Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro Series Car Charger 65W (CGJP010003)
Доставка
Умови оплати
Гарантія та сервіс
- Артикул
- CGJP010003
- Код
- Бренд
- Baseus
- Тип
- Автомобільний зарядний пристрій
- Призначення
- Заряджання
- Комплектація
- Адаптер живлення
- Упаковка
- Колір
- Blue
- Інтерфейси
- 2 x USB Type-C
- 1 x USB-A
- Сумісність
- Розумний годинник
- Телефон
- Планшет
- Бездротові навушники
- Тип конектора
- Прикурювач
- Підтримка протоколів швидкого заряджання
- Quick Charge 3.0
- Power Delivery 3.0
- Quick Charge 4.0+
- Programmable PowerSupply (PPS)
- Huawei SCP
- Samsung AFC
- Сумарна вихідна потужність
- 65 W
- Вихідна напруга
- 10V 2A
- 12V 2.1A
- 9V 2.22A
- 9V 2.77A
- 5V 3A
- 9V 2A
- 12V 1.6A
- 12V 1.5А
- Живлення від мережі
- 12-24V
- Матеріал
- Алюмінієвий сплав
- Пластик
- Додатковий опціонал/можливості
- LED індикація
- Підтримує швидку зарядку
- Країна реєстрації бренду
- Китай
- Країна-виробник товару
- Китай
- Вага (без упаковки), г
- 25
- Розміри товару (без упаковки), мм
- 54x34x34 (ДxШxВ)
- Гарантія
- 6 міс.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.