Комп’ютери, ноутбуки, комплектуючі, периферія та аксесуари, вигідні ціни Каталог товарів
Спілкуємося українською?
Залишити російську
Комп'ютери Artline Комп'ютери Artline 0 1 2 3 4 5 6 7 0 1 2 3 4 0 0 1 2 3 4 5 6 7 8 0 1 2 3 4 0 1 2 3 4 5 6 Сервери Artline 3D пристрої та аксесуари 3D пристрої та аксесуари 3D принтери Філаменти та смоли Запасні частини 3D сканери Одноплатні комп'ютери Додаткове обладнання Гравери Ноутбуки Ноутбуки 0 1 2 3 4 5 0 1 2 3 4 Монітори Комплектуючі Комплектуючі Відеокарти Процесори Материнські плати Оперативна пам'ять Системи охолодження Корпуси QUBE Блоки живлення SSD накопичувачі HDD накопичувачі Звукові карти Контролери Додаткові аксесуари Комп'ютерна периферія Комп'ютерна периферія ДБЖ, стабілізатори, батареї Клавіатури Мишки Килимки для мишки Навушники та гарнітури Крісло для геймера Комп'ютерний стіл Кріплення для монітора (кронштейни) Веб-камери Ігрові контролери Акустичні системи Мережеві фільтри Принтери та БФП Обладнання для проведення конференцій Графічні планшети Презентери Аксесуари для клавіатур та мишок Витратні матеріали USB флешки Перехідники та адаптери Командна панель для ПК Шредери Мережеве обладнання Мережеве обладнання Маршрутизатори Комутатори Точки доступу / Ретранслятори Wi-Fi адаптери Bluetooth адаптери Мережеві карти та адаптери IP телефони Мережеві сховища (NAS) LAN-кабелі (патч корди) PoE адаптери Powerline адаптери VoIP-шлюзи Медіаконвертери Підсилювачі зв'язку Модеми Трансивери KVM-Перемикачі Комутаційні шафи Стійки Патч-панелі Блоки розеток Електрогенерація Електрогенерація Системи збереження енергії Енергостанції Зарядні станції Генератори Інвертори Акумуляторні батареї Повербанки Сонячні панелі Зарядні станції для електромобілів Пуско-зарядні пристрої Батарейки та акумулятори Аксесуари електрогенерація Електроніка, ТВ, мобільні гаджети Електроніка, ТВ, мобільні гаджети Аксесуари Смартфони Планшети Електронні книги Кнопкові телефони Автомобільні насоси Смарт-годинники Карти пам'яті Телевізори Проекційне обладнання Фотоапарати Освітлення Автомобільні пилососи Ігрові консолі Розумний дім та безпека Розумний дім та безпека Сигналізації Камери відеоспостереження Відеореєстратори Панелі виклику Аксесуари для відеоспостереження Розумні розетки Смарт приставки Програмне забезпечення Програмне забезпечення Операційні системи Офісні програми Ігри Побутова техніка Побутова техніка Кондиціонери Зволожувачі повітря Роботи пилососи Ваги Обігрівачі Чайники Електрогрилі Мийки високого тиску Активний відпочинок та туризм Активний відпочинок та туризм Окуляри для керування дронами Пульти керування для дронів Приймачі та передавачі для дронів Квадрокоптери (дрони) Автохолодильники Каністри Ліхтарики Туристичний посуд Туристичні пальники Гамаки Дорожні валізи Електротранспорт Електротранспорт Електровелосипеди Електросамокати Електроскутери
#resheniya-dlya-igr

