Dead Space Remake – комп'ютерна гра в жанрі horror / adventure, розроблена студією EA Motive у 2023 році для платформ Microsoft Windows, Sony PlayStation 5, Xbox Series X / S.
Зміст:
- Ігрові комп'ютери для геймінгу
- Про гру
- Системні вимоги ігрового ПК для Dead Space Remake
- Як підібрати оптимальний ПК для Dead Space Remake
- Огляд гри Dead Space Remake
- Атмосфера
- Геймплей
- Графіка
- Підбираєм оптимальний ПК для Dead Space Remake від ARTLINE
- Питання та відповіді
Про гру
Ви граєте за Айзека Кларка, інженера, який вирушає на космічний корабель Ішимура, щоб відшукати та врятувати свою дівчину.
Римейк отримав високі оцінки від критиків та гравців.
Системні вимоги ігрового ПК для Dead Space Remake
Системні вимоги Dead Space Remake вищі за середні. Знадобиться ігровий комп'ютер із відеокартою рівня 1070, а також з SSD-диском. Працює гра лише на 64-розрядних операційних системах Windows 10 та Windows 11, а також підтримує DirectX 12.
Мінімальні системні вимоги Dead Space Remake
- Процесор: AMD Ryzen 5 2600 / Intel Core i5-8600
- Оперативна пам'ять: 16 гігабайт
- Відеокарта: Nvidia GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 5700
- Операційна система: Windows 10 (64-bit)
Рекомендовані системні вимоги Dead Space Remake
- Процесор: AMD Ryzen 5 5600X / Intel Core i5-11600K
- Оперативна пам'ять: 16 гігабайт
- Відеокарта: Nvidia GeForce RTX 2070 / AMD Radeon RX 6700 XT
- Операційна система: Windows 11 (64-bit)
Як підібрати оптимальний ПК для Dead Space Remake
Який процесор потрібний для Dead Space Remake
Для Dead Space Remake вибираємо 6-ядерний процесор AMD Ryzen 5 5600. Можна взяти покращену версію з Х. Процесори Intel теж чудово впораються з поставленим завданням. Наприклад, Intel Core i5-11400F.
Яка відеокарта потрібна для Dead Space Remake
Для цієї гри рекомендуємо встановити Nvidia GeForce RTX 3060, але цілком відмінно вона почувається і на Nvidia GeForce RTX 3050 / Nvidia GeForce RTX 2060 SUPER.
Скільки ОЗУ та який накопичувач потрібен для Dead Space Remake
Встановлюємо 16 гігабайт ОЗУ. SSD диск – must have.
Огляд гри Dead Space Remake
Атмосфера
Настала епоха римейків. Старі ігри повертаються в новому вигляді, але не завжди забезпечують новими емоціями. Ностальгія – константа, але далеко не завжди римейки виходять чудовими. Часто буває так, що під виглядом римейку розробники створюють ремастер. Так трапилося з The Last of Us, яку з серйозним виразом обличчя видають за римейк, хоч насправді хлопці лише оновили моделі та текстури. З римейком легендарної Dead Space такого, на щастя, не сталося.
Dead Space Remake повністю створена з нуля. Здавалось, електроніки вже давно пропили талант створювати якісні ігри, але – ні, камбек повністю вдався. Та увага до деталей, та скрупульозність, з якою підійшли ці хлопці, викликає лише глибоку повагу. Не дивно, адже йдеться про культову гру.
Важко повірити, але перша частина "Мертвого космосу" вийшла 15 років тому. Це був справжній прорив того часу, навіть більше – оригінальна Dead Space досі грабельна, досі лякає, досі моторошна. Гра знаходиться на вершині жанру horror - так лякати, як вона, мало хто в змозі. При цьому грати в Dead Space можуть навіть ті, хто на дух не переносить хоррори: тут шикарний сюжет, чудовий геймплей, чудовий художній стиль та незабутня атмосфера. Насипати компліментів цій грі можна до нескінченності, але чи вдалося розробникам передати ті самі вайби в римейку? Відповідь проста – вони переплюнули оригінал.
