Сетевые карты и адаптеры: Тип Внутренний

Подобрано 9 из 12
Фильтры и сравнение
Мережева карта Intel X710-DA2 retail bulk
12999 грн
В наличии
Мережева карта Intel X710-DA2 retail bulk / Внутрішній / PCIe / 2 x 10Гб SFP+ / PCIe 3.0 / 10 Гбіт/с / 36 міс. / X710DA2BLK / 00-00030619
{v{ getCompareTitle(8012) }v}
Мережева карта D-Link DFE-551FX
3600 грн
В наличии
Мережева карта D-Link DFE-551FX / Внутрішній / PCIe / 1 x SC Duplex / PCIe 2.2 / 200 Мбит/с (Duplex) / 12 міс. / DFE-551FX / 00-00035204
{v{ getCompareTitle(15562) }v}
Мережева карта ASUS XG-C100C
3529 грн
В наличии
Мережева карта ASUS XG-C100C / Внутрішній / PCIe / 1 x 10Гб / PCIe / 10 Гбіт/с / 36 міс. / XG-C100C / 00-00006864
{v{ getCompareTitle(17164) }v}
Мережева карта ASUS XG-C100F
3189 грн
В наличии
Мережева карта ASUS XG-C100F / Внутрішній / PCIe / 1 x 10Гб SFP+ / PCIe / 10 Гбіт/с / 36 міс. / XG-C100F / 00-00021287
{v{ getCompareTitle(17165) }v}
Мережева карта Gembird NIC-GX1
399 грн
В наличии
Мережева карта Gembird NIC-GX1 / Внутрішній / PCIe / 1 x 10/100/1000M / PCIe / 1 Гбіт/с / 6 міс. / NIC-GX1 / 00-00010526
{v{ getCompareTitle(17166) }v}
Мережева карта ASUS LAN CARD PCIE G4 2P 100G E810 (90SKC000-M60AN0)
29999 грн
В наличии
Мережева карта ASUS LAN CARD PCIE G4 2P 100G E810 (90SKC000-M60AN0) / Внутрішній / PCIe / 2 x 100/50/25/10GbE SFP+ / PCIe 4.0x16 / 100 Гбіт/с / 12 міс. / 90SKC000-M60AN0 / 00-00062013
{v{ getCompareTitle(23785) }v}
Мережева карта D-Link DGE-550SX/LC
4224 грн
Нет в наличии
Мережева карта D-Link DGE-550SX/LC / Внутрішній / PCIe / 1 x 1000M / PCI / 1 Гбіт/с / 12 міс. / DGE-550SX / 00-00021937
{v{ getCompareTitle(4484) }v}
Мережева карта Intel X722-DA2 PCIE 2x10GB
16038 грн
Нет в наличии
Мережева карта Intel X722-DA2 PCIE 2x10GB / Внутрішній / PCIe / 2 x 10Гб SFP+ / PCIe 3.0 / 10 Гбіт/с / 36 міс. / X722DA2 / 00-00025303
{v{ getCompareTitle(8014) }v}
Мережева карта Intel EXPI9301CTBLK
2499 грн
Нет в наличии
Мережева карта Intel EXPI9301CTBLK / Внутрішній / PCIe / 1 x 10/100/1000M / PCIe 1.1 x1 / 1 Гбіт/с / EXPI9301CTBLK / 00-00008429
{v{ getCompareTitle(24126) }v}