Топові інді-ігри

indie

Набридли 100-годинні ігри. Набридли величезні відкриті світи, де так само пусто як в голові твоєї колишньої. Набридли завищені системні вимоги і крива оптимізація, які спільними зусиллями перетворюють гарний вечір на євробачення. А ще: набридли квести піди-принеси, набридли одноманітні антуражі, набридли сучасні повістки, набридли безкінечні діалоги задля діалогів, набридли онлайн-ігри і взагалі – набрид цей сучасний, новомодний і такий приземлений геймінг, в котрому навіть хорошого старого чорного гумору не знайти. Якщо ви відчуваєте себе так само – рішення є, і ховається воно в інді-іграх. Саме інді-проекти дозволяють вийти за рамки типового і звичного. Саме вони демонструють сміливі і свіжі ідеї, котрих так бракує ААА. Біда лиш в тому, що дана категорія плодиться занадто швидко – що вибрати, та так, щоб не промахнутись? Що ж, не треба, не треба подяк і аплодисментів, я видам вам таку інфу всього лише за лойс і підписку на цей канал, а перед тим як почати ще й на ігрові збірки дам наводку – кажуть, знайти їх можна на Артлайн.

 

ДИВИСЬ ЦЕЙ РОЛИК НА YOUTUBE

 

 

Stray

Мріяли колись опинитись в тілі кота? Лазити дахами, швендяти сусідським городом, битись з іншими котами за шматочок пуссі і нявкати під хатою з гучністю церковних колонок, щоб дали жерти? Ай, я забув – сьогодні, якщо ви й уявляли життя в тілі кота, то як життя в тілі декоративної балконної істоти, котра лише лежить на ліжку, гризе в квартирі дроти і валить в лоток тоді, коли ти сідаєш обідати? Що ж, обидва варіанти непогані, та куди цікавішим буде варіант пожити в тілі кота в майбутньому. Чому? Та тому, що в майбутньому людство знищить себе, а ти лазитимеш по руїнах людської цивілізації.

Саме такий погляд пропонує Stray інді-гра року 2022. І таких регалій цей проект дістався не завдяки блакитним очам, а завдяки неймовірній і зворушливій історії, котра навіть через 3 роки крутиться в моїй голові. І проходиться вона всього лише за 5 годин, Карл!

В Stray ми граємо за Рудого кота, котрий відбивається від своєї групи. Випадково кіт заходить до нетрів підземного міста, в котрому досі живуть роботи. По дорозі ми знаходимо робота-компаньйона, в котрому знаходиться свідомість останньої людини на землі – вмілого вченого технолога. Об’єднавши зусилля, Рудий кіт і робот потрапляють до міста під куполом, в котрому колись жили люди, та сьогодні тут доживають своїх останніх днів їхні творіння.

Strayце не просто якийсь там забавний інді-проект, де ти бігаєш за кота. Це дуже зворушлива і глибока історія про людяність, про людське у всіх його проявах. Гра висвітлює сумне життя людських творінь, котрі були покинуті напризволяще, адже їх творець мертвий, а разом з ним мертвий і сенс їхнього життя. Біда в тому, що вони – роботи, вони не можуть померти, тим паче штучний інтелект намагається жити в мирі та злагоді. І це лише перший поверх, так як трішки згодом нам відкриються й інші перспективи – сучасне місто роботів, в котрому ті намагаються відігравати людей і жити як люди.

Геймплейно гра виглядає як ребус по знаходженню шляху з паркуром і легкою бойовою системою, яка дозволить знищувати головних ворогів – зурків. Треба буде виконувати детективні квести і навіть розкинути мізками в деяких місцях. Гра настільки кайфова, що вже за перших 30 хвилин немов синхронізуєшся з Рудим котом і бачиш світ його очима. Наш герой, до слова, теж має високий рівень інтелекту і навіть володіє емпатією. Stray – це гра для тих, хто любить зворушливі історії в антуражі sci-fi постапокаліпсису. Відверто кажучи, кінцівка цієї гри надовго причепить до вас сум, а також велике бажання отримати продовження.

 

A Little Nightmares

A Little Nightmares – це сюрреалістична страшна казка з тонким підтекстом. Це дуже цікава і нетипова історія, змішана зі сном і фантасмагорією. Ми потрапляємо до чудернацького світу, в котрому шукаємо дещо дуже важливе. Я раджу розпочати одразу з другої, так як вона вийшла куди сильнішою, та й суті порядок не змінює. Ми гратимемо за хлопчика з пакетом на голові, котрий хоче врятувати маленьку дівчинку – героїню першої гри. Їх постійно переслідує страшний монстр, котрий тут велике цабе і, скажу я вам без спойлерів – фінальний твіст вас просто кине через стегно.

