UA  |  RU

Усім очевидні економічні переваги застосування сонячних батарей. Якщо зможете зберігати сонячну енергію, то ви менше купуватимете її у комунальної компанії. Багато людей стали усвідомлювати важливість застосування сонячних батарей. Вони будуть ефективним джерелом енергії під час тривалого вимкнення електроенергії.

 

 

Зміст:

 

  1. Потреба зберігання енергії в сонячних батареях
  2. Як працює сонячна енергія
  3. Перетворення енергії сонця на електрику
  4. Використання домашньої сонячної батареї
  5. Типи сонячних батарей
  6. Як вибрати найкращу сонячну батарею
  7. Важливість вибору правильної сонячної батареї
  8. Де можна придбати найкращу акумуляторну батарею DEYE?

 

 

Потреба зберігання енергії в сонячних батареях

 

Давайте розглянемо питання, для чого використовуються акумулятори. Банк сонячних батарей є спеціальною системою, в якій можна зберігати сонячну енергію, згенеровану вашою системою. Вам не потрібно її направляти до мережі, а отримати доступ до неї можна пізніше.

 

 

Як працює сонячна енергія

 

Панелі поглинають сонячну енергію, після чого з неї виходить незмінний струм. В системі застосовується інвертор, за допомогою якого здійснюється його перетворення на змінний струм для живлення всіх побутових приладів.

Найчастіше домашні системи сонячних панелей можна підключити до локальної мережі. У цій ситуації енергія, що виробляється сонцем, яка є надмірною, прямує в мережу. Якщо користувачеві доступна програма чистого обліку, за додаткову енергію нараховуватимуться кошти. Навпаки, коли сонячна система не здатна згенерувати достатньо енергії для живлення будинку, ви зможете отримувати електроенергію з мережі.

 

 

Перетворення енергії сонця на електрику

 

Цей процес має на увазі застосування сонячних панелей, які складаються з фотоелектричних елементів. Вони займаються поглинанням сонячного світла, у результаті генерується постійний електричний струм. Після цього струм проходить через інвертор для його перетворення на змінний струм, який широко поширений у багатьох підприємствах та будинках. Отриманий змінний струм відразу застосовується для живлення приладів та інших пристроїв. Ще його можна зберігати у батареях, щоб використовувати у майбутньому.

 

 

Використання домашньої сонячної батареї

 

Переваги батареї

У батареї користувачі можуть зберігати надлишки виробленої енергії. Потім її можна використовувати у критичних ситуаціях. Це надійна альтернатива програмі чистого обліку, яка дозволяє користувачам отримати компенсацію за продаж надлишків енергії комунальній компанії.

 

Зберігання та використання сонячної енергії

Струм виробляється вдень, після чого зберігається в батареях. Звідти енергія береться вночі або за відсутності сонця. У такий спосіб домовласники зможуть знизити залежність від мережі. Користувач заощаджує кошти на оплаті електроенергії.

Ще один спосіб полягає у використанні теплового зберігання. Тут мається на увазі застосування сонячної теплової системи, яка вловлюватиме і зберігатиме теплову енергію сонця. Так накопичується тепло, після чого його можна використовувати для гарячого водопостачання, опалення будинку або інших цілей.

Застосовувати сонячну енергію можна одразу після її генерації. Цей процес забезпечується шляхом підключення сонячних систем до місцевої електромережі. У такий спосіб користувачі користуються цією системою, а за потреби споживають енергію з мережі. Надлишок струму повертається в мережу, а за допомогою програм обліку на рахунок користувачам буде повернено гроші.

Якщо автономна сонячна система не підключена до мережі, потрібно використовувати акумулятор. Це забезпечить живлення за відсутності сонячного світла. Подібні системи часто застосовуються для аварійного резервного харчування або у віддалених районах.

 

 

Типи сонячних батарей

 

Літій-іонні батареї

Ці акумулятори стали найпоширенішим варіантом. Спочатку вони були створені для акумуляторів електромобілів, але їхній потенціал відмінно підійшов для сонячної промисловості та домашнього використання. Ці батареї широко затребувані через тривалий час роботи, велику глибину розряду та підвищену щільність.

Усі найкращі варіанти сонячних батарей включають різні варіації літій-іонних технологій. Користувачі повинні знати, що LiFePO4 також є підтипом цієї технології.

 

Свинцево-кислотні акумулятори

Сюди відносяться стандартні акумулятори, що перезаряджаються. Ця технологія застосовується не одне століття. У свинцево-кислотних акумуляторів менше переваг, що пов'язано з невеликою довговічністю та щільністю. Також у них повільна зарядка та низька номінальна потужність, якщо порівняти з літієвими аналогами. Можна виділити різні типи таких акумуляторів, наприклад з глибоким циклом, затоплені, герметичні, AGM.

 

Проточні батареї

Це нова та перспективна технологія, яка конкурує з літієвими акумуляторами. Якщо здійснюється живлення від сонячних панелей, то тут в електролітній рідині відбувається хімічна реакція, що створює всередині батареї між двома камерами енергетичний потік.

Перевагою проточних батарей є глибина заряду 100%, необхідність застосування меншої кількості рідкісних металів та відносна простота. Незважаючи на подібний потенціал, зараз проточні батареї лише розробляються та оцінюється їхній потенціал.

