#resheniya-dlya-igr

Ігровий ПК для Limbo

Купити комп'ютер для Limbo

Limbo – комп'ютерна гра у жанрі 2D платформера, розроблена датською студією PlayDead у 2010 році для платформ Microsoft Windows, Sony PlayStation 3 / Vita, Xbox 360, Xbox One, Android, iOS, Mac OS X, Linux, Nintendo Switch.

 

 

Зміст:

  1. Ігрові комп'ютери для геймінгу
  2. Про гру
  3. Системні вимоги ігрового ПК для Limbo
  4. Як підібрати оптимальний ПК для Limbo
  5. Огляд гри Limbo
  6. Атмосфера
  7. Геймплей
  8. Графіка
  9. Підбираєм оптимальний ПК для Limbo від ARTLINE
  10. Питання та відповіді

 

 

Про гру

 

Бажання хлопчика дізнатися про долю своєї сестри приводить його в лімб.

Гра отримала високі оцінки та хороші відгуки від гравців.

 

 

Системні вимоги ігрового ПК для Limbo

 

Системні вимоги Limbo не варто брати до уваги, адже сьогодні з цією грою зможе впоратися навіть дуже старий комп'ютер. Вимоги ми залишимо тут, а нижче підкажемо вам як підібрати ігрову збірку у 2023 році.

 

Системні вимоги Limbo:

  • Процесор: Dual Core
  • Оперативна пам'ять: 512 мегабайт
  • Відеокарта: будь-яка
  • Операційна система: Windows XP / Windows 11

 

 

Як підібрати оптимальний ПК для Limbo

 

Який процесор потрібний для Limbo

Вибираючи ігрову збірку сьогодні, насамперед зверніть увагу на центральний процесор. У такому ПК має бути встановлений 6-ядерний чіп, як мінімум. Бажано з останніх поколінь. В приклад поставимо дві моделі: Intel Core i5-12400F і AMD Ryzen 5 5600X.

 

Яка відеокарта потрібна для Limbo

Графічні апетити ростуть, тому потрібно придбати якісну відеокарту. Вибиратимемо у третьому поколінні Nvidia: Nvidia GeForce RTX 3060, Nvidia GeForce RTX 3070. Якщо хочете варіант дешевше, зверніть увагу на Nvidia GeForce RTX 3050.

 

Скільки ОЗУ та який накопичувач потрібен для Limbo

В ігрову збірку встановлюємо 16 гігабайт оперативної пам'яті та SSD-накопичувач.

 

 

Огляд гри Limbo

 

Атмосфера

Гра під назвою Limbo вийшла 12 років тому, тому сьогодні відразу виникає питання: «Чи актуально сьогодні говорити про таку стару гру в час, коли виходять next-gen-проекти?». Варіантів відповідей багато, частина їх пов'язана з нинішньою ситуацією в нашій країні, адже грати в Limbo можна і на своєму смартфоні. Але основна відповідь на таке запитання завжди - так, адже не всі ігри мають термін придатності.

Назва цієї гри безпомилково виводить на думки про темний і дрімучий ліс. Сьогодні важко знайти людину, яка ніколи б не чула про Limbo. Ще б пак! Гра зібрала величезну кількість нагород і швидко переїхала на мобільні платформи за адекватним прайсом. Але головна причина загальної популярності – це, звичайно, фірмовий художній стиль і незвичайний сетинг. При першому знайомстві можна подумати, що виконаний проект суто для депресивних інтровертів.

У Limbo немає повноцінного сюжету. Гра створювалася 16 людьми, але основну ідею з 2004 виношував провідний художник Арнт Йенсен. На той час він працював у IO Interactive, та навіть така відома та успішна компанія не завжди є Едемським садом для розробників. Єнсен йде звідти в 2006 і сідає за роботу над першим трейлером Limbo, який має залучити інвесторів. В описі гри він пише лише один рядок: «Бажання хлопчика дізнатися про долю своєї сестри приводить його в лімб». Дивно, але у ній вмістився весь сюжет гри. Безіменний хлопчик прокидається у лісі та вирушає на пошуки своєї сестри. Навіщо він це робить, як він сюди потрапив, що це за місце – жодних відповідей не чекайте, оскільки фінал вільний для інтерпретації.

 

Геймплей

Limbo є 2D платформером, а також 2D сайд-скроллером. У грі є всього лише парочку механік, якими ми користуватимемося весь час, немає жодних підказок, роздоріжжя шляхів і діалогів. Гра хардкорна, іноді забирає думками в перший Dark Souls - ігри схожі не тільки атмосферою, але й постійною чергою смертей, яка повинна змусити гравця вчитися на своїх помилках. Порівняння, звичайно, грубе, але доречне.

Спосіб проходження Limbo розробники описують так: метод проб і смертей. Він тут реалізований на всі 100% - гра постійно вбиватиме вас, водитиме вас за ніс і навіть змушуватиме навмисно вбивати свого персонажа, щоб перевірити можливості та ризики. Гинути тут справді доведеться багато, на щастя, смертельні екрани проходять швидко. Обов'язково потрібно підкреслити веселощі, які приносить смерть – у хлопчика дуже багато анімацій прощання з життям + велика кількість зовнішніх факторів, які можуть позбавити цього життя. Вас можуть розпиляти величезною пилкою, роздвоїти капканом, втопити, розквасити, перетворити на вечерю для величезного павука. Способів помертитут цілком достатньо, тому смерть не сприймаєш як щось негативне, хіба що як щось обов'язкове. І це чудово!

