Комп’ютери, ноутбуки, комплектуючі, периферія та аксесуари, вигідні ціни Каталог товарів
Спілкуємося українською?
Залишити російську
Комп'ютери Artline Комп'ютери Artline 0 1 2 3 4 5 6 7 0 1 2 3 4 0 0 1 2 3 4 5 6 7 8 0 1 2 3 4 0 1 2 3 4 5 6 3D пристрої та аксесуари 3D пристрої та аксесуари 3D принтери Філаменти та смоли Запасні частини 3D сканери Одноплатні комп'ютери Додаткове обладнання Гравери Ноутбуки Ноутбуки 0 1 2 3 4 5 0 1 2 3 4 Монітори Комплектуючі Комплектуючі Відеокарти Процесори Материнські плати Оперативна пам'ять Системи охолодження Корпуси QUBE Блоки живлення SSD накопичувачі HDD накопичувачі Звукові карти Контролери Додаткові аксесуари Комп'ютерна периферія Комп'ютерна периферія ДБЖ, стабілізатори, батареї Клавіатури Мишки Килимки для мишки Навушники та гарнітури Крісло для геймера Комп'ютерний стіл Кріплення для монітора (кронштейни) Веб-камери Ігрові контролери Акустичні системи Мережеві фільтри Принтери та БФП Обладнання для проведення конференцій Графічні планшети Презентери Аксесуари для клавіатур та мишок Витратні матеріали USB флешки Перехідники та адаптери Командна панель для ПК Шредери Мережеве обладнання Мережеве обладнання Маршрутизатори Комутатори Точки доступу / Ретранслятори Wi-Fi адаптери Bluetooth адаптери Мережеві карти та адаптери IP телефони Мережеві сховища (NAS) LAN-кабелі (патч корди) PoE адаптери Powerline адаптери VoIP-шлюзи Медіаконвертери Підсилювачі зв'язку Модеми Трансивери KVM-Перемикачі Комутаційні шафи Стійки Патч-панелі Блоки розеток Сервери Artline Електрогенерація Електрогенерація Системи збереження енергії Енергостанції Зарядні станції Генератори Інвертори Акумуляторні батареї Повербанки Сонячні панелі Зарядні станції для електромобілів Пуско-зарядні пристрої Батарейки та акумулятори Аксесуари електрогенерація Електроніка, ТВ, мобільні гаджети Електроніка, ТВ, мобільні гаджети Аксесуари Смартфони Планшети Електронні книги Кнопкові телефони Автомобільні насоси Смарт-годинники Карти пам'яті Телевізори Проекційне обладнання Фотоапарати Освітлення Автомобільні пилососи Ігрові консолі Розумний дім та безпека Розумний дім та безпека Сигналізації Камери відеоспостереження Відеореєстратори Панелі виклику Аксесуари для відеоспостереження Розумні розетки Смарт приставки Програмне забезпечення Програмне забезпечення Операційні системи Офісні програми Ігри Побутова техніка Побутова техніка Кондиціонери Зволожувачі повітря Роботи пилососи Ваги Обігрівачі Чайники Електрогрилі Мийки високого тиску Активний відпочинок та туризм Активний відпочинок та туризм Окуляри для керування дронами Пульти керування для дронів Приймачі та передавачі для дронів Квадрокоптери (дрони) Автохолодильники Каністри Ліхтарики Туристичний посуд Туристичні пальники Гамаки Дорожні валізи Електротранспорт Електротранспорт Електровелосипеди Електросамокати Електроскутери
#resheniya-dlya-igr

Ігровий ПК ПК для PlayerUnknowns Battlegrounds

Купити комп'ютер для PlayerUnknown's Battlegrounds

PlayerUnknowns Battlegrounds – багатокористувацький онлайн–шутер з елементами survival, випущений студією PUBG Corporation в 2017 році для таких платформ як Microsoft Windows, Xbox One, Sony PlayStation 4.

 

 

Зміст:

  1. Ігрові комп'ютери для геймінгу
  2. Про гру
  3. Системні вимоги ігрового ПК для PlayerUnknowns Battlegrounds
  4. Як підібрати оптимальний ПК для PlayerUnknowns Battlegrounds
  5. Огляд гри PlayerUnknowns Battlegrounds
  6. Атмосфера
  7. Геймплей
  8. Графіка
  9. Підбираєм оптимальний ПК для PlayerUnknowns Battlegrounds від ARTLINE
  10. Питання та відповіді

 

 

Про гру

 

pubg синопсис

Гра випущена в стилі королівської битви, де певна кількість людей на великій мапі повинні вбивати один одного до того часу, поки не залишиться хтось один. Такий жанр поєднює в собі два піджанри – deathmatch і last man standing. Ігри в цьому жанрі з'явилися шляхом створення модифікацій до відомих онлайн–ігор. Популяризувала жанр PlayerUnknown's Battlegrounds, про витоки якої ми поговоримо нижче.