 

 

Як вибрати найкращу сонячну батарею

 

Давайте розглянемо основні фактори, які необхідно враховувати під час вибору найкращих сонячних батарей.

 

Місткість батареї

Це значення означає максимальну кількість електроенергії, яка в ній може зберігатися. Найчастіше ємність вимірюється в кіловат-годинах (кВт·год). Більшість сонячних батарей є модульними, тому можна об'єднати кілька акумуляторів. Такий підхід дозволяє підвищити їх загальну ємність і кількість енергії, що зберігається.

 

Номінальна потужність

Показник говорить про те, яку електрику здатний акумулятор видавати у певний час. Найчастіше номінальна потужність вимірюється в кіловатах. Користувачі повинні розрізняти високу та безперервну номінальну потужність. Тут безперервна номінальна потужність є важливішою, оскільки вона демонструє, яку потужність зможе видати батарея протягом часу.

 

Глибина розряду

DoD – це найважливіший фактор, який слід враховувати під час вибору акумулятора. Глибина розряду говорить про мінімальний рівень заряду, який на базі хімічного складу завжди підтримуватиметься батареєю. Якщо акумулятор має вищий DoD, то можна використовувати більшу частину ємності системи зберігання енергії. Це робить її найкращим варіантом для багатьох ситуацій.

 

Ефективність кругового обміну

Значення вимірюється ефективністю кругового обміну. Цей параметр стосується кількості енергії, яка подається в акумулятор. Тільки потім можна використати цю енергію. Середня ефективність сонячних штормів у двох напрямках дорівнює 80%. Тут губиться 20% енергії, яка подається сонячними панелями в акумулятор. Рекомендується вибрати підвищену ефективність кругового обміну, наприклад, щонайменше 90%.

 

 

Важливість вибору правильної сонячної батареї

 

При правильному виборі сонячної батареї можна максимізувати плюси сонячної енергетичної системи. Важливо правильно підібрати таку батарею, щоб під час вимкнення домогтися надійного резервного живлення. Це дозволить зберігати надмірну сонячну енергію, щоб використовувати її під час пікового попиту. Якщо ви правильно підібрали сонячну батарею, то вона матиме відповідне температурне регулювання, довговічність, ємність і сумісність із сонячною енергетичною системою.

Детальне вивчення даних факторів дозволяє досягти оптимальної продуктивності та стійкості до енергоспоживання. Правильний вибір є критично важливим рішенням для підприємств та домовласників. Придатна батарея гарантуватиме, що зібрана сонячними панелями енергія ефективно зберігатиметься. Ви зможете її скористатися за необхідності. Вибираючи такий акумулятор, важливо звертати увагу на його ємність та продуктивність під час екстремальних температур.

 

 

Де можна придбати найкращу акумуляторну батарею DEYE?

 

Акумуляторна батарея DEYE SE-G5.1 Pro-B LiFePO4 LV 51.2v 100AH 5.12kWh є найкращим варіантом для споживачів. Компанія DEYE пропонує якісний товар, що довів свою ефективність. Замовити цю акумуляторну батарею можна в Артлайн. У продукті поєднані надійність та інновації. Користувачі отримують доступ до оптимального рішення. Давайте розглянемо переваги цього акумулятора з ємністю 100 Ah:

  1. Проста інсталяція. Вбудований модуль на 19 дюймів дозволяє досягти зручної та швидкої установки, а також простого обслуговування.
  2. Надійність та безпека. Катод виготовлений з LiFePO4, що забезпечує тривалий час роботи та безпеку. Модуль має дуже низьку швидкість саморозряду, тому його без ефекту пам'яті і підзарядки можна зберігати до 6 місяців.
  3. Модуль BMS. Наявність цього модуля передбачає додатковий захист від перегріву, перевантаження, перезаряду та перерозряду. Ця система автоматично керує станом заряду та розряду.
  4. Екологічність. Модуль нетоксичний та безпечний. Він не забруднює довкілля.
  5. Гнучка конфігурація. Користувачі можуть використовувати кілька модулів акумуляторів і здійснити їх паралельне підключення для підвищення потужності та ємності.
  6. Широкий діапазон робочих температур. Розробником заявлено, що модуль може функціонувати за температури від -20°C до 55°C. Це підтверджує відмінні параметри розряду та циклічний час роботи.

За наявності питань про акумуляторну батарею DEYE SE-G5.1 Pro-B LiFePO4 LV можете зв'язатися з техпідтримкою Артлайн.

Вибрати Системи довгострокового зберігання енергії в ARTLINE

 

м. Київ, вул. Кирилівська, 104

info@artline.ua

Питання

Як зрозуміти, чи потрібна мені сонячна батарея?
Експерти рекомендують використовувати резервну систему сонячної батареї. Ви зможете зберігати в акумуляторі енергію, отриману в результаті перетворення енергії сонця на електрику. Важливо мати сонячну батарею, коли спостерігаються відключення електроенергії. Ще вона стає незамінною під час екстремальних погодних умов.
Яка довговічність сонячних батарей?
Якщо подивитися на середнє значення довговічності, вона становить 5-15 років. Саме протягом цього періоду батареї мають корисну ємність.
Як продовжити час роботи сонячної батареї?
Тут потрібно захистити акумулятор від екстремальних перепадів температури. Для цього добре підійдуть системи вбудованого температурного регулювання.