Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris – доповнення до комп'ютерної гри AC Valhalla, розроблене студією Ubisoft Montreal у 2021 році для платформ Microsoft Windows, Sony PlayStation 4 / 5, Xbox One, Xbox Series X / S.
Зміст:
- Ігрові комп'ютери для геймінгу
- Про гру
- Системні вимоги ігрового ПК для Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris
- Як підібрати оптимальний ПК для Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris
- Огляд гри
- Атмосфера
- Геймплей
- Графіка
- Підбираєм оптимальний ПК для Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris від ARTLINE
- Питання та відповіді
Про гру
У новому DLC ми приймемо участь в облозі Парижа, будучи на боці вікінгів.
Доповнення отримало змішані відгуки від гравців.
Системні вимоги ігрового ПК для Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris
Системні вимоги доповнення The Siege of Paris ідентичні до вимог оригінальної гри. Жодних змін немає, тому використовувати рекомендуємо ігрову збірку. Знадобиться 64-розрядна Windows 10, велика кількість вільного місця й ігрова відеокарта з 4 гігабайтами відеопам'яті. Деталі системних вимог наведені нижче:
Мінімальні системні вимоги Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris
- Процесор: Intel Core i5-4460 / AMD Ryzen 3 1200
- Оперативна пам'ять: 8 гігабайт
- Відеокарта: Nvidia GeForce GTX 960 / AMD Radeon R9 380
- Операційна система: Windows 10 (64-bit)
Рекомендовані системні вимоги Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris
- Процесор: Intel Core i7-6700 / AMD Ryzen 7 1700
- Оперативна пам'ять: 8 гігабайт
- Відеокарта: Nvidia GeForce GTX 1080 / AMD Radeon RX Vega 64
- Операційна система: Windows 10 (64-bit)
Ультра системні вимоги Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris
- Процесор: Intel Core i7-9700K / AMD Ryzen 7 3700X
- Оперативна пам'ять: 16 гігабайт
- Відеокарта: Nvidia GeForce RTX 2080 SUPER / AMD Radeon RX 5700 XT
- Операційна система: Windows 10 (64-bit)
Як підібрати оптимальний ПК для Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris
Який процесор потрібен Assassins Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris
Для цього доповнення радимо придбати 6-ядерний процесор з підтримкою технології багатопоточності. Valhalla підтримує DirectX 12, тому велика кількість додаткових потоків дозволить підвищити рівень кадрової частоти. Рекомендовані моделі: Intel Core i5-11400F / AMD Ryzen 5 5600X / Intel Core i5-12400F.
Яка відеокарта потрібна для Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris
Для The Siege of Paris рекомендуємо використовувати бюджетні ігрові GPU. Якщо хочете запустити гру на максималках, зверніть увагу на топові графічні процесори. До списку таких входять: Nvidia GeForce RTX 2060 SUPER / Nvidia GeForce RTX 3060 Ti / Nvidia GeForce RTX 3070.
Скільки ОЗУ та який накопичувач потрібен для Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris
8 гігабайт ОЗУ достатньо для Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris, але якщо SSD-диска немає, встановлюємо всі 16.
Огляд гри Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris
Атмосфера
Як підвищити градус інтересу до вже знайомого продукту? Відповідь проста – створити для нього додатковий контент. Це рішення не тільки поверне ігрову публіку, а й дозволить заробити, заробити знову. Як ви встигли здогадатися, Ubisoft не стоятиме осторонь.
За півроку Ubisoft випускає перше доповнення для гри під назвою Wrath of Druids. Це досить масштабне DLC з новою історією, яке стало першою причиною повернутися до Вальхалли. Через три місяці автори демонструють наступне доповнення – The Siege of Paris, про яке ми й поговоримо сьогодні. Воно набагато менше за масштабами, але також забезпечує нас новою історією – граючи за Ейвора, ми приймемо участь в облозі Парижа.
ЦІКАВО: бажаєте дізнатись про падіння Ubisoft? Переходьте на наш YouTube-канал!
Облога Парижа, про яку йдеться в грі, це історична подія, що сталася у 885 році. Любителі серіалу «Вікінги» можуть подумати про захоплення Парижа Рагнаром Лодброком, але насправді облога Рагнара сталася на 40 років раніше. За цей час місто не раз було пограбоване вікінгами. На той час Париж був невеликим острівом з високими кам'яними стінами й мостами. Ми вже бачили його в Unity, адже саме тут була база асасинів. Взявши за основу історичний достовірний сюжет, автори не могли обійтися без персонажів, які приймали участь в облозі. Усі вони достовірні, хоч діалоги і бажають кращого. Гратимемо за головного героя (або героїню) Valhalla – Ейвора, який, РАПТОМ, вирішує залагодити питання не залізом та кров'ю, а переговорами. Король Франції Карл III поступово збирає землі свого прадіда Карла Великого, перетворюючись на серйозну загрозу. Оскільки далеко не всі погоджуються з його політикою, гравець зможе схиляти на свій бік ворогів Карла або перетворювати їх на своїх ворогів. Біготні між двома таборами буде більш ніж достатньо.
Геймплей
Оскільки перед нами гра від Ubisoft, жодних геймплейних змін чекати не варто. Розробники пропонують нам поринути у абсолютно новий світ з гарними краєвидами, високими стінами замків та невеликими поселеннями з виноробнями. Злегка змінений сетинг нагадує Новіград з Відьмака 3, але в іншому гра не блищить якимись яскравими і кардинально відмінними змінами. Так, тут контрастніший світ, але він так само порожній, як і світ з оригінальної гри. Розробники не стали приділяти багато уваги історичному аспекту поза самим Парижем, тому великі (за тими мірками) міста того часу перетворили на поселення з двох будинків та однієї церкви. Сам Париж теж далекий від епічних розмахів. Це три райони з двадцятьма будиночками, які так пафосно презентувалися Юбіками.
