Модуль пам'яті Corsair Vengeance RGB Black DDR5-6000 64GB (2x32GB) (CMH64GX5M2B6000C38)
- Артикул
- CMH64GX5M2B6000C38
- Код
- Бренд
- Corsair
- Країна реєстрації бренду
- США
Тип пам'яті
Тип пам'яті
- DDR5
Формфактор пам'яті
Формфактор пам'яті
- DIMM
Об'єм пам'яті комплекту
Об'єм пам'яті комплекту
- 64 GB
Кількість планок у комплекті
Кількість планок у комплекті
- 2 шт.
Тактова частота
Тактова частота
- 6000 MHz
- Тактова частота SPD
- 4800 MHz
CAS-латентність
CAS-латентність
- CL38
Схема таймінгів пам'яті
Схема таймінгів пам'яті
Робоча напруга
Робоча напруга
Робоча напруга – це мінімальна напруга живлення, необхідна для стабільної роботи модуля пам'яті. Вона залежить від типу пам'яті та поступово знижується з кожним новим поколінням. Наприклад, для DDR2 робоча напруга становила 1,5–1,8 В, тоді як для DDR3 вона вже знизилася до 1,35–1,65 В. Сучасні материнські плати дозволяють вручну налаштувати це значення через BIOS, що забезпечує гнучкість у налаштуванні системи.
- 1.35 V
- Робоча напруга SPD
- 1.10 V