Lost Light – комп'ютерна гра у жанрі лутер-шутера, розроблена китайською компанією NetEase у 2022 році для платформ Windows та Android.
Зміст:
- Ігрові комп'ютери для геймінгу
- Про гру
- Системні вимоги ігрового ПК для Lost Light
- Як підібрати оптимальний ПК для Lost Light
- Огляд гри Lost Light
- Атмосфера
- Геймплей
- Графіка
- Підбираєм оптимальний ПК для Lost Light від ARTLINE
- Питання та відповіді
Про гру
Перед вами багатокористувацький онлайн шутер з елементами survival в дусі PUBG і Escape from Tarkov.
Гра одержала змішані відгуки від гравців. Поширюється безкоштовною моделлю free-to-play.
Системні вимоги ігрового ПК для Lost Light
Перед вами гра з невисокими системними вимогами. Для запуску на максималках достатньо непримітного комп'ютера, але в будь-якому випадку рекомендуємо бюджетну ігрову збірку. Працює Lost Light як на x86, так і на x64, починаючи від Windows 7. Займає 10 гігабайт вільного простору на диску.
Мінімальні системні вимоги Lost Light
- Процесор: Intel Core i3-530
- Оперативна пам'ять: 4 гігабайти
- Відеокарта: Nvidia GTS 450
- Операційна система: Windows 7
Рекомендовані системні вимоги Lost Light
- Процесор: Intel Core i3-8100
- Оперативна пам'ять: 8 гігабайт
- Відеокарта: Nvidia GeForce GTX 1650
- Операційна система: Windows 11
Як підібрати оптимальний ПК для Lost Light
Який процесор потрібний для Lost Light
Підбирати комп'ютер, орієнтуючись на системні вимоги цієї гри, не варто. Класні ігри виходять щомісяця і переважна більшість з них відрізняється набагато вищими системними вимогами ніж в Lost Light. Саме тому адекватним рішенням стане покупка 6-ядерного процесора. Рекомендовані моделі: Intel Core i5-10600K / AMD Ryzen 5 5600X.
Яка відеокарта потрібна для Lost Light
Для ігор з середніми та високими запитами купуємо Nvidia GeForce GTX 1650 або Nvidia GeForce GTX 1660. Для ААА звертаємося за допомогою до вищої ліги: Nvidia GeForce RTX 3060 Ti / Nvidia GeForce RTX 3070.
Скільки ОЗУ та який накопичувач потрібен для Lost Light
Поки що для ігор достатньо і 8 гігабайт ОЗУ, але 16 буде набагато кращим варіантом. SSD-диск – необхідність у сучасному світі. HDD годиться лише як сховище файлів.
Огляд гри Lost Light
Атмосфера
Думаєте, епоха лутер-шутерів добігає кінця? Помиляєтеся, адже жанр виявився дуже живучим. Він вкрай різноманітний, хоч, незважаючи на різні риси в механіках і зовнішності, суть все одно залишається та сама. Триває це з часів DayZ і, здавалося, вже час йти, як у світ виходять нові проекти в жанрі. 4 серпня вийшов free-to-play лутер-шутер Lost Light, який стане предметом нашої розмови сьогодні.
Найцікавіше в тому, що Lost Light, насамперед, мобільна гра на Android. При цьому вона отримала дуже хороший порт на ПК і ні чим не поступається своїм портованим родичам у плані графіки та оптимізації. Навіть глянувши на PUBG для комп'ютера, ви не побачите істотної різниці між цими проектами. Але приходять до них явно не за графікою.
Lost Light захоплює гравця у свою сіру атмосферу занедбаних будинків, фабрик, підприємств. Гра явно сподобається фанатам Сталкера або його (донат) онлайн-копії під назвою Stay Out. На цьому етапі великого онлайну немає, адже проект лише набирає обертів. У день поганяти заходять від 2 до 15 тисяч чоловік, через що початкові етапи катки завжди мають на увазі битви з ботами. Але незабаром ситуація виправляється і ми приступаємо до виживання.
Геймплей
Насправді, ви вже знаєте, про що ця гра. Її правила не відрізняються від багатьох інших ігор у жанрі, тому відчути себе як риба у воді можна відразу. Lost Light називають спрощеною копією Escape from Tarkov і називають не випадково, адже ігри схожі як дві краплі води. Скажемо більше – левова частка карт скопійована тут один в один, тільки текстури інші завезли. Не дивно, адже розробила гру китайська компанія. Даний випадок плагіату не має на увазі нічого поганого, так як Lost Light не робить помилок свого «старшого брата», не робить максимальний ухил на (не) реалізм, не страждає на ті ж технічні проблеми. Тут вам не потрібно страждати, щоб поцупити хоч якийсь лут, але рятувати свою дупу доведеться.
