особлива увага приділяється створенню тематичного оформлення у різних стилях. Перед замовленням клієнти можуть отримати професійну консультацію.
м. Київ, вул. Кирилівська, 104
- (080) 033-10-06
- (044) 338-10-06
- (066) 356-10-01
- (097) 356-10-01
- (063) 356-10-01