Монітор 32" Qube Overlord G32Q180HS
x 25 платежів
- Артикул
- G32Q180HS
- Код
- Бренд
- QUBE
- Серія
- Overlord
- Діагональ
- 32"
Роздільна здатність екрану
Роздільна здатність екрану
- 2K QHD 2560x1440
Тип матриці
Тип матриці
- IPS
Тип підсвітки
Тип підсвітки
- WLED (LED)
Покриття екрану
Покриття екрану
- Матовий
- Час реакції матриці
- 3ms
Співвідношення сторін
Співвідношення сторін
- Широкоформатні (16:9)
- Частота
- 180Hz
Кут огляду
Кут огляду
- H:178º/V:178º
Максимальна кількість кольорів
Максимальна кількість кольорів
- 16.7M
- Глибина кольору
- 8 біт
- Яскравість дисплею
- 300 cd/m²
- Контрастність матриці
- Технології синхронизації
- G-Sync
- FreeSync
- Інтерфейси
- 2 x HDMI 2.1
- 2 x DisplayPort 1.4
- Особливості екрану
- Flicker free
- Споживана потужність
- 60W
- Регулювання положення дисплею
- Height Adjustment: 0~130 mm
- Tilt: +20°~-5°
Кріплення VESA
Кріплення VESA
- 100x100
- Додатковий опціонал/можливості
- RGB-підсвічування
- Комплектація
- Monitor
- DisplayPort cable
- Power adapter
- Documentation
- Stand
- Розміри товару (без упаковки), мм
- Без підставки: 717x423x59 (ШxВxГ)
- З підставкою: 717x597x276 (ВxШxГ)
- Вага (без упаковки), кг
- 7.5
- Колір
- Black
- Країна реєстрації бренду
- Україна
- Гарантія
- 36міс.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.