Ноутбук Asus V16 V3607VP-RP017 (90NB16R1-M00100)
x 25 платежів
Доставка
Умови оплати
Гарантія та сервіс
Серія GeForce RTX 50
Найкраща платформа для геймерів та творців
Тензорні ядра п'ятого покоління
- Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4
Нові потокові мультипроцесори
- Оптимізовано для нейронних шейдерів
Ядра трасування променів четвертого покоління
- Створено для Mega Geometry
RTX УВІМКНЕНО
NVIDIA DLSS 4
Трасування променів
NVIDIA Reflex 2
Комп’ютери AI PC
NVIDIA Studio
NVIDIA Broadcast і RTX Remix
Відеомонтаж і RTX Video
- Артикул
- 90NB16R1-M00100
- Код
- Бренд
- ASUS
Тип оперативної пам'яті
Тип оперативної пам'яті
- DDR5
Діагональ екрану
Діагональ екрану
- 16"
- Роздільна здатність екрану
- WUXGA 1920x1200
- Тип матриці
- IPS
- Покриття екрану
- Матове
Частота екрану
Частота екрану
- 144 Hz
Яскравість екрану
Яскравість екрану
- 300 cd/m²
- Модель процесора
- Intel (4p+4e)-Core 5 210H (2.2-4.8GHz)
- Відеокарта
- NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB
- Тип пам'яті відеокарти
- GDDR7
- Оперативна пам'ять
- 32GB DDR5 4800 MHz
- Об'єм накопичувача
- 1TB M.2 NVME SSD
- Порти введення/виводу
- 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
- 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C
- 1 x HDMI
- 1 x 3.5mm Combo Audio Jack
- Мережа (LAN/WiFi/Bluetooth)
- Wi-Fi 802.11ax
- Bluetooth 5.3
- Клавіатура і тачпад
- Клавіатура з цифровим блоком
- Тачпад з прихованими кнопками
- Підсвітка клавіатури
- Камера
- Web Camera 1080p
- Мультимедіа
- Built-in array microphone
- Built-in speaker
- Підсвітка клавіатури
- Блакитна
- Додатковий опціонал/можливості
- Криптомодуль TPM для захисту даних
- Клавіатура із цифровим блоком (Numpad)
Операційна система
Операційна система
- No OS
- Батарея
- 63 W/Hrs
- Габарити (без упаковки)
- 357x250.7x22 mm (ШxГxВ)