Комп’ютери, ноутбуки, комплектуючі, периферія та аксесуари, вигідні ціни Каталог товарів
Спілкуємося українською?
Залишити російську
Комп'ютери Artline Комп'ютери Artline 0 1 2 3 4 5 6 7 0 1 2 3 4 0 0 1 2 3 4 5 6 7 8 0 1 2 3 4 0 1 2 3 4 5 6 Сервери Artline 3D пристрої та аксесуари 3D пристрої та аксесуари 3D принтери Філаменти та смоли Запасні частини 3D сканери Одноплатні комп'ютери Додаткове обладнання Гравери Ноутбуки Ноутбуки 0 1 2 3 4 5 0 1 2 3 4 Монітори Комплектуючі Комплектуючі Відеокарти Процесори Материнські плати Оперативна пам'ять Системи охолодження Корпуси QUBE Блоки живлення SSD накопичувачі HDD накопичувачі Звукові карти Контролери Додаткові аксесуари Комп'ютерна периферія Комп'ютерна периферія ДБЖ, стабілізатори, батареї Клавіатури Мишки Килимки для мишки Навушники та гарнітури Крісло для геймера Комп'ютерний стіл Кріплення для монітора (кронштейни) Веб-камери Ігрові контролери Акустичні системи Мережеві фільтри Принтери та БФП Обладнання для проведення конференцій Графічні планшети Презентери Аксесуари для клавіатур та мишок Витратні матеріали USB флешки Перехідники та адаптери Командна панель для ПК Шредери Мережеве обладнання Мережеве обладнання Маршрутизатори Комутатори Точки доступу / Ретранслятори Wi-Fi адаптери Bluetooth адаптери Мережеві карти та адаптери IP телефони Мережеві сховища (NAS) LAN-кабелі (патч корди) PoE адаптери Powerline адаптери VoIP-шлюзи Медіаконвертери Підсилювачі зв'язку Модеми Трансивери KVM-Перемикачі Комутаційні шафи Стійки Патч-панелі Блоки розеток Електрогенерація Електрогенерація Системи збереження енергії Енергостанції Зарядні станції Генератори Інвертори Акумуляторні батареї Повербанки Сонячні панелі Зарядні станції для електромобілів Пуско-зарядні пристрої Батарейки та акумулятори Аксесуари електрогенерація Електроніка, ТВ, мобільні гаджети Електроніка, ТВ, мобільні гаджети Аксесуари Смартфони Планшети Електронні книги Кнопкові телефони Автомобільні насоси Смарт-годинники Карти пам'яті Телевізори Проекційне обладнання Фотоапарати Освітлення Автомобільні пилососи Ігрові консолі Розумний дім та безпека Розумний дім та безпека Сигналізації Камери відеоспостереження Відеореєстратори Панелі виклику Аксесуари для відеоспостереження Розумні розетки Смарт приставки Програмне забезпечення Програмне забезпечення Операційні системи Офісні програми Ігри Побутова техніка Побутова техніка Кондиціонери Зволожувачі повітря Роботи пилососи Ваги Обігрівачі Чайники Електрогрилі Мийки високого тиску Активний відпочинок та туризм Активний відпочинок та туризм Окуляри для керування дронами Пульти керування для дронів Приймачі та передавачі для дронів Квадрокоптери (дрони) Автохолодильники Каністри Ліхтарики Туристичний посуд Туристичні пальники Гамаки Дорожні валізи Електротранспорт Електротранспорт Електровелосипеди Електросамокати Електроскутери
#resheniya-dlya-igr

Огляд гри Until Dawn Remake

until dawn remake

Як зробити американський молодіжний хоррор? Для цього вам треба: багато школярів, велику школу або будинок десь на відчепі, сотні тупих жартів про статеві відносини, 5 літрів пива, маніяка в масці або страшну історію з часів молодості твоєї бабці. Це старер-пак будь-якого подібного фільму, який заправляєтся галонами крові та кишок, а також немалою тупістю жертв і неприємними випадковостями. В Until Dawn автори пішли ва-банк і вирішили не вибирати, а зібрати все це воєдино і відправити нас на куротні смертельні канікули.

 

ДИВИСЬ ОГЛЯД НА YOUTUBE!

 

 

Рімейк Until Dawn лише тепер з’явився на ПК, хоч вийшла гра ще в 2015-му на консолі. З того часу я лише й чув, що ця гра геніальна, найкраща в серії і The Dark Pictures проти неї взагалі не вивозить. Починається все з того, що група школярів влаштовує вечірку на блат-хаті і вирішують підколоти подругу, котра найбільше змахує на ботана. Ханна, Бет і Джош, який вже впіймав свою дозу Львівського світлого і пішов в енергозберігаючий режим – це дві сестри і брат, власники цього курортного помістя в Калгарі, Канада. Всі решта є їхніми однокласниками. Розіграш простий як двері: мачо на ім’я Майкл пише Ханні записку, мовляв давай зустрінемось там і там. Та ведеться, а решта ховається в кімнаті і знімає ввесь цей сором на камеру. Розіграш вдається, але Ханна в істериці вибігає на двір, схлипуючи в канадський мороз, і зникає десь посеред темного гілля нічного лісу. На її пошуки відправляється її сестра Бет, адже брат в п’яному сні не ладен відкоматозитись і допомогти. В лісі обидві лякаються різних незрозумілих жахіть і в результаті падають з урвища в глибоку шахту і розбиваються на смерть. Мінус два персонажа на самому початку гри – це цілком нормально для Supermassive

 

 

Минає рік і наша компанія знову повертається до того ж будинку Вашингтонів. Яка в цьому логіка? Компанію зібрав брат загиблих сестер Джош, котрий п’яний проспав ту ніч. Компанія все ще друзі та однокласники, тож щоб підтримати Джоша в цей нелегкий час вони погоджуються на таку ж тусовку. Тут одразу ж випливають цікаві деталі: Майкл зустрічається з Джессікою, але досі не може відпустити свою колишню дівчину Емілі, котра тепер мутиться з Метом. Перша третина гра складається з постійних розмов про шпілі-вілі. Всі тут просто помішані на обміні рідинами, котрого в більшості ні в кого не було, через що декому настільки не в терпець, що пропонує зайнятись цим прямо на промерзлому дерев’яному столі надворі посеред ночі, снігу і 30-градусного морозу. Градус пристрастей можна серйозно підвищити, якщо зіграти в гру любовний квадрат – персонажів можна налаштувати один проти одного на грунті нерозділеного кохання і зради, але це вже за вашим бажанням.