Серія Assassins Creed вже давно перестала бути серією про асасинів. Ілюзорний зв'язок з орденом розробники вже давно малюють на коліні, приписуючи його різним народам у різний час. У Valhalla асасини практично не згадуються, а в The Siege of Paris про них вам і зовсім знати не потрібно. Ніхто нікого нічого не вчив, зате всі навички маємо. Ідентичні механіки, однакові завдання, тягомотний розвиток сюжету з безліччю води і тоннами нецікавих персонажів, включаючи головного героя. Зате на додаток ми можемо прокататись верхи на ведмеді – як справжній асасин, чи не так? Розробники повернули приховані двері ордену, за якими можна знайти черговий непотрібний предмет, а також додали нову валюту для покупки шмоток, адже потрібно більше грінда!
Ви подумаєте: «Гаразд, це невелике доповнення на 3-5 годин, навколишній світ та його стовпи не такі важливі» - чергова помилка катастрофічних масштабів. Знаєте скільки часу DLC відводить битві за Париж? Близько 15 хвилин. Ми перестрибуємо кілька будиночків, проходимо міст, вбиваємо парочку охоронців і все (до речі, насправді 200 французів більше року захищали місто від 30 тисяч вікінгів). Халтура настільки велика, що її обсяги неможливо охопити! На щастя, до битви можна позайматися потайними вбивствами, які перекочували сюди з перших частин. Це головна перевага The Siege of Paris, адже якщо ви не знайдете правильних варіантів та шляхів відходу, доведеться запускати boss fight.
Останнє, про що варто поговорити, це запозичення з The Plague Tale. Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris взяла в Париж щурів. Це не спонтанне рішення, а цілком правильне з історичного погляду, адже під сам кінець у Парижі вибухнула епідемія чуми. У DLC щурів не можна вбивати, але вони ускладнюють нам життя агресивною поведінкою, не дозволяючи проносити речі, блокуючи проходи. Пацюків можна відігнати і навіть направити на своїх ворогів. У грі з'явилися величезні парні мечі, нові вівтарі, монастирі для набігів, артефакти та світові події. Втім, усе це ми вже бачили.
Графіка
Графічний рівень Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris не отримав жодних змін. Це та ж мильна графіка з нечіткими текстурами та підвищеним рівнем контрасту. У грі багато пафосу, тож кат-сцен вистачає. При цьому драму не завезли, як і підтримку технології трасування променів.
Підбираємо оптимальний ПК для Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris від ARTLINE
Нові ігрові ПК для нового DLC! Для The Siege of Paris ми вже підібрали чотири ігрові зборки, розставивши їх за принципом зростання рівня продуктивності. Купити ігрову збірку легко, достатньо перейти за посиланням на ній. Усі комп'ютери представлені інтернет-магазином ARTLINE.
Стандартні системні вимоги Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris для ПК
ARTLINE Gaming X33v16 – ігровий персональний комп'ютер у корпусі QUBE BOREY з LED-підсвічуванням на системі охолодження. Комп'ютер обладнаний 6-ядерним процесором Intel Core i5-12400F (2.5 – 4.4 GHz), чий реліз відбувся у 2022 році. Встановлено бюджетну ігрову відеокарту Nvidia GeForce GTX 1650 (4 GB) з підтримкою технології Reflex, 16 гігабайт оперативної пам'яті стандарту DDR4 (3200 MHz). Файлове сховище HDD-диск на 1 терабайт постійної пам'яті.
Високі системні вимоги Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris для ПК
ARTLINE Overlord DRGNv05 – ігрова збірка з 6-ядерним процесором Intel Core i5-11400F (2.6 – 4.4 GHz) у корпусі QUBE IMPACT. Оснащена ігровою відеокартою Nvidia GeForce GTX 1660 SUPER (6 GB), модифікованим варіантом з типом пам'яті GDDR6. Також у комп'ютері ви побачите 16 гігабайт оперативної пам'яті (DDR4 / 3200 Gaming) та два файлові накопичувачі: SSD (480 GB) + HDD (1 TB).
Ультра системні вимоги Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris для ПК
ARTLINE Gaming X53WHITEv37Win – ігровий ПК з 6-ядерним процесором Intel Core i5-11400F (2.6 – 4.4 GHz) у корпусі QUBE SNOW. Приваблива модель з високим рівнем продуктивності, що забезпечує тандем з CPU та ігрової відеокарти Nvidia GeForce RTX 3050 (8 GB). Такий графічний процесор – новинка від Nvidia, яка відрізняється підтримкою Ray Tracing та DLSS. Для зберігання файлових даних збірка укомплектована двома накопичувачами: SSD (1 TB) + HDD (2 TB).
4К системні вимоги Assassins Creed Valhalla The Siege of Paris для ПК
ARTLINE Gaming X95v65 – ігровий персональний комп'ютер з 12-ядерним процесором Intel Core i7-12700KF (3.6 – 5.0 GHz) з 12-го покоління Alder Lake. Він має 2 канали пам'яті для DDR4 та DDR5. Також має в своєму розпорядженні систему водяного охолодження і підтримку технології багатопоточності - 20 додаткових потоків для обробки. Встановлено ігрову відеокарту Nvidia GeForce RTX 3070 Ti (8 GB) з підтримкою Ray Tracing, DLSS, Reflex. Об'єм ОЗУ – 16 гігабайт (DDR4 / 3600 Gaming). Файлові накопичувачі: SSD (480 ГБ) + HDD (2 ТБ).