Початкові етапи змушують вас ритися у смітті, збирати з нього потрібні предмети та зброю, крафтити броню та намагатися не потрапити на очі іншим гравцям з кращим озброєнням. Перед цим нам пропонують кілька класів на вибір, які визначать стиль вашої гри. Вбиваємо ботів, фармимося, тягнемо найкращі шмотки і вистежуємо інших гравців. Боти тут існують лише для того, щоб їх вбити, практично ніякої загрози вони не становлять. Карти у грі великі, з безліччю потаємних місць та відмінних точок для засідки. Але кемперити в Lost Light не потрібно, тому що в грі дуже високий ТТК. Для вбивства противника знадобиться стільки часу, що по великому можна сходити - саме так жартують гравці Lost Light. Ситуація є реальною. Вам потрібно приблизно наводити курсор на ворога і відкривати вогонь, щоб обібрати його до нитки після вбивства. Звичайно, попадання в голову фіксуються, але стрілянина тут далеко не найкраща. Зроблено це навмисно, на противагу тарківському реалізму, який жодного разу не реалізм. Як не крути, вбити з одного пострілу в Lost Light теж можна.
З предметами тут не потрібно сильно морочитися. На кожному пише, де він стане в нагоді і що нам дадуть, якщо його розібрати. Лут як використовуватимемо, так і продаватимемо для фарма внутрішньо ігрової валюти. Рарність шмоток виділена різними кольорами. Додаткове вивчення кожного предмета відсутнє, оскільки розробники не морочилися щодо рівня пробиття у різних секторах броні тощо. Одягай кращі шмотки і стріляй більше, ось тобі і запорука успіху.
У Lost Light є два типи матчів: звичайний та рейтинговий. Щоб вийти переможцем, вам потрібно зібрати задовільну кількість луту та залишити карту в певному місці для її збереження. Якщо вас уб'ють, весь лут ви втратите. У рейтинговому матчі залишити катку можна лише у спеціальний час або за ресурси в будь-якому вибраному місці на карті. Другий варіант більш ризикований, адже після ухвалення рішення відкривається 3-хвилинний таймер очікування появи проходу. При цьому точку вашого виходу бачать усі гравці на карті. Важливо, що у грі є механіка відродження помсти за ігрову валюту. Ви можете відроджуватися за власним бажанням, щоб помститися кривднику. Це можливо доти, доки у вас не скінчиться бабулес. Найсмішніше в тому, що помсту не завжди вдається виконати.
На відміну від Tarkov, у Lost Light немає проблем з фіксуванням влучень та мережевих розривів. Гра обійшла багато технічних проблем свого старшого брата і відрізняється відмінною оптимізацією. Всі пушки модернізуються на особистій базі, донат не впливає на геймплей, тому pay to win тут немає. При цьому донату досить багато: як від прискореного прокачування перса, так і до покупки різних скінчиків. Поки що проект лише набирає обертів, тож спробувати Lost Light рекомендуємо.
Графіка
У Lost Light типовий для свого жанру графон. Він не відповідає сучасним стандартам, але виглядає цілком нормально. Гра приваблює своєю атмосферою та левелдизайном. Автори не ставили на реалізм, роблячи своє дітище максимально спрощеним. Хорошу оптимізацію завезли.
Підбираємо оптимальний ПК для Lost Light від ARTLINE
Якщо ви хочете купити ігровий комп'ютер в Україні, раді вітати вас на сайті інтернет-магазину ARTLINE. Ми створюємо геймерські ігрові збірки, кастомні ігрові комп'ютери, а також збірки за вашими особистими запитами. Унікальні дизайни, лише топові комплектуючі. ARTLINE – якість насамперед.
Стандартні системні вимоги Lost Light для ПК
ARTLINE Gaming X31v18 – комп'ютер для геймінгу з 4-ядерним процесором Intel Core i3-10100F (3.6 – 4.3 GHz). Виконаний у корпусі QUBE з LED-підсвічуванням. Має ігрову відеокарту Nvidia GeForce GTX 1650 (4 GB) і 8 гігабайтів оперативної пам'яті. Файловий накопичувач – SSD-диск.
Високі системні вимоги Lost Light для ПК
ARTLINE Overlord H1v14 – ігровий ПК з 6-ядерним процесором AMD Ryzen 5 5500 (3.6 – 4.2 GHz) та ігровим GPU Nvidia GeForce GTX 1660 SUPER (6 GB). Виконаний у корпусі NZXT H1 із прозорою стінкою. Доповнено 16 гігабайтами ОЗУ (DDR4/3200 MHz). Накопичувач – 1-терабайтний SSD.
Ультра системні вимоги Lost Light для ПК
ARTLINE Gaming X48v41 – ігровий ПК у презентабельному корпусі QUBE BREEZE з яскравим LED-підсвічуванням. Корпус має прозору стінку, за якою ви побачите 6-ядерний процесор AMD Ryzen 5 5600X (3.7 – 4.6 GHz), 16 гігабайт ОЗУ та ігрову відеокарту AMD Radeon RX 6600 (8 GB). Там ж є й 1-терабайтний SSD-диск.
4К системні вимоги Lost Light для ПК
ARTLINE Overlord X91v54 - ігрова збірка з 14-ядерним процесором Intel Core i5-13600KF (3.5 - 5.1 GHz) з рідким охолодженням QUBE. Обладнано 32 гігабайтами ОЗУ сучасного стандарту DDR5 (6000 MHz). Не менш сучасна і відеокарта - це ігрова Nvidia GeForce RTX 4070 (12 GB) 2023 року випуску. Накопичувачі: SSD (1 TB/GEN 4) + SSD (1 TB).