Як вибрати відеокарту для ігрового ПК 2021? :white_check_mark: Artline.ua
Сервери Artline
Сервери Artline

Кількість ядер процесора

Об'єм оперативної пам'яті

Мережева карта

Форм-фактор корпусу

Корпуси QUBE
Корпуси QUBE

Форм-фактор корпусу

Потужність БЖ

Максимальна висота кулера ЦП

Максимальна довжина відеокарти

Смарт приставки
Смарт приставки

Підтримка протоколів

Бездротовий зв'язок

Відеовиходи

Операційна система

Кіл-ть ядер процесора

Об'єм накопичувача

Об'єм оперативної пам'яті

UA RU

ВИБІР ВІДЕОКАРТИ
ДЛЯ ІГРОВОГО ПК 2021

Відеокарта є основою будь-якого ігрового комп'ютера, так як саме вона відповідає за отримання графіки та ефектів у грі.
При виборі відеокарти орієнтуйтеся на її продуктивність у вимогливих іграх при налаштуваннях ультра якості. Така карта буде мати хороший запас на майбутнє, а також забезпечить більшу реалістичність графіки та необхідну частоту кадрів у грі різних жанрів.

ВІДЕОКАРТИ ДЛЯ ВИМОГЛИВИХ AAA-ІГОР

4K, МАКСИМАЛЬНА ЯКІСТЬ ГРАФІКИ ТА FPS ВІД 60 К/С

З виходом відеокарти NVIDIA GeForce RTX 30-ї серії, стало можливим грати в 4K на ультра налаштуваннях якості із бажаними 60 FPS та вище. Саме час подумати про перехід на ігри на високій роздільній здатності. Тим паче, що завдяки трасуванню променів та DLSS ігор у 4К виглядає просто вражаюче.

Таблицю можна прокрутити вправо →

Налаштування якості ULTRA
FPS від 60к/с
4K
2K
Full HD
Assassin's Creed Valhalla
Call of Duty: Cold War
#RTXON + DLSS
Control #RTXON + DLSS
Cyberpunk 2077 #RTXON + DLSS
Death Stranding DLSS
GTA V
METRO Exodus #RTXON
Red Dead Redemption 2
Shadow of the Tomb Raider #RTXON
The Witcher 3
Watch Dogs: Legion #RTXON + DLSS

ДЛЯ ЗМАГАЛЬНИХ ІГОР ТА КОРОЛІВСЬКИХ БИТВ
#FPSМАЄЗНАЧЕННЯ

В змагальних іграх особливо важливий високий FPS від 144 к/с та швидкість відгуку системи. Також рекомендується використовувати монітори з апаратною синхронізацією G-Sync, найефективнішою на сьогодні технологією із забезпечення плавності зміни кадрів. А з NVIDIA Reflex можна отримати практично миттєвий відгук системи, що дасть значну перевагу для перемог.

Таблицю можна прокрутити вправо →

Налаштування якості ULTRA
FPS від 144к/с
2K
Full HD

* Для цих ігор обрані ВИСОКІ налаштування графіки

** Дані рекомендації складені на основі тестів продуктивності графічних процесорів GEFORCE в зазначених іграх і носять рекомендаційний характер. Продуктивність графічних процесорів GEFORCE може збільшуватися після оновлення драйверів.

ПЕРЕВАГИ GEFORCE

ТРАСУВАННЯ ПРОМЕНІВ #RTXON

Трасування променів з високою точністю моделює природне освітлення, відображення та тіні в реальному часі. Технологія визнана новим стандартом комп'ютерної графіки і активно впроваджується основним розробником в ігри. Використовується практично у всіх нових топових проектах, таких як Cyberpunk 2077, Watch Dogs: Legion, Call of Duty: Cold War, Minecraft, Fortnite, Control і інших.

ПРИРІСТ FPS C DLSS

NVIDIA DLSS – революційна технологія рендерингу з використанням ШІ (штучного інтелекту), яка дозволяє досягти нового рівня якості графіки в іграх, одночасно збільшуючи частоту кадрів. Технологія забезпечує один з найвищих рівнів згладжування і дозволяє підвищити налаштування якості до максимальних навіть в найвищій роздільній здатності.

МІНІМАЛЬНІ ЗАТРИМКИ СИСТЕМИ

NVIDIA Reflex забезпечує унікальну конкурентну перевагу за рахунок істотного скорочення затримок рендерингу на відеокартах GeForce RTX 30 і ігрових моніторах з G-SYNC. Підвищіть вашу швидкість реакції і точність: потрапляйте в ціль швидше суперників завдяки набору передових технологій для вимірювання та оптимізації затримки системи в змагальних іграх.

NVIDIA BROADCAST

Додаток, що перетворює ігровий комп'ютер з GeForce RTX в професійну студію для стрімінгу. Високий рівень якості стрімів без хромокею, чистий звук без зовнішніх шумів, неймовірні можливості трансляцій за допомогою інструментів на базі штучного інтелекту.

НЕ ТІЛЬКИ ІГРИ

NVIDIA STUDIO – пакет драйверів, значно прискорює відеомонтаж, обробку фото, 3D моделювання і стрімінг. Спільно з розробниками додатків NVIDIA працює над підвищенням продуктивності і регулярно додає нові можливості. Сьогодні це понад 40 популярних графічних додатків: Adobe Lightroom, Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, Blender, Maya, 3ds Max, OBS Studio і багато інших.

КОМП'ЮТЕРИ НА БАЗІ GEFORCE RTX

Ігровий ПК на базі GeForce RTX 3060 Ti
ARTLINE Gaming X57v35
53454 грн.
Ігровий ПК на базі GeForce RTX 3070
ARTLINE Overlord X87v07
71118 грн.
Ігровий ПК на базі GeForce RTX 3080
ARTLINE LEGIONv03
122922 грн.
Ігровий ПК на базі GeForce RTX 3090
ARTLINE Gaming SAMURAIv03
167244 грн.

© 2020 Компанія NVIDIA. Всі права захищені. NVIDIA, логотип NVIDIA і GeForce є товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками компанії NVIDIA в США та інших країнах. Інші назви компаній і продуктів можуть бути товарними знаками відповідних власників.