Монітор 27" Samsung ViewFinity S90PC DP (LS27C902PAIXUA)
Доставка
Умови оплати
Гарантія та сервіс
Монітор Samsung 27" ViewFinity S90PC DP (LS27C902PAIXUA) – це ідеальне поєднання високих технологій і елегантного дизайну, яке задовольнить навіть найвимогливіших користувачів. Цей монітор створений для тих, хто цінує якість зображення і продуктивність у роботі та розвагах.
- Артикул
- LS27C902PAIXUA
- Код
- АЛ-00002344
- Бренд
- Samsung
- Серія
- ViewFinity
- Діагональ
- 27"
Роздільна здатність екрану
Роздільна здатність екрану
- 5K 5120x2880
Тип матриці
Тип матриці
- IPS
Тип підсвітки
Тип підсвітки
- WLED (LED)
Покриття екрану
Покриття екрану
- Матовий
- Час реакції матриці
- 5ms
Співвідношення сторін
Співвідношення сторін
- Широкоформатні (16:9)
- Частота
- 60Hz
Кут огляду
Кут огляду
- H:178º/V:178º
Максимальна кількість кольорів
Максимальна кількість кольорів
- 1073.7M (10 bit)
- Колірне поле
- 99% DCI-P3
- Яскравість дисплею
- 600 cd/m²
- Контрастність матриці
- Інтерфейси
- 4 x USB Type-C
- Вбудована веб-камера
- SlimFit
- Споживана потужність
- 182W
- Регулювання положення дисплею
- Pivot: +90°~-90°
- Tilt: +15°~-2°
Кріплення VESA
Кріплення VESA
- 100x100
- Додатковий опціонал/можливості
- Web Service Microsoft 365
- Google Meet
- Cinema screen (безрамочный)
- OS Tizen
- Комплектація
- Monitor
- Documentation
- Power cord
- Stand
- Розміри товару (без упаковки), мм
- З підставкою: 611.4x530.7x135.3 (ШxВxГ)
- Без підставки: 611.4x364.1x27.1 (ШxВxГ)
- Вага (без упаковки), кг
- 4.7 (Without stand)
- 7.4 (With stand)
- Колір
- Silver
- Країна реєстрації бренду
- Південна Корея
- Гарантія
- 24міс.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.