 

 

Що робить компанія, коли збирається разом на паті в заміському будинку? В американських фільмах компанія, звісно ж, розходиться і розділяється за групами. В Until Dawn все йде за таким ж сценарієм: замість смажити шашлики і нарізати салати, кожен починає займатись чимось своїм. Майкл разом з Джес відправляються до гостьового будиночка десь в чорта на рогах. Щоб ви розуміли – це не просто заміський курортний будинок, це якийсь цілий палац з величезною територією, на котрій і ліс, і підземні шахти, і навіть пожежні вежі. Наші герої до свого будиночка дістаються майже що як Фродо до гори Фатуму. По дорозі на них нападає якась невідома істота і ті ледве залишаються живі, але діставшись до місця призначення герой-коханець Майкл одразу ж пропонує інтим, так як він гарантовано знає, що звірі не відкривають дверей. І все вже ніби мало би бути люкс, але хтось розбиває вікно в хаті, Джес біситься і починає кричати на дворі, що зараз вона буде робити це жорстко, а після малу викрадає якась істота прямо з дверей. 

 

 

Інша когорта школярів знаходить в підвалі спіритичну дошку – знаєте як то буває, в кожному старому будинку повинна бути спіритична дошка. Вони починають гукати духів і на зв’язок виходить дух Ханни, який каже, що її вбили. Джоша охоплюють емоції і той вибігає з кімнати, а після починає творитись страшна чортівня. 

 

 

Типова зав’язка переростає в доволі нетипову ідею, в котрій на нас чатує не одна небезпека, а декілька. З одного боку маніяк-вбивця, а з іншого – якісь надприродні штуки, котрі неможливо пояснити раціонально. І такий прийом автори цієї гри вже використовували – в грі Quarry, на котру в нас був колись огляд. Quarry – це ніби копіпаст Until Dawn лиш літній варіант, та і свої унікальності в сьогоднішнього гостя присутні. Одна з них – це очевидність. На жаль, на відміну від решти ігор Supermassive, Until Dawn вийшла надто очевидною. Здогадатись, хто маніяк тут простіше-простого, а категорія надприродного просто-напросто помічена одразу на декількох картах: на карті в пожежній вежі і на карті в психлікарні. Так, одним будинком без світла тут не обійшлось. Автори насипали ще декілька незмінних символів жанру хоррор, а також як і більша частина розробників відеоігор додали цілу купу всяких печер, куди ж без цього. 

 

 

Також Until Dawn часто використовує тактику примітивного переляку і розводок типу «ха, це просто розводка, а ти злякався!». То звідкись вискочить олень, то скрімак прямо в лице, але водночас гра намагається лякати й більш витончено, використовуючи для цього чудову режисуру і ефект несподіванки. Якщо говорити відверто – нічого страшного в Until Dawn немає, зате є дуже густа атмосфера, цікаві ситуації і не менш цікаві персонажі.

 

 

За всіма канонами ігор від Supermassive, тут все рішає QTE. В багатьох ситуаціях гра не шкодує гравця і лише одним невчасним непротисканням кнопки може вбити одного з героїв. На відміну від наступних ігор, QTE тут послідовне, до трьох-чотирьох протискань максимум і підряд. Видно, що це була дебютна гра хлопців в такому жанрі: в багатьох аспектах вона сирувата, а також не вражає розв’язкою, хоч зав’язка була дуже навіть винахідливою. Сюжет зливає декількох персонажів – їхні лінії дуже слабко прописані, через що ті з’являються лише на початку і в кінці. Також в грі надто багато ілюзії вибору. В наступних іграх Supermassive гілок подій значно більше та й павутина можливого ширша, тоді як тут черга подій не така багата. 

 

 

Гра відверто демонструє джерела свого натхнення. Тут і фільм «Пила», і вайби Silent Hill Homecoming, і трошки Resident Evil, що похвально. Це римейк оригінальної гри, відтворений на Unreal Engine 5, та дивно те, що в грі все одно лишились дубові анімації тіл, хоч лицьові анімації як завжди на висоті. Та найгірша річ в цьому порті – це баги і технічний стан. Гра любить вилітати, декотрі скрипти можуть не запускатись. Останнє може повністю зламати проходження, а сейвить ця гра все в один файл, тому перезавантажити рівень не вийде. За подібний технічний стан вже давно пора вигадати якусь кару, але яка їм різниця – ти плати 50 баксів, а ми протягом року там пофіксим якось патчами. 

 

 

Та, не дивлячись на це, гра залишає хороші враження. Це цікавий легкий хоррор з не менш цікавими персонажами і крутою атмосферою. Раджу до проходження, на котре зійде біля 7 годин. Щоб пограти з трасуванням та DLSS, бери хороший ігровий ПК. Придбати такий можеш на сайті нашого інтернет-магазину Артлайн. Залишай комент для просування цього відео, а також підписуйся на цей канал, тут завжди цікаво.