Купити Автомобільний зарядний пристрій Baseus Magic Series Car Charger 45W (CCMLC20A-01) - фото 1
Купити Автомобільний зарядний пристрій Baseus Magic Series Car Charger 45W (CCMLC20A-01) - фото 2
Купити Автомобільний зарядний пристрій Baseus Magic Series Car Charger 45W (CCMLC20A-01) - фото 3
Купити Автомобільний зарядний пристрій Baseus Magic Series Car Charger 45W (CCMLC20A-01) - фото 4
Купити Автомобільний зарядний пристрій Baseus Magic Series Car Charger 45W (CCMLC20A-01) - фото 5
Ключові особливості
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Magic Series Car Charger 45W (CCMLC20A-01) / Автомобільний зарядний пристрій / Заряджання / Планшет / Телефон / Розумний годинник / Бездротові навушники / Black / 1 x USB-A / 1 x USB Type-C / Прикурювач / Quick Charge 4.0 / Quick Charge 3.0 / Пластик / 6 міс. / CCMLC20A-01
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Magic Series Car Charger 45W (CCMLC20A-01)
В наявності
Артикул:
CCMLC20A-01
Залишити відгук
Код: 00-00070534
549
share
heart
heart
Купити
До кошика
x 25 платежів
Приватбанк
Монобанк
Сенс
ОТП Банк
ПУМБ
Ключові особливості
Доставка
Київ
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Як це працює:
  1. Замовляєте на сайті
  2. Обираєте зручний спосіб оплати
  3. Забираєте замовлення у магазині
Київ, Україна вул. Кирилівська, 104
Безкоштовно
Кур'єр Artline
Кур'єр Artline
Як працює кур'єрська доставка:
  1. Замовляєте на сайті
Додаткова інформація:
  3. Доставка здійснюється в робочі дні з 9:00 до 18:00
Нова пошта
Доставка Новою Поштою
Як це працює:
Додаткова інформація:
Згідно тарифів перевізника
Кур'єр Нова пошта
Доставка Новою Поштою
Згідно тарифів перевізника
Умови оплати
Оплата частинами
Готівка
Кредит
Visa Mastercard Google Pay Apple Pay 24 Pay
Гарантія та сервіс
Повернення / обмін протягом 14 днів
Власний сервісний центр
Технічна підтримка
Консультація
Зарядний пристрій Baseus має два USB-роз'єми, даючи змогу одночасно заряджати два пристрої, без необхідності обирати, який гаджет у пріоритеті. При потужності в 45 Вт і максимальному струмі 6 А, він здатний швидко заповнювати заряд практично будь-якого портативного пристрою. Компактний індикатор на лицьовій стороні пристрою відображає поточну напругу, що робить використання пристрою максимально зручним і безпечним.
Показати повністю
Артикул
CCMLC20A-01
Код
Бренд
Baseus
Тип
Автомобільний зарядний пристрій
Призначення
Заряджання
Комплектація
Адаптер живлення
Упаковка
Колір
Black
Інтерфейси
1 x USB Type-C
1 x USB-A
Сумісність
Бездротові навушники
Розумний годинник
Телефон
Планшет
Тип конектора
Прикурювач
Підтримка протоколів швидкого заряджання
Quick Charge 3.0
Quick Charge 4.0
Сумарна вихідна потужність
45 W
Вихідна напруга
20V 2.25A
9V 3A
12V 3A
4.5V 5A
5V 4.5A
Живлення від мережі
12-24V
Матеріал
Пластик
Додатковий опціонал/можливості
Підтримує швидку зарядку
Дисплей
Країна реєстрації бренду
Китай
Країна-виробник товару
Китай
Вага (без упаковки), г
45
Розміри товару (без упаковки), мм
65x30x30 (ДxШxВ)
Гарантія
6 міс.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
Показати всі характеристики
{v{ getZeroName(0, 'Відгуки') || getDiginName(0, 'Відгук', 'Відгуки', 'Відгуків') }v}
Ваша думка важлива — розкажіть, що думаєте про цей товар
Запитайте про товар — ми охоче допоможемо!