Ключові особливості
Система водяного охолодження Cooler Master MasterLiquid 360 Atmos (MLX-D36M-A25PZ-R1)
Товар відсутній
Артикул:
MLX-D36M-A25PZ-R1
Залишити відгук
Код: 00-00065343
7359
share
heart
heart
Купити
До кошика
Повідомити про наявність
Приватбанк
Монобанк
Сенс
ОТП Банк
ПУМБ
Ключові особливості
Доставка
Київ
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Як це працює:
  1. Замовляєте на сайті
  2. Обираєте зручний спосіб оплати
  3. Забираєте замовлення у магазині
Київ, Україна вул. Кирилівська, 104
Безкоштовно
Кур'єр Artline
Кур'єр Artline
Як працює кур'єрська доставка:
  1. Замовляєте на сайті
Додаткова інформація:
Нова пошта
Доставка Новою Поштою
Як це працює:
Додаткова інформація:
Згідно тарифів перевізника
Кур'єр Нова пошта
Доставка Новою Поштою
Згідно тарифів перевізника
Умови оплати
Оплата частинами
Готівка
Кредит
Visa Mastercard Google Pay Apple Pay 24 Pay
Гарантія та сервіс
Повернення / обмін протягом 14 днів
Власний сервісний центр
Технічна підтримка
Консультація
Показати повністю
Артикул
MLX-D36M-A25PZ-R1
Код
Бренд
Cooler Master
Сумісний сокет AMD
AM4
AM5
Сумісний сокет Intel
1150/1151/1151-V2/1155
Матеріал радіатора
Алюміній
Матеріал підкладки
Мідь
Відведення тепла TDP (Вт)
350 Вт і більше
Кількість вентиляторів
Діаметр вентиляторів
Діаметр вентиляторів
120 мм
Швидкість обертання вентилятора
Тип підшипника
Тип підшипника
Гідродинамічний
Рівень шуму
27.2 dBA
Роз'єм підключення
4-pin PWM
Роз'єм підключення підсвічування
3-pin
Підсвічування
ARGB
Додатковий опціонал/можливості
ARGB підсвітка
Розміри товару (без упаковки), мм
Вентилятор: 120x120x25 | Радіатор: 394x119.6x27.2 | Помпа: 84.9x81x53.15
Вага (без упаковки), г
Габарити компонентів
Помпа: 84.9 x 81 x 53.15 мм
Радіатор: 394 x 119.6 x 27.2 мм
Вентилятор: 120 x 120 x 25 мм