Limbo дуже хитра гра. За своєю природою вона повністю прямолінійна, жодних обходів чи додаткових шляхів немає. Але гра часто підкидає подібні фокуси, які призводять до game over. Важливо, що у Limbo немає непотрібних компонентів. Граючи, треба бути вкрай уважним, адже доведеться шукати очима навіть найменші квестові предмети, які такими зовсім не здаються. У грі немає бойової системи, немає будь-якої зброї чи можливості дати відсіч фізичною силою. Весь ухил автори робили на простоті геймплею, пояснення якого знадобляться великі гайди з океаном тексту. У PlayDead все вийшло: персонаж може рухатися лише вліво-вправо-вгору-вниз (без присідань), може стрибати та перетягувати предмети. На цьому все, жодних плавань, ніякої стрільби з лука, нічого подібного! Ми постійно втікатимемо від ворогів, попутно відшукуючи можливості для їх знищення. Приймати рішення потрібно швидко. Хоч гра і прощає помилки шляхом респауну за кілька метрів від місця смерті, на одному квадратному кілометрі можна застрягти навіть на хвилин 30, хоч і знаєш, що треба робити.

Неймовірна атмосфера Limbo – її візитна картка. Темний ліс поступово перетворюється на індустріальні закутки, нори, каналізаційні труби з каламутними силуетами як на задньому, так і на передньому плані. У гри чудова зовнішність, відмінна фізика та хороша керованість, але до останньої є претензії, якщо граєш на клавіатурі. Іноді хлопчик не слухається або поводиться занадто «чутливо» щодо клавіатурного керування. Незабутню атмосферу створює і ембієнт. І зараз ми не про той ембіент, у якому можна розслухати виразні та затяжні мелодії. Почуте взагалі важко описати: іноді звук на задньому фоні може нагадувати роботу старої електричної бритви, іноді це повноцінні і спокійні мелодії, які грають не довго. Гра проходить швидко, але геймплей сильно затягує великою кількістю головоломок із непростими рішеннями.

 

Графіка

Limbo вражає унікальним художнім стилем та приголомшливою атмосферою. У грі немає багів, немає фризів, немає незрозумілих речей у роботі механік. Відмінно грається як на комп'ютері, так і на смартфоні.

 

 

Підбираємо оптимальний ПК для Limbo від ARTLINE

 

Підібрати ігровий комп'ютер легко, коли під рукою консультанти з ARTLINE. Новий день – новий список ігрових комп'ютерів від нашої компанії. Чотири збірки, чотири пропозиції, безліч можливостей.

 

 

Стандартні системні вимоги Limbo для ПК

ARTLINE Overlord CG10v09CS – ігровий персональний комп'ютер із 6-ядерним процесором Intel Core i5-10400F (2.9 – 4.3 GHz). Комп'ютер виконаний у кастомному корпусі QUBE з LED-підсвічуванням. Усередині має ігрову відеокарту Nvidia GeForce GTX 1650 (4 GB) і 16 гігабайтів оперативної пам'яті (DDR4 / 2666 MHz). Відрізняється великою кількістю постійної пам'яті за рахунок двох файлових накопичувачів: SSD (480 ГБ) + HDD (1 ТБ).

 

Високі системні вимоги Limbo для ПК

ARTLINE Overlord CG10v02PG – ігровий ПК у корпусі QUBE з розфарбуванням у стилі PUBG. Обладнаний 6-ядерним процесором Intel Core i5-10400F. Цей чіп відноситься до 10-го покоління Intel. Підтримує технології Turbo Boost та Hyper Threading, завдяки чому працює на 12 потоків із підвищенням тактової частоти в діапазоні 2.9 – 4.3 ГГц. Для роботи з графікою використовується відеокарта Nvidia GeForce RTX 3050 (8 GB). Це один із найпопулярніших бюджетних GPU сьогодні, адже він підтримує Ray Tracing та DLSS. Перша технологія покращує візуальні якості гри, а друга підвищує FPS. Об'єм ОЗУ – 16 гігабайт (DDR4 / 2666 MHz). Пам'ять фізична: 480 ГБ (SSD) + 1 ТБ (HDD).

 

Ультра системні вимоги Limbo для ПК

ARTLINE Gaming X36v25 - ігровий ПК з 6-ядерним процесором Intel Core i5-12400F (2.5 - 4.4 GHz) з 12-го покоління Rocket Lake. У парі з ним працює відеопроцесор AMD Radeon RX 6600 (8 GB), забезпечуючи необхідний рівень продуктивності для ААА-ігор. У збірці встановлено 32 гігабайти оперативної пам'яті (DDR4 / 3200 MHz). Файлових накопичувачів тут два: SSD (480 ГБ) + HDD (1 ТБ).

 

4К системні вимоги Limbo для ПК

ARTLINE Overlord NEONv25 – ігровий персональний комп'ютер із 6-ядерним процесором Intel Core i5-12400F (2.5 – 4.4 GHz) та 16 гігабайтами оперативної пам'яті стандарту DDR4 (3200 Gaming). Створений у корпусі QUBE MIRROR II NEON з гаслом «Life in motion». Відеокарта – Nvidia GeForce RTX 3060 (12 GB), підтримка трасування та DLSS на місці. Накопичувачі: SSD (480 ГБ) + HDD (2 ТБ).

Питання

+ Як взаємодіяти з предметами Limbo на клавіатурі?
Протискаємо лівий ctrl
+ Як пройти рівень з водою та ящиком у Limbo?
Там є одна інтерактивна деталь, яку потрібно відсунути
+ Де придбати Limbo?
Купити гру можна у Steam https://store.steampowered.com/app/48000/LIMBO/?l=russian