Геймплейно A Little Nightmares є платформером з рішенням загадок і постійною грою в хованки. У вас немає зброї, ви не можете давати відсіч, лише тікати та вдало ховатись, вичікуючи таймінги. Головним надбанням цієї гри є її мальовка – настільки крутих візуальних ідей ви мало де побачите, художній стиль тут просто в зеніті. Тим паче на проходження 1 чи 2 частини зійде лише до 5 годин – дуже кайфовий спосіб провести вечір.

 

Limbo

Limbo дуже схожа на A Little Nightmares, от лише з’явилась вона значно швидше та й відрізняється не лише більш похмурим візуалом, але й значно складнішими загадками. Навіть по сей день є багато гравців, котрих оминула ця гра, а шкода, бо сьогодні вона є на Андроїді як в варіанти купи, так і варіанті скачай. Гра дійсно з унікальною атмосферою, дійсно непроста і змушує добряче подумати, але, як на мене, загадки в ній доволі ідіотські – часто рішення не покладається на логіку, а покладається на спостережливість. Трохи краща ситуація з наступною грою від цього ж автора – Inside, та тут вже куди об’ємніша гра, хоч і з майже такою ж художньою стилістикою. Не бачу сенсу багато розповідати про ці ігри, так як вони доволі короткі та й далеко не нові, тому – їдемо далі.

 

Fort Solis

 

А от цей симулятор ходьби оминув майже всіх, кого можна було оминути. І це дивно, бо головні ролі в грі виконали Трой Бейкер і Роджер Кларк. Більше того – ми побачимо протистояння цих зірок озвучки в стилі «Чужий», що не може не тішити.

Скажу одразу – це максимально повільна гра без бойової системи і без ворогів як таких. Не знаю, чи на разі завезли до гри можливість бігати, та коли я проходив її на релізі можна було тільки ходити, що суттєво затягувало проходження. Fort Solis є однією з перших ігор на Unreal Engine 5, завдяки чому демонструє шикарний графон. Гра реально вийшла дуже атмосферною, є квіт-тайм івенти, цікава зав’язка і науково-дослідницький комплекс на Марсі з психопатом-вбивцею. Історію ми будемо дізнаватись як через візуальне оточення та записки, так і через радіоприймач. Тут цікавий сюжет, от лише обривається він занадто швидко. Обов’язково до гри поціновувачам космічних трилерів.

 

Firewatch

Сюжет, який розгортається через діалог по радіо стосується й іншої гри – Firewatch. Firewatch отримала доволі широку популярність і непогані оцінки в Стім, адже являє собою детектив з елементами містики. Загадковість – це постійно складова цієї гри.

Ми граємо за чувака, котрий на літо пішов працювати сторожем в Національний ліс Шоушоні на пожежну вишку. З нами постійно буде на зв’язку інший сторож – жінка, з котрою ми будемо фліртувати всююююююю гру. Їхні стосунки поступово переростають в щось більше, та головна задача – вирахувати зловмисника, котрий шпигує за нами і відверто починає нас лякати своїми вибриками. Хто це чи що це – невідомо, зате відомий цілий саквояж з місцевими легендами про всіляких магічних лісних істот, як то часто буває в Америці. Вендіго? П’яний дядя Вася? А що якщо все в купі?

Гра не має бойової системи, зате має дуже крутий художній стиль і величезну карту, по котрій нас будуть водити. Тут не так нахил на дослідження як на розвиток особистих відносин між героєм і його радіопартнером. Дуже живі діалоги отримала ця гра, завдяки чому починаєш проникатись героями. Спойлерити не буду, та кінцівка цієї гри мене сильно розчарувала, утім все одно раджу пограти, адже гра того вартує.