Студія EA Motive має великі яйця. Ці хлопці не просто повністю перенесли оригінал на новий лад, вони доповнили його. Автори не боялися додавати нові елементи. Вони мало стосуються сюжету, оскільки він відрізняється від першої частини лише на 15%, більше торкаються геймплейних елементів. Перероблено багато епічних моментів – вони отримали повноцінні кат-сцени з максимальним ухилом на кінематографічність. Пам'ятаєте момент, коли ми бачимо, як за склом «Кажан» (назвемо його так) заражає труп, після чого той перетворюється на некроморфа? Тепер це кат-сцена, лякаюча і жорстка кат-сцена, якою насолоджуєшся з відкритим ротом. І таких моментів тут вдосталь.
Геймплей
Оригінальну гру важко забути (або зовсім неможливо). Особливо в пам’ять врізається її повільний темп, який був прискорений від частини до частини. Через це багато фанатів серії насипали негативних відгуків Dead Space 3, мовляв, перетворили гру на якийсь sci-fi-шутер! Так, шутера стало набагато більше, але й сама гра змінилася у бік напруженого екшен-бойовика, стала набагато видовищнішою, динамічнішою. Коли дядечко Глен створював перший «Мертвий космос», він надихався Resident Evil, тільки викинув ідею статичної стрільби на звалище (і правильно зробив). Повільність першої Dead Space - це стовп, на якому вибудовується весь хоррор. Гра багата на деталі та дрібні елементи, які хочеться уважно розглядати. Пізніше ми поговоримо про звук, а поки що скажемо лише те, що звуковий супровід цієї серії виконано вище за всілякі похвали. Гра хитро бавиться зі свідомістю гравця, постійно дурить його, завжди створює ефект несподіванки. Все це лякає до всрачки. На щастя, ми здатні дати відсіч, та ще якусь відсіч! Римейк отримав швидший темп, а сам Айзек – це власний прототип з третьої частини: він підготовлений, він заряджений на всі сто, він розумний та винахідливий. Стрільби побільшало, та й пушки отримали різні варіанти модернізації. Якщо є бажання, тепер можна пройти всю гру з плазмовим різаком. При цьому розробники відтворили всі стволи з оригіналу, деякі злегка переробили на краще.
Жодних завантажувальних екранів у грі немає (тільки після смерті Айзека). Хлопці постаралися та переробили інвентар, зробивши його дуже зручним. Що стосується некроморфів, це взагалі відвал башки. Всі ми знаємо, що Dead Space славиться крутою системою розчленування, тепер вона ще крутіша. Кожен некроморф – це повноцінний організм: з кишками, легенями, серцем, м'ясом, шкірою тощо. Абсолютно кожен елемент можна розібрати. Виглядає це феєрично! Ти просто розбираєш некроморфа на частини в буквальному сенсі! З нього висипаються кишки, здирається шкіра, витікає гниль, всякі рідини. Шедеврально, що сказати. Також додали новий вид некроморфів – фантомів. Щоправда, їх можна зустріти лише у новій грі+, а також побачити нову кінцівку.
Звуковий супровід також повністю створили з нуля. За нього відповідали ті ж люди, що і в оригінальній грі: Джейсон Гревс та Тревор Гурекіс. Звуки в Dead Space Remake просто шедевр. Якщо грати в навушниках, можна такої цегли накласти, що двоповерховий будинок збудуєш. Навіть якщо просто стояти на місці або шастати по умовно безпечних локаціях можна нагрузитись майже до панічних атак (злегка перебільшуємо, а чому б і ні?). Хлопцям просто хочеться потиснути руку і сказати: «Дякую».
