UA RU
Сервери Artline
Сервери Artline

Кількість ядер процесора

Об'єм оперативної пам'яті

Мережева карта

Форм-фактор корпусу

Корпуси QUBE
Корпуси QUBE

Форм-фактор корпусу

Потужність БЖ

Максимальна висота кулера ЦП

Максимальна довжина відеокарти

Смарт приставки
Смарт приставки

Підтримка протоколів

Бездротовий зв'язок

Відеовиходи

Операційна система

Кіл-ть ядер процесора

Об'єм накопичувача

Об'єм оперативної пам'яті

Комп'ютерна периферія
Комп'ютерна периферія
AMD Ryzen Radeon and Dirt5 Bundle Dirt5
AMD Arrow

ЗАРЯДИ СВОЮ ГРУ

Отримай гру DIRT 5™ у подарунок при купівлі однієї з систем, що беруть участь в акції на базі технологій AMD.*

Відчуй всю міць технологій AMD. Процесори AMD Ryzen™ і відеокарти Radeon™ просто народжені для ігор. Разом вони дозволять будь-якому геймеру створити ігрову систему своєї мрії для гри у будь-яких налаштуваннях. Вперед, грай на максимальних налаштуваннях!

DiRT 5

Відірвися в грі DIRT 5™ (версія для ПК) з системою на базі деяких процесорів AMD Ryzen™ і відеокарт AMD Radeon™. Вирушай на бездоріжжя і воюй з друзями, захопивши лідерство в екстремальних гонках нового покоління.

СИСТЕМИ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В АКЦІЇ
Ryzen plus
Radeon equals
Farcry 6

Процесори AMD Ryzen™

Відеокарти AMD Radeon™

DIRT 5™ (версія для ПК)

AMD Ryzen™ 9 5950X AMD Radeon™ RX 6900 XT Check
AMD Ryzen™ 9 5900X AMD Radeon™ RX 6800 XT
AMD Ryzen™ 9 5900 AMD Radeon™ RX 6800
AMD Ryzen™ 7 5800X AMD Radeon™ RX 6700 XT
AMD Ryzen™ 7 5800 AMD Radeon™ RX 580
AMD Ryzen™ 9 3950X AMD Radeon™ RX 570
AMD Ryzen™ 9 3900XT
AMD Ryzen™ 9 3900X
AMD Ryzen™ 7 3800XT
AMD Ryzen™ 7 3800X
AMD Ryzen™ 7 3700X

Тільки для користувачів старших 18 років. Пропозиція з обмеженим терміном дії. Діють географічні обмеження. Повні умови акції опубліковані на веб-сайті: www.amdrewards.com/terms

Ryzen

ПРОЦЕСОРИ AMD RYZEN™ для настільних ПК
НАЙШВИДШИЙ ВИГРАЄ1

Процесори AMD Ryzen™ 5000 серії для настільних ПК пропонують геймерам максимальну однопоточну продуктивність2. Стань лідером завдяки революційній швидкодії, яка забезпечують 16 ядер, 32 потоки, прискорення до 4,9 ГГц3 і до 72 МБ кеш-пам'яті в ряді процесорів. Грай з більш високими налаштуваннями і роздільною здатністю, насолоджуючись потоковою трансляцією без перешкод.

Процесори AMD Ryzen™ 3000 серії для настільних ПК є найшвидшими в світі4, що встановили новий стандарт для високопродуктивних ігор. Вони відрізняються від попередніх моделей5 вищою тактовою частотою, збільшеним об'ємом пам'яті і більш широкою смугою пропусканія5, що дозволяє насолоджуватися іграми з високою частотою оновлення зображення і високою роздільною здатністю.

Процесори AMD Ryzen™ 5000 серії і Ryzen™ 3000 серії для настільних ПК забезпечують найвищу продуктивність, яка дозволить перемагати у роздільній здатності від 1080p до ультра-якості 4K, зберігаючи при цьому низьку температуру і рівень шуму системи. Підтримка PCIe® 4.0 дозволяє використовувати найсучасніші материнські плати, відеокарти і пристрої зберігання даних.

Ryzen

ВІДЕОКАРТИ AMD RADEON™
ЗБРОЯ ШВИДКОЇ ПЕРЕМОГИ

Отримай високу частоту оновлення і оціни новий рівень реалістичності завдяки відеокартам AMD Radeon™ RX 6000 серії на базі революційної архітектури AMD RDNA™ 2 і з підтримкою DirectX® 12 Ultimate. Функція трасування променів DirectX® Raytracing (DXR), функція змінної частоти затінення (VRS) і технологія AMD FidelityFX створюють багату деталізацію, реалістичний світ, тіні і відображення. Отримай незабутні враження від ігор з виділеною пам'яттю GDDR6 об'ємом до 16 ГБ і революційноЮ кеш-пам'яттю AMD Infinity Cache для гри у налаштуваннях «ультра» і плавною зміною кадрів.

Відеокарти AMD Radeon™ RX 580 і RX 570 дозволяють не обмежуватися 4 ГБ відеопам'яті і отримати підвищену продуктивність при більш високих налаштуваннях, забезпечуючи неймовірно плавний ігровий процесс.6 Пам'ять і продуктивність цих відеокарт забезпечують підтримку ігор нового покоління.

Візьми гру під контроль завдяки неймовірним функцій програмного забезпечення AMD Radeon™.

Ryzen

ТЕХНОЛОГІЯ AMD SMART ACCESS MEMORY
ВСЯ ПОТУЖНІСТЬ ТЕХНОЛОГІЙ AMD. СТВОРЕНІ ДЛЯ ІГОР.

Об'єднай процесор AMD Ryzen 5000 серії або один з процесорів AMD Ryzen 3000 серії, що беруть участь в акції, з відеокартою AMD Radeon RX 6000 серії, щоб підвищити продуктивність своєї системи завдяки технології AMD Smart Access Memory7. AMD Smart Access Memory дозволяє процесорам AMD Ryzen використовувати весь потенціал пам'яті відеокарти. Насолоджуйся підвищеною продуктивністю системи, повністю побудованої на базі технологій AMD, яка забезпечує приголомшливі переваги в іграх

ДИВИТИСЯ ВСІ АКЦІЙНІ МОДЕЛІ