The Planet Crafter – комп'ютерна гра у жанрі survival, розроблена студією Miju Games у 2022 році для платформи Microsoft Windows.

 

Підібрати ігровий комп'ютер

 

Зміст:

  1. Ігрові комп'ютери для геймінгу
  2. Про гру
  3. Системні вимоги ігрового ПК для The Planet Crafter
  4. Як підібрати оптимальний ПК для The Planet Crafter
  5. Огляд гри The Planet Crafter
  6. Атмосфера 
  7. Геймплей
  8. Графіка
  9. Підбираєм оптимальний ПК для The Planet Crafter від ARTLINE
  10. Питання та відповіді

 

 

Про гру

 

Ви вирушаєте на іншу планету, щоб зробити її придатною для життя.

Гра одержала позитивні відгуки від гравців.

 

 

Системні вимоги ігрового ПК для The Planet Crafter

 

Системні вимоги The Planet Crafter дуже низькі. З грою зможе впоратися навіть слабкий комп'ютер, але це не є причиною орієнтуватися на покупку офісного ПК замість ігрового - адже ви не зібралися грати тільки в подібні проекти? Повертаючись до The Planet Crafter, гра працює лише на 64-розрядних операційних системах. Займає тільки 3 гігабайти вільного простору.

 

Рекомендовані системні вимоги The Planet Crafter

 

 

Як підібрати оптимальний ПК для The Planet Crafter

 

Який процесор потрібний для The Planet Crafter

Підбирати ПК для The Planet Crafter не рекомендуємо, тому що системні вимоги гри дуже низькі для 2022 року. Вибираючи потужний ігровий ПК, встановлюйте 6- чи 8-ядерний чіп від 2020 року випуску.

 

Яка відеокарта потрібна для The Planet Crafter

Технології стрімко йдуть вперед, тому вибирати варто найпродуктивніші відеокарти на сьогоднішній день. Вибір починаємо від Nvidia GeForce RTX 3060 до RTX 3090.

 

Скільки ОЗУ та який накопичувач потрібен для The Planet Crafter

Вам знадобиться 16 гігабайт ОЗУ стандарту DDR4 або DDR5 + два накопичувачі: SSD+HDD.

 

 

Огляд гри The Planet Crafter

 

Атмосфера

Виживання – таке незвичне слово для сучасної людини. Кілька століть тому ми перестали займатися нашою основною справою, адже пожинаємо плоди технологій, які створили найрозумніші з нас. Але ніщо не триває вічно. У майбутньому ми знову зустрінемось із виживанням, цим страшним монстром, який викликає нас на смертельний бій. Ось тільки місце дії зміниться - з рідної планети відлетять перші колоністи, які зустрінуться з цим стародавнім звіром.

Цю подію висвітлює гра The Planet Crafter, що вийшла кілька місяців тому. Це космічний survival, позбавлений звичних для жанру horror-елементів чи надмірного реалізму. Перед вами досить медитативна гра з плавним рухом прогресу, яка може принести багато задоволення. Багато хто вже описав проект як клон Subnautica та молодший брат No Mans Sky, але насправді спільного у цих ігор не так багато.

Сюжетна зав'язка проста та елементарна для ігор у даному жанрі та сетингу. Ми граємо за ув'язненого, чиє покарання - це відправлення його персони на зовсім іншу планету з метою її тераморфування. Використовуючи мову людську – наш герой повинен самостійно зробити цю планету придатною для життя. Для цього він буде використовувати сучасні технології та кмітливість, а також – ваш розум та рухи пальців.

 

Геймплей

Позитивним та водночас негативним моментом The Planet Crafter є повна відсутність лору. З одного боку, ми нічого не знаємо ні про планету, ні про нашого персонажа, що породжує загадковість, якусь таємницю, розв'язка якої може бути попереду; з іншого, безліч ігор іноді захоплює більше своїм лором аніж геймплеєм, змушуючи гравців годинами пірнати в океан зі слів і літер. Існує можливість додавання лору по ходу розвитку, адже The Planet Crafter поки що знаходиться в ранньому доступі.

Перед нами млява планета, піщана пустка, в якій накопичуються лише невисокі гірські хребти. На початкових етапах планета далека від різноманітності - це природно, погляньте лише на те, як виглядає Марс (хоч наш сусід майже одноліток Землі). У нашому розпорядженні є шатл та кілька інструментів, головним з яких є маніпулятор матерії. Це наш основний інструмент, виконаний у стилі гармати – щось схоже ми можемо побачити у багатьох інших іграх. З його допомогою ми збиратимемо ресурси, розкидані по всій планеті. Це лід і всілякі мінерали, метали, кількість яких є досить пристойною. З цих елементів будемо створювати складніші, після чого перетворювати створене на механізми для тераформування. Лід же перетворюємо на воду, щоб угамувати спрагу.

Варто відзначити, що в The Planet Crafter є досить обширний крафт. Гравець може будувати базу на свій смак, роблячи кілька поверхів або одноповерховий дослідницький комплекс з усіма зручностями. Організувати особистий житловий простір можна повністю на власний розсуд і по феншую.

Насамперед ми повинні нагріти планету, щоб забезпечити вирівнювання тиску. Всі індикатори присутні на екрані, тому не потрібно постійно копатися в лабіринті з меню. Збираємо ресурси, крафтимо потрібні пристрої, запускаємо їх - всі вони працюють в режимі АФК без уваги з боку гравця. Після обігріву планети дерево наших технологій відкриває нове та потрібне, дозволяючи нам просуватися далі по процесу. З'являється можливість вирощувати у пробірках рослини, щоб засадити ними нову Землю та запустити процес розповсюдження кисню. Також ми вдосконалимо старі пристрої, роблячи з них потужніші та корисніші штуки.

