Як і більшість розробників програмного забезпечення, команда Autodesk підтримує список системних вимог для різних версій AutoCAD. Їх використання дозволяє гарантувати, що ваша система буде відмінно справлятися з усіма навантаженнями в даній програмі. Тим не менш, більшість списків вимог до ПК, які ви знайдете в інтернеті, як правило, охоплюють мінімально допустиме обладнання, а не те обладнання, яке дасть найкращу продуктивність. Крім того, деякі списки можуть бути застарілими, містити старі версії обладнання або просто неоптимальні запчастини обладнання.
Через те, наскільки непослідовними можуть бути ці списки, ми вирішили скласти свій перелік. Ми провели тестування, яке дозволило нам визначити, які краще комп'ютери купити для роботи в AutoCAD. Нижче ви можете бачити огляд даної програми, який дозволить вам зрозуміти, з якими навантаженнями повинна працювати ваша система.
Зміст:
- Рекомендації по процесору
- Рекомендації по відеокарті
- Рекомендації по пам'яті
- Рекомендації по сховищу (жорстким дискам)
- Готові збірки від Artline
- Де купити ПК для роботи з Autodesk AutoCAD?
Рекомендації по процесору
Якщо говорити про ЦП, є дві основні характеристики, які визначають можливості пристрою:
- Частота. Цей параметр безпосередньо впливає на те, скільки операцій одне ядро ЦП може виконати за секунду (іншими словами, наскільки воно швидке).
- Кількість ядер. Це кількість фізичних ядер в ЦП, яке впливає на те, скільки операцій він може виконувати одночасно.
Чи дозволить більш висока частота або більша кількість ядер працювати швидше, залежить від того, наскільки добре програма використовує переваги декількох ядер ЦП. У разі AutoCAD велика частина програмного забезпечення є однопоточною, тому воно може використовувати тільки одне ядро процесора. З цієї причини наша загальна рекомендація при виборі процесора полягає в тому, щоб брати максимальну частоту. Для процесорів поточного покоління це Intel Core i9-10900K або i7-10700K – обидва можуть працювати на частоті 5.0 ГГц з одним активним ядром.
Єдиними винятками з обмеження одного потоку в AutoCAD є 2D-регенерація і візуалізація Mental Ray. 2D-регенерація не є особливо інтенсивним завданням, тому її не слід враховувати при виборі ЦП, але якщо ви робите багато рендерів за допомогою Mental Ray, вам краще брати процесор з великою кількістю ядер. В цьому випадку ми рекомендуємо подивитися на наші кращі конфігурації робочих станцій для рендерингу.
Що стосується процесорів Xeon, які також підтримуються розробником Autodesk, в минулому вони були більш надійними, ніж їх аналоги з серії Core. Однак сьогодні існує дуже невелика функціональна різниця між двома родинами продуктів Intel для робочих станцій. Однак моделі Xeon недоступні з такими високими тактовими частотами, і, оскільки це впливає на продуктивність AutoCAD, ми рекомендуємо дотримуватися ЦП серії Core.
У деяких читачів також могло виникнути питання про те, чи варто купувати розігнану систему. Як правило, ми не рекомендуємо розгін будь-якої професійної робочої станції. Скромний приріст продуктивності не вартий недоліків, пов'язаних з розгоном, які можуть включати нестабільність, більш короткий термін служби обладнання і можливі збої при обробці проектів.
Рекомендації по відеокарті
Для AutoCAD відеокарта – це те, що забезпечує відображення 2D і 3D моделей на екрані. Однак для 3D-моделей потрібно щось більше, ніж базовий графічний процесор. Тому, якщо ви будете працювати тільки з 2D-моделями, вам краще заощадити гроші на графічному процесорі і вкласти їх в більш швидкий процесор, SSD або більшу кількість оперативної пам'яті.
У будь-якому випадку ми рекомендуємо використовувати карту NVIDIA Quadro для ваших робочих станцій. Стандартні карти GeForce можуть технічно забезпечити вам кращу продуктивність за свої гроші, але у них є недолік – вони офіційно не сертифіковані для використання в AutoCAD від Autodesk. З цієї причини ми наполегливо рекомендуємо використовувати карту Quadro при будь-яких професійних навантаженнях. Це дозволить гарантувати отримання повної підтримки від компанії Autodesk, якщо у вас виникне проблема з програмним забезпеченням.
