Монітор 32" Samsung Odyssey G50D (LS32DG500EIXCI)
x 25 платежів
Доставка
Умови оплати
Гарантія та сервіс
- Артикул
- LS32DG500EIXCI
- Код
- АЛ-00008129
- Бренд
- Samsung
- Серія
- Odyssey
- Діагональ
- 32"
Роздільна здатність екрану
Роздільна здатність екрану
- 2K QHD 2560x1440
Тип матриці
Тип матриці
- IPS
Тип підсвітки
Тип підсвітки
- WLED (LED)
- Час реакції матриці
- 1ms GTG
Співвідношення сторін
Співвідношення сторін
- Широкоформатні (16:9)
- Частота
- 180Hz
Кут огляду
Кут огляду
- H:178º/V:178º
Максимальна кількість кольорів
Максимальна кількість кольорів
- 16.7M
- Колірне поле
- 99% sRGB
- Яскравість дисплею
- 350 cd/m²
- Контрастність матриці
- Технології синхронизації
- FreeSync
- Інтерфейси
- 1 x mini-Jack (3.5mm)
- 1 x HDMI 2.0
- 1 x Displayport 1.2
- Особливості екрану
- VESA DisplayHDR™ 400
- Споживана потужність
- 52W
- Регулювання положення дисплею
- Tilt: +25°~-2°
- Height Adjustment: 0~120 mm
- Swivel: +30°~-30°
- Pivot: +92°~-92°
Кріплення VESA
Кріплення VESA
- 100x100
- Додатковий опціонал/можливості
- Eye Saver Mode
- Refresh Rate Optimizor
- Off Timer Plus
- Super Arena Gaming UX
- Black eQualizer
- Auto Source Switch+
- Virtual Aim Point
- Комплектація
- Stand
- Monitor
- Power adapter
- Documentation
- Power cord
- DisplayPort cable
- Розміри товару (без упаковки), мм
- Без подставки: 714.2x418.4x70 (ШxВxГ)
- С подставкой: 714.2x581.9x263.5 (ШxВxГ)
- Вага (без упаковки), кг
- Без підставки: 4.4
- З підставкою: 7.4
- Колір
- Black
- Країна реєстрації бренду
- Південна Корея
- Гарантія
- 24міс.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.