Комп’ютери, ноутбуки, комплектуючі, периферія та аксесуари, вигідні ціни Каталог товарів
Спілкуємося українською?
Залишити російську
Комп'ютери Artline Комп'ютери Artline 0 1 2 3 4 5 6 7 0 1 2 3 4 0 0 1 2 3 4 5 6 7 8 0 1 2 3 4 0 1 2 3 4 5 6 3D пристрої та аксесуари 3D пристрої та аксесуари 3D принтери Філаменти та смоли Запасні частини 3D сканери Одноплатні комп'ютери Додаткове обладнання Гравери Ноутбуки Ноутбуки 0 1 2 3 4 5 0 1 2 3 4 Монітори Комплектуючі Комплектуючі Відеокарти Процесори Материнські плати Оперативна пам'ять Системи охолодження Корпуси QUBE Блоки живлення SSD накопичувачі HDD накопичувачі Звукові карти Контролери Додаткові аксесуари Комп'ютерна периферія Комп'ютерна периферія ДБЖ, стабілізатори, батареї Клавіатури Мишки Килимки для мишки Навушники та гарнітури Крісло для геймера Комп'ютерний стіл Кріплення для монітора (кронштейни) Веб-камери Ігрові контролери Акустичні системи Мережеві фільтри Принтери та БФП Обладнання для проведення конференцій Графічні планшети Презентери Аксесуари для клавіатур та мишок Витратні матеріали USB флешки Перехідники та адаптери Командна панель для ПК Шредери Мережеве обладнання Мережеве обладнання Маршрутизатори Комутатори Точки доступу / Ретранслятори Wi-Fi адаптери Bluetooth адаптери Мережеві карти та адаптери Мережеві сховища (NAS) LAN-кабелі (патч корди) PoE адаптери Powerline адаптери Медіаконвертери Підсилювачі зв'язку Модеми Трансивери KVM-Перемикачі Комутаційні шафи Стійки Патч-панелі Блоки розеток Сервери Artline Електрогенерація Електрогенерація Системи збереження енергії Енергостанції Зарядні станції Генератори Інвертори Акумуляторні батареї Повербанки Сонячні панелі Пуско-зарядні пристрої Батарейки та акумулятори Аксесуари електрогенерація Електроніка, ТВ, мобільні гаджети Електроніка, ТВ, мобільні гаджети Аксесуари Смартфони Планшети Електронні книги Кнопкові телефони Автомобільні насоси Смарт-годинники Карти пам'яті Телевізори Фотоапарати Освітлення Автомобільні пилососи Ігрові консолі Розумний дім та безпека Розумний дім та безпека Сигналізації Камери відеоспостереження Відеореєстратори Панелі виклику Аксесуари для відеоспостереження Розумні розетки Смарт приставки Програмне забезпечення Програмне забезпечення Операційні системи Офісні програми Ігри Побутова техніка Побутова техніка Кондиціонери Зволожувачі повітря Роботи пилососи Ваги Обігрівачі Чайники Електрогрилі Мийки високого тиску Активний відпочинок та туризм Активний відпочинок та туризм Окуляри для керування дронами Пульти керування для дронів Приймачі та передавачі для дронів Квадрокоптери (дрони) Автохолодильники Каністри Ліхтарики Туристичний посуд Туристичні пальники Гамаки Електротранспорт Електротранспорт Електровелосипеди Електросамокати Електроскутери
#resheniya-dlya-raboty

Краща робоча станція для Adobe Lightroom Classic (зима 2020)

Купити робочу станцію для Adobe Lightroom Classic

У цьому матеріалі ми вирішили підібрати кілька конфігурацій робочої станції, які підійдуть для використання популярної програми Adobe Lightroom Classic. Тут ви побачите не тільки те, які саме зразки техніки повинні входити в кожну конфігурацію, але і вже готові збірки, а купити комп'ютер недорого або робочу станцію можна прямо зараз в магазині Artline.

 

 

Зміст:

  1. Хороша конфігурація
    1. Рекомендації
  2. Відмінна конфігурація
    1. Рекомендації
  3. Найкраща конфігурація
    1. Рекомендації
  4. Де купити робочу станцію для Adobe Lightroom Classic?