 

Bright Memory

Інді-шутер? Класний інді-шутер? Таке можливо? Уявіть собі! Більше того, цей інді-шутер робила всього лише одна людина, а виглядає він не гірше за нову Колду! Bright Memory – це 3-годинний шутан, який розповідає історію однієї мега чіки, яка повинна зупинити злих пацанів, адже ті знайшли варіант подорожей в часі. За ці три години ви отримаєте немалу порцію екшену – як вам мочилово на крилі літака? Чого-чого, а такого я ще не бачив. Більше того, подібних ситуацій тут трохи та й накидають, на відміну від масивної кількості ворогів, які тухнуть за один постріл. Шутан реально вийшов непоганим, швидким, динамічним, але не варто розраховувати на ААА-рівень. Відчувається його картонність у всьому, а сам геймплей є легкою прогулянкою посеред могил. Все ж тут і сюжет завезли, і кат-сцени, і хороші візуальні ефекти. На 3 години цього цілком достатньо – дякую, що не перегинали з затягуванням.

 

The Forest

 

Останньою грою в сьогоднішньому списку стане The Forest, і, чесно кажучи, в мене язик не повертається назвати це інді-грою. Проект робила студія з декількох громадян Канади і виконано це краще, ніж АААА-ігри від Юбісофт. Більше того, хлопці пару років тому випустили продовження Sons of the Forest, котре суттєво розширює можливості, та про все по порядку.

Головним надбанням The Forest є не цікаве будівництво, не класний експлоринг, не жорсткий survival і навіть не екзотичні умови, переплетені з серіалом "Lost" і франшизою «Поворот не туди», головним надбанням цієї гри є сюжетний пазл. The Forest виявилась настільки глибокою, що на самому старті цього каналу я створив два відео, в котрому складав воєдино сюжетний пазл – і він просто підриває мозок! Справа в тому, що сюжет в цій грі взагалі вам не подають.

Ваше завдання – знайти свого сина після падіння рейсового літака, на котрому ви летіли. Він впав на острові з різними племенами каннібалів, котрі тут живуть вже дуже давно і котрі напряму винні в зникненні цілої купи людей. І що просто шокує, то це штучний інтелект в цій грі. Скажу як є: штучний інтелект тут демонструє просто феноменальну роботу. Навіть в сучасних ААА-іграх ви не зустрінете подібного. Вороги реально мислять як люди, підчікують найкращого моменту, щоб напасти, лазять по деревах, ховаються в кущах, нападають групами і спеціально вночі, та й не лиш! Вони оплакують своїх вбитих, вони користуються підручними засобами, вони активно реагують на нанесені поранення, та не просто реагують, а яскраво демонструють власний біль. Більше того – ці виродки постійно за вами слідкують, де б ви не були, через що часто доводиться змінювати укриття і будувати нові. А ще тут є дуже багато мутантів і дуже велика система підземних печер, в котрих вам обов’язково доведеться лазити і класти в штани від страху, оскільки лазити доведеться з самою запальничкою. Зброя швидко ламається, крафтити її важко, битись з аборегенами не так просто, а кожна сутичка змушує реально чухатись в дупу, щоб відшукати варіанти захілитись. З кожним новим днем все більше мутантів виповзає на поверхню і починає лазити островом, що рілі стрьомно. Але з часом вчишся тактик як їх валити, до того ж в грі дуже багато можливостей по створенні цікавих пушок.

Та що найцікавіше тут – це історія. Історія в The Forest – то настільки великий айсберг, що дивуєшся хто це взагалі вигадав для нібито інді-гри. Нам доведеться пазл за пазлом складати всю картину воєдино, і вона реально логічна і реально складається. Ну а фінальний поворот подій вас взагалі кине в шок.

Продовження вийшло не менш цікавим. Більше того, там вже й вогнепал завезли, і дуже сильно розширили абсолютно все. Штучний інтелект став ще крутішим, ліс ще густішим, а цегляна стіна під тобою ще міцнішою. Накласти в штани тут – буденна реальність, хоч гру і не назвеш справжнім хоррором. Якщо хочете велике відео по цій грі – обов’язково залишайте коментар. Ну а поки – лойс та підписка, зустрінемось на цьому ж місці.