У більшості випадків, чим швидше відеокарта, тим кращу продуктивність (з точки зору кількості кадрів в секунду) ви отримаєте при роботі з 3D-моделлю. Однак ми виявили, що, за винятком екстремальних ситуацій, використання чого-небудь більш швидкого, ніж Quadro P2000, практично не дає помітних переваг. AutoCAD також дуже мало використовує VRAM, тому немає причин платити за карту з великою кількістю відеопам'яті, якщо ви використовуєте тільки AutoCAD.
Рекомендації по пам'яті
Точний обсяг оперативної пам'яті, який вам потрібен, буде залежати від розміру і складності моделей, з якими ви будете працювати. Але ми зазвичай рекомендуємо мінімум 16 Гб для всіх наших систем. Продуктивність AutoCAD (включаючи рендеринг Mental Ray) насправді досить мало пов'язана з оперативною пам'яттю, а Autodesk рекомендує тільки 8 Гб ОЗП. Однак, з огляду на відносно низьку вартість ОЗП і той факт, що більшість користувачів, як правило, мають у своїй системі більше програм, а не тільки AutoCAD, ми вважаємо, що 16 Гб – відмінна відправна точка. Однак якщо ви будете працювати з дуже великими моделями або одночасно відкривати велику кількість файлів, ви можете подумати про використання до 32 Гб або більше.
Рекомендації по сховищу жорстким дискам
З урахуванням зниження витрат, пов'язаних з твердотільними накопичувачами, ми майже завжди рекомендуємо використовувати їх в якості основного диска, на якому буде розміщуватися ваша операційна система, сам AutoCAD і будь-які активні проекти, над якими ви працюєте. Висока швидкість SSD дозволить системі завантажуватися, запускати додатки і завантажувати файли в багато разів швидше, ніж будь-який традиційний жорсткий диск.
Однак твердотільні накопичувачі, як і раніше, дорожче традиційних дисків на 1 Гб, тому для довгострокового зберігання ми рекомендуємо мати додатковий традиційний жорсткий диск. Якщо ви можете собі це дозволити, то краще мати кілька твердотільних накопичувачів (один для ОС і AutoCAD, а другий – для активних проектів) разом з традиційним диском більшого розміру для зберігання всієї іншої інформації.
Готові збірки від Artline
Середня збірка
*Ви можете замовити робочу станцію з будь-якими іншими параметрами або ж змінити будь-який з компонентів даної збірки. |
![]() |
Збірка найвищої якості
*Ви можете замовити робочу станцію з будь-якими іншими параметрами або ж змінити будь-який з компонентів даної збірки. |
![]() |
Обидві ці конфігурації будуть відмінно працювати з іншим програмним забезпеченням для проектування. Більшість таких програм мають дуже схожі системні вимоги, тому вищевказані робочі станції також будуть відмінним варіантом практично для будь-якої САПР, а також програми для проектування. Всі наші рекомендовані системи для AutoCAD, Inventor, Revit і Solidworks схожі саме з цієї причини.
Де купити робочу станцію для роботи з Autodesk AutoCAD
Для покупки робочої станції, персонального комп'ютера, серверів і моніторів найкраще вибирати магазин Artline. Це відноситься і до обладнання, яке підійде для роботи з Autodesk AutoCAD. Тут працюють фахівці найвищого рівня, які завжди готові прийти до вас на допомогу. Будьте впевнені в тому, що тут ви купите ідеальне обладнання в рамках виділеного бюджету.
Замість того щоб отримати звичайну робочу станцію в іншому магазині, наші системи можуть бути розроблені індивідуально, з урахуванням вашого унікального робочого процесу і оптимізовані для роботи, яку ви виконуєте кожен день. Завдяки тому, що у нас є запаси наших найпопулярніших запчастин, і ми часто здійснюємо поставки потрібного нам обладнання, ми можемо запропонувати дуже швидкі терміни доставки і швидкий час збирання. Звертайтеся і ви точно не пошкодуєте!
м. Київ, вул. Кирилівська, 104
- (080) 033-10-06
- (044) 338-10-06
- (066) 356-10-01
- (097) 356-10-01
- (063) 356-10-01