Гра стала справжнім проривом після свого релізу. За перші три дні в ранньому доступі PUBG приніс своїм розробникам 11 мільйонів доларів, очолюючи верхівку найпопулярніших ігор Steam. За один тиждень гра розійшлася по світу більше ніж мільйоном копій, за місяць вона розійшлася вже двома мільйонами копій. Сьогодні PlayerUnknown's Battlegrounds входить в топ–10 найпопулярніших комп'ютерних ігор в Steam, конкуруючи з такими гегемонами як Dota 2 і Counter Strike: Global Offensive.

 

 

Системні вимоги ігрового ПК для PlayerUnknowns Battlegrounds

 

Представлені системні вимоги PlayerUnknown's Battlegrounds для ПК висунуті розробниками цієї гри. Ми всього лише перерахуємо невеликий список, після чого внесемо в нього поправки від ARTLINE.

 

Мінімальні системні вимоги PlayerUnknowns Battlegrounds

  • Процесор: Intel Core i3–4430 / AMD FX–6300
  • Оперативна пам'ять: 8 гігабайт
  • Відеокарта: Nvidia GeForce GTX 1650 / AMD Radeon R7 370
  • Операційна система: Windows 7 і вище

 

Рекомендовані системні вимоги PlayerUnknowns Battlegrounds

  • Процесор: Intel Core i5–7500 / AMD Ryzen 5 2400G
  • Оперативна пам'ять: 16 гігабайт
  • Відеокарта: Nvidia GeForce GTX 1660 / Radeon RX 570
  • Операційна система: Windows 10

 

 

Як підібрати оптимальний ПК для PlayerUnknowns Battlegrounds

 

Який процесор потрібен для PlayerUnknowns Battlegrounds

Варто акцентували на тому, що PlayerUnknown's Battlegrounds має погану оптимізацію. Що це означає? Простими словами – це гра, чиї системні вимоги повинні повністю реалізувати свій потенціал на комп'ютерах певного сегменту, але не роблять цього. Чому так відбувається? Найчастіше на передній план виступають проблеми з двигуном, в якому до кінця не можуть розібратися самі розробники. Іноді ж ця проблема вискакує через невмілі руки програмістів. Тому, при виборі процесора, орієнтуйтеся на сучасні варіанти, які починаються з 4 ядер.

 

Яка відеокарта потрібна для PlayerUnknowns Battlegrounds

Вибираючи відеокарту для вашого ПК, обирайте сучасні варіанти з 4 гігабайтами пам'яті. Якщо раніше мені вдавалося пограти в цю гру на Nvidia GeForce 740M (2 Гб), то сьогодні можливості даної відеокарти знаходяться під великим сумнівом.

 

Скільки ОЗУ і який накопичувач потрібен для PlayerUnknowns Battlegrounds

Для того, щоб пограти в PlayerUnknown's Battlegrounds, вибирайте 8 гігабайт ОЗУ сучасного стандарту DDR4. Чим більше ОЗУ – тим краще, особливо якщо ваша відеокарта не славиться високою продуктивністю. У ролі накопичувача ми радимо вам обрати комбінацію SSD + HDD.

 

 

Огляд гри PlayerUnknowns Battlegrounds

 

Витоки

Жанр королівської битви існував задовго до появи PlayerUnknown's Battlegrounds, як в комп'ютерних іграх, так і в літературі, а також у кінематографі. Його першовідкривачем став японський письменник Косюна Такамі з однойменною назвою роману 2000 року. У романі розповідалося про боротьбу зі зростанням населення за допомогою королівської битви – японські школярі обирались навмання, після чого їм роздавали зброю і закидали на велику арену, яка поступово звужувалася, породжуючи небезпечні зони. Той, хто лишився останнім, вижив. Після ідею підхопила американська письменниця Сьюзен Коллінз, яка написала серію романів «Голодні ігри», що отримали відому (серед дітей та їх матерів) на весь світ екранізацію. Ідеї були близькими по духу ігровій спільноті, і та почала створювати схожі моди в Minecraft. Після світ зустрічає модифікацію до гри Arma 2 під назвою DayZ – survival–shooter від третьої особи в постапокаліптичному просторі, де по світу блукають живі мерці врозсип з іншими гравцями. Тут історія відкриває перед нами людину на ім'я Бендан Грін, чий нік в DayZ був PlayerUnknown. Гра настільки надихнула 38–річного чолов’ягу, що він вирішив навчиться програмування і створити модифікацію на DayZ, в якій буде більше динаміки. Створивши перший прототип PUBG, DayZ стала окремою грою, і модер виявився за бортом. Незабаром з ним зв'язалася дочірня компанія Sony, яка вирішила створити свою зомбі–пісочницю, взявши за ідею суть мода Брендана. Вони запросили його на роботу, після чого світ побачив гру під назвою H1Z1: King of the Kill. Зібравши грошей, Грін залишає компанію, щоб створити свій повноцінний продукт. Він підписує контракт з корейською компанією Bluehole Studios, після чого ті видають PlayerUnknown's Battlegrounds. Тут історія і бере новий початок.