 

 

Системні вимоги до Adobe Lightroom Classic можна знайти на офіційному сайті даного продукту adobe.com. Саме на них ми і орієнтувалися при підборі обладнання. Також нижче ви можете бачити відеоролик з демонстрацією його роботи.

 

 

 

Хороша конфігурація

 

Процесор

AMD Ryzen 5800X 10 Core

(Альтернатива: Intel Core i9 10900K)

Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB
Оперативна пам'ять 32GB DDR4
Жорсткі диски

500GB Samsung 980 Pro NVMe (головний)

1TB Samsung 860 EVO SSD (для зберігання файлів проектів)

 

Процесор AMD Ryzen 7 5800X не найшвидший з того, що архітектура Zen 3 може запропонувати для створення контенту. Але баланс ціни і продуктивності як в іграх, так і при роботі з контентом - ось що дійсно відрізняє цю модель від інших чіпів AMD і Intel нового покоління, які ми тестували досі. AMD Ryzen 7 5800X - відмінний вибір для всіх, кому потрібен процесор, здатний впоратися з творчими завданнями, такими як редагування і рендеринг мультимедіа. Але при цьому він потягне і більшість з ваших улюблених ігор з роздільною здатністю 1080p.

Звичайно, це відмінний ігровий чіп, але якщо вам потрібен чисто ігровий процесор, а грошей мало, ми рекомендуємо розглянути більш дешеві варіанти, такі як Ryzen 3 3300X на базі Zen 2. Крім того, якщо тенденції, які ми побачили в наших минулих тестах, відносяться і до майбутніх поколінь, цілком можливо, що шестиядерний Ryzen 5 5600X, випущений разом з Ryzen 7 5800X, може виявитися навіть більш привабливим варіантом для геймерів, ніж Ryzen 7 5800X або Ryzen 3.

Але на сьогоднішній день, якщо ви шукаєте вбивчий баланс ціни (менше 500 доларів), продуктивності і кількості ядер/потоків як для професійної роботи з фото/відео, так і для якісної роботи гри, чутливої до частоти кадрів, Ryzen 7 5800X буде відмінним варіантом. Це ще одна цеглинка в стіні домінування AMD в області настільних ПК.

Що стосується відеокарти, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB теж є прекрасним варіантом для користувачів з обмеженим бюджетом. Дана модель може бути дорожче відеокарти попереднього покоління, але вона і набагато могутніше. Цей графічний процесор середнього рівня втілить ваші бажання про якісні ігри на ПК з трасуванням променів і максимальною роздільною здатністю 1080p. Її сильні сторони - тягне ігри в роздільній здатності 4K при 30 кадрах в секунду і працює набагато краще, ніж попереднє покоління.

Можливо, когось трохи розчаровує те, що Nvidia в черговий раз підняла ціни на обладнання для комп'ютерних ігор, випустивши RTX 2060. Однак важко сперечатися з її ціною, коли вона забезпечує таку приголомшливу продуктивність. Очікувалося, що ціна впаде, як тільки RTX 2060 Super і AMD Radeon RX 5700 з'являться на ринку, але ці очікування не дуже виправдалися.

Ця відеокарта середнього рівня прекрасно працює з роздільною здатністю 1080p, повністю підтримує 1440p і навіть може грати в ігри з роздільною здатністю 4K. Nvidia RTX 2060 на 50 доларів дорожче, ніж графічний процесор, який вона замінює, але ми б з радістю заощадили трохи більше часу і поставили цю карту замість повільно зникаючої GTX 1060, а також GTX 1070 і GTX 1070 Ti. Нова модель набагато ефективніша і довговічніша. Крім того, ця відеокарта може дати користувачам уявлення про те, як в майбутньому будуть виглядати ігри з трасуванням променів.

Користувачі з обмеженим бюджетом можуть отримати відмінну продуктивність від версій Radeon RX 590, якщо вони згодні грати тільки з роздільною здатністю Full HD. В іншому випадку необхідно вибирати Nvidia RTX 2060.

500 Гб на першому жорсткому диску буде достатньо для якісної і швидкої роботи всієї системи.