У грі з'явились сайд-квести. «Ішимура» тепер – величезна і повноцінна локація, якою можна вільно переміщатися. Поїзди, які переносять нас із рівня до рівня, тепер можуть повертатись назад. Карту злегка розширили, тому можна відшукати круті плюшки та бонуси, але автори все одно залишилися максимально, МАКСИМАЛЬНО, повторюся, вірні оригіналу. Всі закутки, столи, предмети, порвані кабелі на місці. Це вражаюче, яку величезну роботу виконали EA Motive! Обов'язково пограйте в римейк і отримайте не просто ностальгію, а дозу нових емоцій під улюбленим соусом.
Графіка
Графіка Dead Space Remake повністю відповідає сучасності. Атмосфера у грі суттєво поглибилася. Римейк отримав багато нових візуальних ефектів, високоякісні тіні, чудовий рівень деталізації навіть на мінімальних налаштуваннях. Робота зі світлом – це взагалі щось із розділу фантастики. Також були перероблені деякі сцени, подорожі у відкритому космосі стали адекватними, а не такими дубовими, як колись. Та й оптимізація не може не тішити – гра тримає стабільний FPS, а FPS – наше все!
Підбираємо оптимальний ПК для Dead Space Remake від ARTLINE
На сайті інтернет-магазину ARTLINE ви можете купити топовий ігровий комп'ютер. Машин багато, через що іноді буває важко визначитись. Ми допоможемо вам чотирма комп'ютерами, спеціально підібраними під Dead Space Remake. Грайте тільки на максималках та забудьте про низький графічний рівень.
Стандартні системні вимоги Dead Space Remake для ПК
ARTLINE Gaming X47v45 – ігровий комп'ютер у корпусі QUBE з LED-підсвічуванням. Укомплектований 6-ядерним процесором AMD Ryzen 5 5500 (3.6 - 4.2 GHz), 16 гігабайтами оперативної пам'яті DDR4 (3200 MHz), двома файловими накопичувачами: SSD (480 GB) + HDD (1 TB). З графікою працює ігрова відеокарта Nvidia GeForce RTX 3060 (12 GB / ITX).
Високі системні вимоги Dead Space Remake для ПК
ARTLINE Gaming X43v31Win – ігровий персональний комп'ютер з 6-ядерним процесором AMD Ryzen 5 3600 (3.6 – 4.2 GHz). Має ігрову відеокарту Nvidia GeForce RTX 3050 (8 GB), яка підтримує такі технології як Ray Tracing, DLSS, Reflex. У збірці ви також побачите 16 гігабайт оперативної пам'яті швидкого стандарту DDR4 (2666 MHz) та два файлові накопичувачі: SSD (480 GB) + HDD (1 TB).
Ультра системні вимоги Dead Space Remake для ПК
ARTLINE Overlord DRAGONv36CH – кастомний ігровий ПК у корпусі QUBE EAGLE. Має 6-ядерний процесор AMD Ryzen 5 5600X (3.7 – 4.6 GHz) і потужну ігрову відеокарту Nvidia GeForce RTX 3070 (8 GB). У збірці встановлено 16 гігабайт ОЗУ (DDR4 / 3000 Gaming) та 1-терабайтний SSD від MSI.
4К системні вимоги Dead Space Remake для ПК
ARTLINE Overlord X91v47 – топова ігрова збірка від ARTLINE в урбаністичному корпусі ARTLINE Overlord. У ній ви побачите найновіший 14-ядерний процесор Intel Core i5-13600KF (3.5 – 5.1 GHz) з гібридною архітектурою на 6 потужних та 8 енергоефективних ядрах. Його охолодженням займається система з трьох кулерів. Графіка – Nvidia GeForce RTX 4080 (16 GB), новинка з 4-го покоління Nvidia, яка сьогодні позиціонується як одна з найкращих відеокарт у світі. ОЗУ – 32 гігабайти нового стандарту DDR5 (6000 MHz). Накопичувачів два: SSD (1 TB) + SSD (1 TB).