 

 

Атмосфера

PlayerUnknown's Battlegrounds – це гра, головною метою в якій виступає виживання. Ти береш на себе роль одного зі ста солдатів, після чого десантуєшся в зручну для тебе місцину, нишпорячи по околицях у пошуку зброї та боєприпасів. Шанси у всіх відносно рівні, так як кожен повинен зібрати екіпіровку, щоб вижити. Але в той же час імбаланс дає про себе знати – сідаєш на відкрите місце разом з противником, який абсолютно випадково опиняється ближче тебе до єдиної вогнепальної зброї і – бах! Ти чекаєш наступного матчу. Але буває так далеко не завжди, і при правильній тактиці ти можеш не тільки просунутися по ієрархічній драбині, але і виявитися єдиним, хто вижив, втішаючи власне его. PlayerUnknown's Battlegrounds – це гра, яка не створює нахилу на ігрові вміння. Кількість сутичок з ворогами тут не має значення, так як основне ваше завдання – вижити. У цьому головна відмінність PUBG від будь–якого іншого шутера. Ідея звичних для нас шутерів гранично проста, і якщо ти загинув, значить, ти зіграв гірше, ніж твій супротивник. PUBG унікальна в цьому випадку, адже навіть з самим огидним скіллом, ти можеш зайняти перше місце, якщо будеш тихіше води і нижче трави.

Гра відкриває перед гравцем великий список з можливостей, роблячи змагання якомога ближче до реалізму. Ви можете кататися на автомобілях і мотоциклах поодинці, або разом зі своїм товаришем, можете вести справжнісіньку підпільну війну, вибравши одну з точок для кемпінгу, а можете включити режим бійця і відстрілювати противників як прокажених собак (якщо зможете). У будь–якому випадку надії на довге життя тут будуть ілюзією, так як карта постійно звужується, а противники все краще озброюються.

Сьогодні гра володіє в своєму розпорядженні чотирма картами: Erangel, Miramar, Sanhok, Vikendi. Кожна з них відрізняється не тільки ландшафтом, а й зброєю, кількістю транспортних засобів, кількістю гаражів і укриттів. За рахунок своїх величезних розмірів, картки не перетворюються в однотипні і нудні, а баталії на них – у щось тривіальне і якомога більше наближене до примітивізму. Грати в цю гру не тільки весело, але і скажено цікаво!

 

Геймплей

PlayerUnknown's Battlegrounds відрізняється від інших ігор досить простим геймплеєм від третьої особи. Біжиш, збираєш, ховаєшся, стріляєш – все гранично просто і зрозуміло. Гра жбурляє вас в гущу подій, приміряти які – ваш обов'язок. Гра вміє створювати цілі історії, забути про яких просто неможливо: в одному матчі ви розбилися на вантажівці об стіну, підвізши на багажнику декількох супротивників; в іншому матчі ви отримали по голові сковорідкою, віддавши лут на пристойну суму. Гра базується на везінні, майже як покер. Залежно від обставин, ви можете розраховувати шанси на виживання, відточуючи свої вміння стрілка з CS або Call of Duty. Іноді доводиться тинятися безлюдними пустелями по 20 хвилин, а іноді достатньо приземлитися в невеликому містечку з купою противників, які не знають, що таке чесна гра – всі ми діти випадку, панове.

На відміну від розробників Dota 2, розробники PlayerUnknown's Battlegrounds дивляться за своєю грою. Вони випускають патчі зі змінами тоді, коли гра перестає дивувати своєю оригінальністю, починаючи набридати після сотні (а то і тисячі) годин ігрового часу. Тоді під'їжджають нові підгони, які відкривають перед гравцями безліч нових можливостей, що не може не радувати. Бореться гра і з багами, так як відрізняється поганим рівнем оптимізації з самого початку.

Головне в PUBG – це геймплей, від якого нічого не відволікає. Гра позбавлена надмірностей, як і сюжету, дозволяючи створювати фабулу для кожної нової «катки». Іноді її псують чітери, з якими компанія–розробник веде жорстоку війну. Так, на жаль, в PUBG на них можна наштовхнутися, висловивши подив. Ситуацію виправляє співтовариство, яке не терпить нечесної гри, як і розробники PUBG.