Будівельних майданчиків буде кілька, оскільки планету ми маємо досліджувати. Найцікавішою механікою The Planet Crafter є поступова зміна нашої планети. Наші дії призводять до метаморфоз, які ми можемо побачити на власні очі. На перших етапах вони дуже помітні - пустка починає перетворюватися на приємніше місце, формуються хмари, йде перший дощ. Колірна гама змінюється, як і ландшафт. Досліджувати планету стає ще цікавіше - що, якщо тут з'явилося чи було життя? Відповідь це питання не зможе задовольнити ваші амбіції. Істот у The Planet Crafter немає, і це сумно. У гру не завезли бойову систему, не завезли бодай якісь живі організми, не завезли лор. Але навіть відсутність таких важливих елементів не призвела до провалу, адже досліджувати світ гри все одно цікаво. Гравець може шукати уламки космічних кораблів, що впали. Деякі непогано збереглися, до того ж на темному борту є багато корисних ресурсів. Також тут є печери та каньйони, чия зовнішність теж має властивість змінюватися. Згодом прогрес сповільнюється і ви будете спостерігати дедалі менше візуальних змін. Але пізні етапи гри цього варті, так як саме в них з'явиться щільна рослинність та водні масиви.

 

Графіка

The Planet Crafter не здивує вас сучасними графічними рішеннями. Графіка тут досить посередня, але назвати її поганою не можна. У грі відмінний колірний баланс, який поступово змінюється з метаморфозами планети. Всі механіки спрощені, крафт не потребує серйозних витрат часу. Іноді зустрічаються баги, але вони критичні. Грі не вистачає гарного музичного супроводу та кооперативу. Також потрібно завезти лор та живі організми.

 

 

Підбираємо оптимальний ПК для The Planet Crafter від ARTLINE

 

У цій рубриці ми хочемо познайомити вас із чотирма потужними ігровими збірками, які дозволять вам запускати будь-які ігри з максимальним FPS. Чим вище за списком, тим продуктивніша модель. Всі вони представлені інтернет-магазином ARTLINE – у нас ви завжди можете купити ігровий ПК. Також звернемо увагу на Новини Ігросвіту, які щотижня виходять на нашому YouTube-каналі.

 

Підібрати ігровий комп'ютер

 

Стандартні системні вимоги The Planet Crafter для ПК

ARTLINE Gaming X31v18 – ігрова збірка з 4-ядерним процесором Intel Core i3-10100F. Це чіп, що працює на 8 потоків із підвищенням тактової частоти при навантаженнях від 3.6 до 4.3 ГГц. Процесор працює в парі з відеокартою Nvidia GeForce GTX 1650 (4 GB). На борту цього ПК ви також побачите 8 гігабайти оперативної пам'яті (DDR4 / 2666 MHz) та SSD-диск на 480 гігабайт.

 

Високі системні вимоги The Planet Crafter для ПК

ARTLINE Gaming X39v46 – ігрова збірка у корпусі QUBE BREEZE. Забезпечена 6-ядерним процесором Intel Core i5-10400F (2.9 – 4.3 GHz) з роботою на 12 потоків, 16 гігабайтами оперативної пам'яті (DDR4 / 2666 MHz). Об'єм фізичної пам'яті дозволить вам зберігати велику кількість файлової інформації: SSD (480 GB) + HDD (1 TB). Відеокарта – ігрова Nvidia GeForce RTX 2060 (6 GB / GDDR6) з підтримкою технологій покращення графічного рівня.

 

Ультра системні вимоги The Planet Crafter для ПК

ARTLINE Overlord DRAGONv87Win - геймерська ігрова збірка з 10-ядерним процесором Intel Core i5-12600KF (3.7 - 4.9 GHz). Це чіп з 12-го покоління Alder Lake від компанії Intel, який підтримує тип оперативної пам'яті DDR5, 32 гігабайти якої вже встановлено у цьому ПК (5200 Gaming / Kingston Fury). З іграми працює ігрова відеокарта Nvidia GeForce RTX 3070 Ti (8 GB / VENTUS 3X) з підтримкою трасування та DLSS. Файловий накопичувач – SSD диск на 1 терабайт від MSI (M.2 NVME).

 

4К системні вимоги The Planet Crafter для ПК

ARTLINE Overlord X97v63Win - топова геймерська збірка в стильному корпусі QUBE TITAN всередині якого знаходиться потужний 12-ядерний процесор Intel Core i7-12700KF з останнього, на даний момент, 12-го покоління Alder Lake. CPU працює на 20 потоків. ПК обладнаний ігровою відеокартою Nvidia GeForce RTX 3080 (12 GB) з технологіями Reflex, DLSS, Ray Tracing. Встановлено новий формат оперативної пам'яті – DDR5 (32 GB / 6000 Gaming). Файлових накопичувачів два: SSD (1 TB) + SSD (1 TB / M.2 NVME).

Питання

За скільки часу планету у The Planet Crafter можна заповнити водою?
Потрібно витратити близько 10-15 годин
Як швидко пересуватися The Planet Crafter?
На реактивному ранці
Де придбати The Planet Crafter?
Купити гру можна в офіційному магазині Steam https://store.steampowered.com/app/1284190/The_Planet_Crafter/