Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Ultra-Slim Fast Charger C U 65W (Overseas Edition) Gray (CCGP150113) / Адаптер живлення / Заряджання / Ноутбук / Планшет / Телефон / Бездротові навушники / Розумний годинник / Grey / 1 / 1 x USB-A / 1 x USB Type-C / USB Type-С to USB Type-С / Huawei Super Charge / Quick Charge 3.0 / Алюмінієвий сплав / Вогнетривкий AБС-пластик / 6 міс. / CCGP150113_
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Ultra-Slim Fast Charger C U 65W (Overseas Edition) Gray (CCGP150113)
Товар відсутній
Артикул:
CCGP150113_
5.0
Код: 00-00046822
1799
share
heart
heart
Купити
До кошика
Повідомити про наявність
Приватбанк
Монобанк
Сенс
ОТП Банк
ПУМБ
Ключові особливості
Доставка
Київ
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Як це працює:
  1. Замовляєте на сайті
  2. Обираєте зручний спосіб оплати
  3. Забираєте замовлення у магазині
Київ, Україна вул. Кирилівська, 104
Безкоштовно
Кур'єр Artline
Кур'єр Artline
Як працює кур'єрська доставка:
  1. Замовляєте на сайті
Додаткова інформація:
Нова пошта
Доставка Новою Поштою
Як це працює:
Додаткова інформація:
Згідно тарифів перевізника
Кур'єр Нова пошта
Доставка Новою Поштою
Згідно тарифів перевізника
Умови оплати
Оплата частинами
Готівка
Кредит
Visa Mastercard Google Pay Apple Pay 24 Pay
Гарантія та сервіс
Повернення / обмін протягом 14 днів
Власний сервісний центр
Технічна підтримка
Консультація
У комплекті із зарядним пристроєм поставляється кабель USB Type-C на USB Type-C довжиною 1 метр, здатний передавати потужність до 100 Вт, що робить його ідеальним для заряджання ноутбуків та інших потужних пристроїв.
Baseus CCGP150113: купити адаптер в Україні з гарантією якості
Показати повністю
Артикул
CCGP150113_
Код
Бренд
Baseus
Тип
Адаптер живлення
Призначення
Заряджання
Комплектація
Адаптер живлення
Упаковка
Кабель USB Type-С
Колір
Grey
Інтерфейси
1 x USB-A
1 x USB Type-C
Сумісність
Бездротові навушники
Телефон
Планшет
Ноутбук
Розумний годинник
Тип конектора
USB Type-С to USB Type-С
Підтримка протоколів швидкого заряджання
Quick Charge 3.0
Huawei Super Charge
Довжина кабелю, м
Сумарна вихідна потужність
65 W
Вихідна напруга
5V 3A
9V 3A
12V 3A
15V 3A
20V 3.35A
Живлення від мережі
100-240V 50-60GHz
Матеріал
Алюмінієвий сплав
Вогнетривкий AБС-пластик
Країна реєстрації бренду
Китай
Країна-виробник товару
Китай
Вага (без упаковки), г
101
Розміри товару (без упаковки), мм
92.5x50x16.5
Гарантія
6 міс.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
Показати всі характеристики
{v{ getZeroName(0, 'Відгуки') || getDiginName(0, 'Відгук', 'Відгуки', 'Відгуків') }v}
Ваша думка важлива — розкажіть, що думаєте про цей товар
Запитайте про товар — ми охоче допоможемо!
Купити Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Ultra-Slim Fast Charger C U 65W (Overseas Edition) Gray - фото 1