UA RU
Сервери Artline
Сервери Artline

Кількість ядер процесора

Об'єм оперативної пам'яті

Мережева карта

Форм-фактор корпусу

Корпуси QUBE
Корпуси QUBE

Форм-фактор корпусу

Потужність БЖ

Максимальна висота кулера ЦП

Максимальна довжина відеокарти

Смарт приставки
Смарт приставки

Підтримка протоколів

Бездротовий зв'язок

Відеовиходи

Операційна система

Кіл-ть ядер процесора

Об'єм накопичувача

Об'єм оперативної пам'яті

Комп'ютерна периферія
Комп'ютерна периферія
Комплектуючі
Комплектуючі
Блоки живлення
Блоки живлення

GEFORCE RTX™ 3080 Ti

ВИЩИЙ РІВЕНЬ ГРИ

Відеокарта GeForce RTX™ 3080 Ti забезпечує рекордну продуктивність для геймерів, працюючи на базі Ampere – архітектури NVIDIA RTX 2-го покоління. Вона оснащена поліпшеними ядрами RT і тензорними ядрами, новими потоковими мультипроцесорами і високошвидкісною пам'яттю G6X для приголомшливих ігрових можливостей


АРХІТЕКТУРА NVIDIA AMPERE

ДРУГЕ ПОКОЛІННЯ
ЯДЕР RT
У 2 РАЗИ ШВИДШЕ

ТРЕТЄ ПОКОЛІННЯ
ТЕНЗОРНИХ ЯДЕР
ДО 2 РАЗІВ ШВИДШЕ

НОВІ
SM ПРОЦЕСОРИ
FP32 У 2 РАЗИ ШВИДШЕ


ПРИСКОРЕННЯ З DLSS

МАКСИМУМ FPS І ЯКОСТІ ЗА ДОПОМОГОЮ ШІ

NVIDIA DLSS – це революційна технологія рендерингу на базі штучного інтелекту, яка забезпечує новий рівень якості графіки за допомогою тензорних ядер у відеокартах GeForce RTX™. DLSS значно підвищує частоту кадрів (FPS) і одночасно поліпшує якість картинки в іграх, використовуючи глибоку нейромережу. #FPSМАЄЗНАЧЕННЯ

*Записано на RTX 3080.

ТРАСУВАННЯ ПРОМЕНІВ

Трасування променів – це найважливіша складова сучасної ігрової графіки, що моделює натуральну фізичну поведінку світла. Технологія дозволяє отримати максимально реалістичне зображення кінематографічної якості навіть в найбільш вимогливих іграх.

logo

ПЕРЕМОГУ ВИЗНАЧАЮТЬ МІЛІСЕКУНДИ

NVIDIA Reflex забезпечує унікальну конкурентну перевагу. Мінімум затримок та максимальний відгук з відеокартами GeForce RTX 30 та ігровими моніторами NVIDIA® G-SYNC®. Прицілюйтесь точніше, підвищіть швидкість реакції та потрапляйте в ціль швидше завдяки набору передових технологій для вимірювання та оптимізації затримки системи в змагальних іграх.

ТВОРЧІСТЬ НА ВИЩОМУ РІВНІ

Виведіть роботу з графікою на новий рівень з відеокартами GeForce RTX 30. Прискорення популярних графічних додатків і нові можливості з використанням ШІ завдяки платформі NVIDIA Studio зі спеціалізованими драйверами та унікальними інструментами. Відмінна продуктивність для роботи з 3D, редагування відео до 8K або стрімінгу у високій якості.

СТРІМЬТЕ ЯК ПРОФІ

NVIDIA Broadcast покращує якість ваших стрімів, голосових чатів і відеодзвінків завдяки можливостям ШІ, таких як віртуальний хромакей і усунення шумів. А кодування з прискоренням на GPU підвищить продуктивність і якість зображення та передасть найдрібніші візуальні деталі кращих моментів геймплею. Відеокарти GeForce RTX 30 забезпечують неперевершений рівень трансляцій для різних цілей: стрімінга, роботи або ігор.


КУПИТИ ПК НА БАЗІ GEFORCE RTX

Комп'ютер
ARTLINE Gaming X95v57
99084 грн.
Купити
Комп'ютер
ARTLINE Gaming X98v39
130434 грн.
Купити
Комп'ютер
ARTLINE Overlord P98v26
225060 грн.
Купити
ВИБРАТИ ІНШІ МОДЕЛІ КОМП'ЮТЕРІВ ARTLINE З RTX 3080 Ti

© 2021 Компанія NVIDIA. NVIDIA, логотип NVIDIA, GeForce, GeForce Experience, GeForce RTX і G-SYNC є товарними знаками та / або зареєстрованими товарними знаками компанії NVIDIA в США та інших країнах. Всі інші назви товарних знаків і авторські права належать відповідним власникам.