Що стосується головного в цій грі – стрільби, тут варто виділити досить зрозумілу і розпливчасту балістику. Куля зі снайперської гвинтівки летить світ за очі і хто знає як, а почути постріл з неї на відкритій місцевості практично неможливо, що робить неможливим ідентифікації місця, з якого ведеться вогонь. З низкою патчів стрілянина з автоматичної зброї стала працювати набагато краще. Прицілювання все так же нагадує Call Of Duty, як і деякий вид екіпірування. Тим не менш, PlayerUnknown's Battlegrounds відрізняється власними, унікальними костюмами, велика частина яких виступає його візитною карткою і розташовується на всіх дизайнерських знімках гри.

Вижити будь–якою ціною – ось, що пропонує PlayerUnknown's Battlegrounds, популярність якого зростає щодня.

 

Графіка

PlayerUnknown's Battlegrounds не зможе похвалитися високоякісною графікою, так як до сих пір все більше нагадує інді–гру, ніж повноцінну онлайн–баталію. Але варто підкреслити і оригінальність в плані графічного підходу, адже графіка гри створювалася спеціально під можливості її механіки. До того ж, ігри типу королівської битви переважно ідентичні за графічним духом, тому сподіватись на серйозні новаторські рішення не варто. Сьогодні насолодитися цим жанром дозволяють і такі монстри як CS: GO, Call Of Duty Warzone, тому – кожному своє. Механіка гри кульгає, особливо під час пересування на транспортних засобах. Частим стандартом ми можемо побачити багоюзерство, але тут претензії тільки до розробників. Останнім етапом стає поганий рівень оптимізації гри, який частенько псує настрій навіть власникам сильних ПК.

 

 

Оптимальний ПК для PlayerUnknowns Battlegrounds від ARTLINE

 

Компанія ARTLINE з високо піднятою головою виходить на «бій» з будь–яким сучасним «суперником» в образі комп'ютерної гри. У цьому списку ми виділили для вас ПК, які зможуть розкрити різні рівні системних параметрів PlayerUnknowns Battlegrounds. Також відзначимо, що міць підібраних кандидатів не зупиняється в зазначеному пункті і може бути реалізована в пункті на голову вище.

 

 

Стандартні системні вимоги PlayerUnknowns Battlegrounds для ПК

Комп'ютер ARTLINE Gaming X28v03

  • Процесор: AMD 4–Core Ryzen 3 1200 (3.1 – 3.4 Ghz)
  • Оперативна пам'ять: 16 Гб (DDR4 / 2666)
  • Відеокарта: AMD Radeon RX 580 (4 Гб)
  • Накопичувач: SSD + HDD (240 Гб + 1 терабайт)

 

Високі системні вимоги PlayerUnknowns Battlegrounds для ПК

Комп'ютер ARTLINE Gaming X31v02

  • Процесор: Intel Core i3–9100F (3.6 – 4.2 Ghz)
  • Оперативна пам'ять: 8 гігабайт (DDR4 / 2666)
  • Відеокарта: Nvidia GeForce GTX 1650 (4 Гб)
  • Накопичувач: SSD + HDD (240 Гб + 1 терабайт)

 

Ультра системні вимоги PlayerUnknowns Battlegrounds для ПК

Комп'ютер ARTLINE Gaming X39v36

  • Процесор: Intel 6–Core i5–9400F (2.9 – 4.1 Ghz)
  • Оперативна пам'ять: 16 Гб (DDR4 / 2666)
  • Відеокарта: Nvidia GeForce RTX 2060 (6 Гб / GDDR6)
  • Накопичувач: SSD + HDD (240 Гб + 1 терабайт)

 

4К системні вимоги PlayerUnknowns Battlegrounds для ПК

Комп'ютер ARTLINE Overlord X57v31

  • Процесор: Intel 6–Core i5–9400F (2.9 – 4.1 Ghz)
  • Оперативна пам'ять: 32 GB (DDR4 / 2666)
  • Відеокарта: Nvidia GeForce RTX 2060 SUPER (8 GB)
  • Накопичувач: SSD + HDD (480 GB + 2 TB)

 

 

Питання та відповіді

 

  • У PlayerUnknowns Battlegrounds грають безкоштовно?
  • Ні, гри немає у вільному доступі.

 

  • Можна грати в PlayerUnknowns Battlegrounds кільком гравцям в одному паті?
  • Так, безумовно.

 

  • Де купити PlayerUnknowns Battlegrounds для ПК?
  • В офіційному магазині Steam