График работы

кнопка карантинвирусгамма

путь

Цифрові продукти та інновації від ASUS для сучасності та майбутнього


ASUS є однією з найавторитетніших у світі компаній за версією журналу Fortune, яка пропонує широку лінійку продуктів для комфортного цифрового життя сьогодні та в майбутньому, а також інноваційні рішення для «інтернету речей», віртуальної й доповненої реальності, корпоративного сегменту. У 2017 році ASUS здобула 4511 нагород. Оборот компанії, яка нараховує більше 16 000 співробітників і понад 5500 висококласних розробників у всьому світі, склав у 2017 році приблизно 13 млрд. доларів США.

Щоб досягнути успіху у сучасному діловому світі необхідно постійно підвищувати корпоративні стандарти ефективності, безпеки та надійності. Саме для цього фахівці ASUS розроблюють високоякісні продукти для будь-якого бізнесу, галузі, сценарію застосування. Всі корпоративні рішення ASUS об’єднує висока продуктивність, безпечність, економічність, дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Для забезпечення потреб своїх корпоративних клієнтів компанія ASUS розробила спеціальну програму ASUS Corporate Stable Model (ASUS CSM), яка вже протягом 16 років діє в Сполучених Штатах Америки та Канаді, а зараз стала доступна українському бізнесу.

 

Продукти


Материнські плати

Материнські плати і системи CSM

 • ASUS Control Center - централізований пакет програмного забезпечення для адмінстрування всіх комерційних та інндустріальних пристроїв підприємства
 • Стабільне постачання – доступність протягом 12+ місяців
 • Повідомлення про зняття з виробницва (EOL Notice) та інженерні зміни (ECN)

Міні ПК

 • Швидкодія. Висока продуктивність у компактному корпусі
 • Економічність. Зменшення витрат і захист навколишнього середовища
 • Безшумна робота під будь-яким навантаженням

Монітори

 • Ергономічний дизайн
 • Висока якість зображення
 • Технологія ASUS Eye Care (фільтрація синього світла та мінімізація мерехтіння екрана підтверджена сертифікацією незалежної лабораторії TÜV Rheinland)

Мережеве обладнання

 • 3 роки гарантії
 • Найширше покриття розподільною мережею AiMesh
 • Надійний захист. Інтегрований антивірус

Сервери і робочі станції

 • Світові рекорди продуктивності (більше 18 рекордів продуктивності за даними spec.org)
 • Номер №1 у рейтингу Green500
 • Адаптивна топологія – гнучке налаштування в залежності від цільових задач
                                                                             

Галузі

                                                         

Для компаній будь-якого масштабу

 

Компанія ASUS цінує взаємини з кожним своїм клієнтом незалежно від масштабу його діяльності. Підприємці, компанії малого й середнього бізнесу, корпоративні клієнти – усі вони покладаються на ASUS як надійного постачальника комплексних рішень для вирішення своїх ділових потреб. ASUS пропонує широкий асортимент продукції, орієнтований на компанії різного розміру та сфери діяльності. Їх використання допомагає клієнтам ASUS у рішенні різноманітних завдань: підвищення прибутковості компаній категорії SOHO (малий або домашній офіс), невеликих студій і торгових точок; оптимізація ІТ-бюджету компаній малого бізнесу; масштабування рішень для підприємств середнього масштабу, які швидко зростають; реалізація спектра рішень з управління та безпеки на великих підприємствах.

 

      1 Підприємці та SOHO     

Підприємці та SOHO

      2 Компанії малого та середнього бізнесу

     Компанії малого та середньго бізнесу

      3 Великі та корпоративні клієнти     

Великі та корпоративні клієнти

      

 

   

Рішення

 

Зі зростанням популярності хмарних сервісів компанії все частіше впроваджують інтегрований підхід до інновацій, заснований на технологіях, для підвищення мобільності, збільшення продуктивності, поліпшення ефективності комунікацій і забезпечення соціальної відповідальності. Давно минули ті часи, коли придбання ІТ-обладнання обмежувалося купівлею комп'ютерів – сучасні підприємства мають багатогранні потреби, які вимагають систематичного й комплексного підходу. ASUS пропонує широкий спектр продукції, для якої питання забезпечення надійності, захисту інформації та екологічної безпеки враховуються з етапу проектування. У них використовується велика кількість ексклюзивних технологій, зокрема вбудовані чипи безпеки та процесори енергозбереження для забезпечення необхідних характеристик. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність. Вони пропонують широкий спектр інтегрованих рішень і відповідають потребам компаній із будь-якої сфери діяльності з точки зору забезпечення безпеки, віртуалізації, реалізації технології хмарних сховищ, можливостей створення мобільного офісу та обробки великих обсягів даних.