Монітор 27" Philips Evnia 27M2N8500 (27M2N8500/00)
x 25 платежів
Доставка
Умови оплати
Гарантія та сервіс
Philips Evnia 27M2N8500 поставляється з ергономічною підставкою, яка дозволяє регулювати нахил (5° ~ +20°), поворот (±20°) і висоту (до 130 мм). Це забезпечує комфорт протягом тривалих ігрових сесій та робочих процесів. Монітор оснащений вбудованими динаміками потужністю 2 x 5 Вт, що позбавляє необхідності придбання додаткових колонок, а також має інтелектуальні функції Shadow Boost та Smart Sniper для оптимізації ігрових сцен.
Philips Evnia 27M2N8500 оснащений усіма необхідними інтерфейсами: два HDMI 2.1, один DisplayPort 1.4, роз'єм для навушників 3.5 мм та два порти USB 3.2. Комплектація включає кабель DisplayPort, HDMI, шнур живлення, USB-кабель та посібник користувача.
- Артикул
- 27M2N8500/00
- Код
- Бренд
- Philips
- Серія
- Evnia
- Діагональ
- 27"
Роздільна здатність екрану
Роздільна здатність екрану
- 2K QHD 2560x1440
Тип матриці
Тип матриці
- QD-OLED
Тип підсвітки
Тип підсвітки
- OLED
Покриття екрану
Покриття екрану
- Антивідблиск
- Час реакції матриці
- 0.03ms
Співвідношення сторін
Співвідношення сторін
- Широкоформатні (16:9)
- Частота
- 360Hz
Кут огляду
Кут огляду
- H:178º/V:178º
Максимальна кількість кольорів
Максимальна кількість кольорів
- 1.07B
- Колірне поле
- 98.5% DCI-P3 (CIE 1976)
- Глибина кольору
- 10 біт
- Яскравість дисплею
- 1000 cd/m²
- Контрастність матриці
- 1 500 000:1 (HDR, Max)
- Технології синхронизації
- FreeSync Premium Pro
- G-Sync Compatible
- Інтерфейси
- 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-B
- 1 x DisplayPort 1.4
- 2 x HDMI 2.1
- Вбудовані колонки
- 5W x 2
- Споживана потужність
- 80W
- Регулювання положення дисплею
- Height Adjustment: 0~130 mm
- Swivel: +20°~-20°
- Tilt: +5°~+20°
Кріплення VESA
Кріплення VESA
- 100x100
- Додатковий опціонал/можливості
- AI-enhanced Ambiglow
- Комплектація
- HDMI cable
- DisplayPort cable
- USB cable
- Power cord
- Documentation
- Stand
- Monitor
- Розміри товару (без упаковки), мм
- З підставкою: 610x514x275 (ШxВxГ)
- Вага (без упаковки), кг
- 7.5
- Колір
- White
- Країна реєстрації бренду
- Нідерланди
- Гарантія
- 36міс.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.