 

Рекомендації

ARTLINE Gaming X81v14

Технічні характеристики:

  • Процесор: AMD 8-core Ryzen 7 5800X 3.8-4.7Ghz
  • Відеокарта: GeForce RTX 2060 6GB GDDR6
  • Оперативна пам'ять: 32Gb DDR4-3200 Gaming
  • Обсяг накопичувача: 1ТВ M.2 NVME SSD
  • Материнська плата: PRIME Z 450M-A

* Ви можете замовити робочу станцію з будь-якими іншими параметрами або ж змінити будь-який з компонентів даної збірки.

 

 

Відмінна конфігурація

 

Процесор

AMD Ryzen 5900X 12 Core

Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB
Оперативна пам'ять 64GB DDR4
Жорсткі диски

500GB Samsung 980 Pro NVMe (головний)

2TB Samsung 860 EVO SSD (для зберігання файлів проектів)

512GB Samsung 980 Pro NVMe (для кеша)

 

У даній конфігурації ми вирішили замінити процесор на AMD Ryzen 5900X 12 Core. Його сильними сторонами є продуктивність в іграх на рівні Intel Core i9, який коштує дорожче, і рекордні результати тестів на створення контенту в своїй ціновій категорії. Також його відрізняє сумісність з Socket AM4 і низький TDP в порівнянні з варіантами Intel. Мінуси – немає кулера в комплекті, досить висока ціна, якщо купувати тільки для ігор і невеликий запас розгону.

Оскільки з 2017 року Ryzen набирає обертів, покупцям завжди доводилося йти на компроміс, купуючи процесор AMD для настільних ПК. З виходом архітектури Zen 3 прийшла нова ера, в якій AMD багато в чому краще інших. Intel, можливо, чіпляється за останній шанс утриматися на вершині після виходу на ринок свого 10-ядерного Core i9-10900K. Але AMD геть вибила грунт з-під ніг свого конкурента з виходом Ryzen 5900X 12 Core. 

Якщо порівнювати Ryzen 9 5900X і попереднє покоління, тобто Ryzen 7 5800X, стає ясно, що AMD зробив величезний крок вперед. Результати бенчмарків є красномовним доказом цього. Цим досягненням в області ігор і обробки мультимедіа AMD зміцнила свої позиції як кращого варіанта для всіх, хто хоче отримати максимальну віддачу від процесорів для настільних ПК і робочих станцій.

Все це говорить про те, що на наш погляд, Ryzen 9 5900X, як і потужний 3900X, як і раніше буде не потрібен, якщо ви купуєте його для ігор. Звичайно ж, ці чіпи, безсумнівно, потужні. Але питання про те, чи дійсно вам потрібна така велика потужність, особливо з урахуванням вашого бюджету. З іншого боку, якщо ви хочете забезпечити найкращу роботу в Adobe Lightroom Classic на багато років вперед, даний процесор буде відмінним вибором.

Для ігор і мультимедіа тільки з роздільною здатністю 1080p або 1440p при обмеженому бюджеті ми рекомендуємо взяти зоряний Ryzen 3 3300X і витратити різницю в грошах на свій графічний процесор або монітор з високою частотою оновлення. Але для тих, хто просто хоче найкращий і найшвидший, то Ryzen 9 5900X пропонує відмінний баланс найвищої продуктивності в задачах створення контенту, а також б'є багато рекордів з продуктивності в іграх.

Ryzen 9 5900X доводить, що з архітектура Zen 3 від AMD нарешті досягла тих цілей, про які говорили її творці на презентації першого покоління. На сьогоднішній день це ідеальне поєднання ціни, продуктивності і нових технологій. Zen 3 відкриває величезні перспективи для ринку настільних ПК в майбутньому.

Для більшості користувачів дана конфігурація буде кращим вибором, так як вона забезпечує відмінну продуктивність в Lightroom Classic, особливо для активних завдань, таких як відбраковування. Однак якщо ви виявите, що експортуєте величезну кількість фотографій і хочете отримати максимально можливу продуктивність для такого роду пасивних завдань (навіть за рахунок продуктивності в активних завданнях), ви можете значно підвищити продуктивність, перейшовши на 24-ядерний процесор AMD Threadripper 3960X. Варто відзначити, що високопродуктивні процесори Threadripper насправді гірше в Lightroom Classic, тому немає причин витрачати більше грошей на 3970X або 3990X.

