Ноутбук Asus ROG Strix G18 G815LW-S9168 (90NR0LC1-M007T0)
Доставка
Умови оплати
Гарантія та сервіс
Серія GeForce RTX 50
Найкраща платформа для геймерів та творців
Тензорні ядра п'ятого покоління
- Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4
Нові потокові мультипроцесори
- Оптимізовано для нейронних шейдерів
Ядра трасування променів четвертого покоління
- Створено для Mega Geometry
RTX УВІМКНЕНО
NVIDIA DLSS 4
Трасування променів
NVIDIA Reflex 2
Комп’ютери AI PC
NVIDIA Studio
NVIDIA Broadcast і RTX Remix
Відеомонтаж і RTX Video
- Артикул
- 90NR0LC1-M007T0
- Код
- Бренд
- ASUS
Тип оперативної пам'яті
Тип оперативної пам'яті
- DDR5
Діагональ екрану
Діагональ екрану
- 18"
- Роздільна здатність екрану
- WQXGA 2560x1600
- Тип матриці
- IPS
- Покриття екрану
- Матове
Частота екрану
Частота екрану
- 240 Hz
Яскравість екрану
Яскравість екрану
- 500 cd/m²
- Модель процесора
- Intel (8p+16e)-Core Ultra 9 275HX (2.7-5.4GHz)
- Відеокарта
- NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB
- Тип пам'яті відеокарти
- GDDR7
- Оперативна пам'ять
- 32GB DDR5 5600 MHz
- Об'єм накопичувача
- 1TB M.2 NVME SSD
- Порти введення/виводу
- 3 x USB 3.2 Gen 2 Type-A
- 2 x Thunderbolt 5
- 1 x HDMI
- 1 x 3.5mm Combo Audio Jack
- 1 x LAN (RJ-45)
- Мережа (LAN/WiFi/Bluetooth)
- Gigabit Ethernet
- Wi-Fi 802.11be
- Bluetooth 5.4
- Клавіатура і тачпад
- Клавіатура з цифровим блоком
- Підсвітка клавіатури
- Тачпад з прихованими кнопками
- Камера
- Web Camera 1080p
- Мультимедіа
- Built-in array microphone
- Built-in speaker
- Підсвітка клавіатури
- Різнокольорова
- Додатковий опціонал/можливості
- Криптомодуль TPM для захисту даних
- Клавіатура із цифровим блоком (Numpad)
- 4-зонне RGB підсвічування
Операційна система
Операційна система
- No OS
- Батарея
- 90 W/Hrs
- Габарити (без упаковки)
- 399х298х32 mm (ШxГxВ)