 

Рекомендації

 

 

ARTLINE WorkStation W98v38

Технічні характеристики:

  • Процесор: AMD 12-core Ryzen 9 5900X 3.7-4.8Ghz
  • Відеокарта: GeForce RTX 2060 SUPER 8GB
  • Оперативна пам'ять: 64Gb DDR4-3000 Gaming
  • Обсяг накопичувача: 500GB M.2 NVME SSD
  • Другий накопичувач: 2 ТВ HDD
  • Материнська плата: PRIME X570-P

* Ви можете замовити робочу станцію з будь-якими іншими параметрами або ж змінити будь-який з компонентів даної збірки.

 

 

Найкраща конфігурація

 

Процесор

AMD Threadripper 3960X 24 Core

Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 3080 10GB
Оперативна пам'ять 128GB DDR4
Жорсткі диски

500GB Samsung 980 Pro NVMe (головний)

2TB Samsung 860 EVO SSD (для зберігання файлів проектів)

512GB Samsung 980 Pro NVMe (для кеша)

14TB Western Digital Red (для всіх інших файлів)

 

Прямо скажемо, ця збірка для тих, у кого є великий бюджет, і хто хоче забезпечити максимально високу продуктивність на довгі роки вперед. Почнемо з процесора AMD Threadripper 3960X 24 Core. Його сильні сторони – відмінне співвідношення ціни і якості, він швидше за конкурентів Intel, гарні ігрові результати, підтримка пам'яті ECC з деякими материнськими платами і пам'ять до 256 ГБ в 4-канальному режимі, підтримувана материнськими платами TRX40. Мінуси – непростий розгін і платформа TRX40, що вимагає нових дорогих материнських плат.

Якщо ви шукаєте процесор HEDT з безліччю ядер, це AMD Threadripper 3960X 24 Core – вбивця в своїй ціновій категорії. Він не пробиває стелю результатів в бенчмарках, як Threadripper 3970X, але все одно показує результати, які відповідають тому, чого можна очікувати за його ціну. Intel Core i9-10980XE на 70% дорожче, ніж 3970X, але його продуктивність в середньому становить близько 60-65%, в залежності від тесту.

GeForce RTX 3080 10GB – це нова флагманська відеокарта Nvidia, що працює в 4K. Поки що вона є лідером ринку, але коли AMD не представить свого конкурента – графічні процесори Big Navi, все може змінитися. Позитивні сторони GeForce RTX 3080 – висока продуктивність в роздільній здатності 4K 60 кадрів в секунду на максимальних налаштуваннях практично в будь-якій грі, значно поліпшене трасування променів і продуктивність DLSS. Недоліки – потрібен потужний блок живлення (не менше 750 Вт) і потужний процесор, щоб отримати від нього максимальну віддачу. Але вищезгаданий AMD Threadripper 3960X 24 Core легко впорається з цим завданням.

RTX 3080 дійсно є дуже потужною відеокартою, і Asus TUF Gaming OC Edition - одна з кращих її версій. Вона встановлює дуже високий стандарт для майбутнього. Дуже цікаво буде подивитися, що буде через 2-3 місяці. Позиції в гонці кращих відеокарт можуть змінитися.

 

Рекомендації

ARTLINE WorkStation W98v36

Технічні характеристики:

  • Процесор: AMD 32-core Ryzen Threadripper 3970X 3.7-4.5Ghz
  • Відеокарта: GeForce RTX 3080 10GB
  • Оперативна пам'ять: 64Gb DDR4-3200 Gaming
  • Обсяг накопичувача: 1ТB M.2 NVME SSD
  • Другий накопичувач: 1ТВ SSD SATA
  • Материнська плата: PRIME TRX40-PRO

* Ви можете замовити робочу станцію з будь-якими іншими параметрами або ж змінити будь-який з компонентів даної збірки.

 

 

Де купити робочу станцію для Adobe Lightroom Classic

 

Магазин Artline є кращим вибором для покупки персонального комп'ютера або робочої станції. Наші фахівці самі збирають таку техніку і несуть за неї відповідальність, а не просто є перекупниками, як в інших магазинах. У нас найширший вибір вже готових конфігурацій. Але будь-яку з них ми можемо поміняти під ваші запити.

 

м. Київ, вул. Кирилівська, 104

  • (080) 033-10-06
  • (044) 338-10-06
  • (066) 356-10-01
  • (097) 356-10-01
  • (063) 356-10-01

info@artline.ua